×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Niujorką

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Niujorką: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionės, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Niujorko viešbučiai, žymiausi Niujorko kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Niujorką, Niujorko klimatas, lauktuvės iš Niujorko, tradicinis maistas, Niujorko valiuta, ekskursijos po Niujorką.

Kelionės į Niujorką – nepamirštamos atostogos amžinai gyvame mieste! Poilsis Niujorke, kuris yra didžiausias Jungtinių Amerikos Valstijų miestas užtikrins nepamirštamas akimirkas. Tai miestas, kuriame tikrai turėsite ką veikti, nes visko čia tiek daug! Garsiausios pasaulio parduotuvės, geriausi pasaulyje restoranai ir barai laukia jūsų. Užkilkite į aukščiausią čia esantį pastatą ir pamatykite Niujorką kaip ant delno. Neišsigąskite pastovėti eilėse ir nuvykite iš arti pamatyti Niujorko įžymybės laisvės statulos. Meno mėgėjai čia tikrai turės ką veikti. Niujorke gausu muziejų, kur eksponuojami kūriniai iš viso pasaulio. Tai meniškų ir talentingų žmonių miestas, kurie gatvėse ar metro stotyse rengia įvairiausius pasirodymus ir pasirodo tikrai ne blogiau nei profesionalai! Niujorkiečiai tiesiog dievina renginius, tad jų pasirinkimas čia didžiulis. Dauguma renginiu vyksta Manhatano rajone garsiojoje Brodvėjaus gatvių, kurioje yra įsikūrę žymiausi pasaulio teatrai ir juose rengiami tiek klasikiniai, tiek naujausi pasirodymai. Tereikia išsirinkti pagal savo skonį ir įsigyti bilietus iš anksto!
Kelionė į Niujorką –atostogos, kurios bus kupinos įspūdžių! Be milžiniškų pastatų, dangoraižių, muziejų ar barų apsilankykite ir čia įsikūrusiuose parkuose ar net kaip tikri niujorkiečiai išeikite pabėgioti! Užsukite kavos išsinešimui ir lėkite pažinti Niujorko! Viskas ką matėte tik holivudiniuose filmuose gali tapti realybe. Geltoni taksi automobiliai, nuolat skubantys niujorkiečiai, užsukti kviečiančios parduotuvių virtrinos ir dar daugelis kitų dalykų jūsų laukia Niujorke. Viešnagė ir poilsis Niujorke – geriausia atostogų idėja. Čia puikiai jausis tie, kurie nori pamatyti ką reiškia gyventi milžiniškame kultūros, finansų centre. Niujorkas – tobulas miestas jūsų kelionei. Pigios kelionės į Niujorką – Baltic Tours ir partnerių (Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour) nuopelnas, tad nepraleiskite progos pamatyti šį pasaulio didmiestį ir pajusti kokiu ritmu gyvena niujorkiečiai.

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti keliaujant į Niujorką?

  • Lankomiausių vietų top: Niujorko Centrinis parkas, Manhetanas, Laisvės statula, Brodvėjus, Bruklino tiltas, Penktoji aveniu, Empire State pastatas, Battery parkas, Time Square gatvių sankirta, Steiteno sala.
  • Rekomenduojama kelionės trukmė: 7-10 dienų
  • Klimatas Niujorke: šiame Amerikos rytų pakrantės mieste sezonas prasideda gegužės mėnesį ir tęsiasi iki rugpūčio. Tuomet vyrauja šiltas dažniausiai be kritulių oras. Šaltasis sezonas prasideda spalio ir dažnausiai išlieka iki kovo mėnesio. Keliaudami žiemą į Niujorką būtinai pasiimkite su savimi šiltesnius rūbus, nes temperatūra dažnai pasiekia minusą ir galima sulaukti gausaus sniego.
  • Maistas Niujorke: Niujorke gyvenantys žmonės dievina valgyti ir leisti laiką restoranuose! Didžioji dalis niujorkiečių negamina maisto namuose ar net neturi virtuvių. Tik atvykę į Niujorką nustebsite čia esančia restoranų gausa ir įvairove. Žmonės pusryčius čia valgo iki 14 ar 15 valandos, tad nesnustebkite prie pietų meniu pamatę šalia ir pusryčių meniu. Pusryčiams niujorkiečiai dažniausiai renkasi skrudintą kumpį, kiaulienos dešreles, keptas pupeles ar kiaušiniene. Niujorke labai populiarios italų ir japonų virtuvės ir daugumuose iš restoranų maistas prilygsta lyg būtų gaminamas gimtojoje šalyje. Turistai ir čia gyvenantys labai mėgsta lankytis ,,Pastis” restorane. Šiame restorane jūs galėsite ne tik skaniai pavalgyti, bet ir paganyti akis į čia užsukančius žmones. Tik nepamirškite iš anksto rezervuotis staliuko, kad nereikėtų laukti atvykus į restoraną. Kava labai svarbus gėrimas kiekvienam Niujorko gyventojui. Būtent šis miestas atvedė į pasaulį madą pasiimti kavą išsinešimui. Tad jei norite pasijusti tikru niujorkiečiu užsukite į vieną iš daugelio šiame mieste esančių ,,Starbucks” kavinių ir pasiemę kavos išsinešimui eikite paivaikščioti į Niujorko gatves. Būtinai apsilankykite viename iš daugybės čia esančių barų ir išgerkite niujorkiečių taip mėgstamo šampano ar putojančio vyno. O jei esate kokteilių mėgėjas rinkitės Niujorke klasikiniu tapusį gėrimą kokteilį ,,Mimosa”.
  • Ekskursijos Niujorke: Niujorkas didžiausias Jungtinių Amerikos Valstijų miestas, tad aplankyti ir pamatyti čia ką tikrai rasite. Dienas leiskite lankydamiesi muziejuose ar parkuose, o vakarus restoranuose ar jaukiuose kavinukėse ragaudami įvairiausių pasaulio virtuvių maisto. Nepamirškite užsukti ir į čia esančius barus, kurių dizainas bei atmosfera sudomina daugelį Niujorke gyvenančių ar į šį miestą atvykstančių žmonių. Norintys pamatyti visą miestą tarsi ant delno ir neturintiems aukščio baimės patariama užkilti į Empire State pastatą, kuris yra pats aukščiausias šio miesto pastatas. Keliaudami į Niujorką turite pamatyti miesto simboliu tapusią laisvės statulą. Tik žinokite norinčių ją pamatyti yra labai daug tad jei nemėgstate ir neturite savo kelionėje laiko stovėti eilėse užsukite į šalia esančią Elio salą, iš kurios šią statulą galite pamatyti ne ką blogiau. Norintiems pasivaikščioti ir apsipirkti bei prasiblaškyti geriausia apsilankyti ,,Times” aikštėje, kurioje gausus parduotuvių ir barų pasirinkimas. Meno kūrinių gerbėjai turbūt žino ir yra girdėją apie Metropilitano meno muziejuje, kuris talpina daugiau nei 2 mln kūrinių iš viso pasaulio. Daugelio apdainuotas ir menininkų mėgstamas Bruklino tiltas taip pat turi atsidurti jūsų lankytinų vietų sąraše. Negalvokite, kad Niujorke galima pamatyti tik didžiulius prekybos centrus ar restoranus. Užsukite į Niujorke esančią gotikinę Šv Patriko katedrą. Daugelį čia esančių vietų jūs tikrai esate matę įvairiausių žanrų filmuose tad lankydamiesi Niujorke jausitės lyg būtūmėte šiame mieste ne pirmą kartą. Niujorko viešoji biblioteka labai mėgstama vieta filmams ar televizijos laidoms filmuoti. Tad kasmet sulaukia didelio turistų skaičiaus, kurie nori pasivaikščioti ir pamatyti viską gyvai. Gyvenimo tempas čia labai greitas tad tai užtikris aktyvias ir įdomias atostogas! Kraukitės lagaminus ir skriskite pamatyti pasaulio sostine tituluojamo ir daugelio apdainuoto Niujorko!
  • Reikalingi dokumentai: Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Niujorką, būtina turėti galiojantį pasą ir gauti elektroninės leidimo keliauti sistemos patvirtinimą (ESTA).
  • Populiariausi viešbučiai: Refinery Hotel 5*****, Casablanca Hotel Times Square 4****, The New Yorker a Wyndham Hotel 4****, The Bryant Park Hotel 4****, New York Hilton Midtown 4****, Hilton Times Square 4****, Pod 51 Hotel 3***.
  • Šventės ir festivaliai Niujorke: renginių, koncertų, spektaklių čia tikrai labai daug tik spėkite rinktis! Ypatingai daug renginių vyksta rudenį ir žiemą. Niujorkiečiai dievina Kalėdas. Tad kalėdinis laikotarpis jiems labai svarbus. Mieste organizuojamos kalėdinės mugės, teatruose rengiami specialūs šventiniai pasirodymai. O visas miestas tarsi paskęsta kalėdinių lempučių gausoje. Labai populiaru naujuosius metus sutikti Niujorke tad jei dar neturite plano, kur juos praleisti ieškokite pigių bilietų ir keliaukite į šį energija pulsuojantį miestą! Besidomintiems mada didelį įspūdį paliks čia kasmet rengiama mados savaitė ar kiti Niujorko su mada susiję renginiai. Juk neveltui Niujorkas dažnai tituluojamas viena iš mados sostinių. O, kur dar nuolat rengiami pasaulinio lygio atlikėjų pasirodymai ar Brokline vykstantys spektakliai ar miuziklai!
  • Lauktuvės iš Niujorko: populiauriausias suvenyras, kurį galite įsigyti Niujorke, tai Laisvės statulėlės, kurių čia yra įvairiausių dydžių. Marškinėliai, kepuraitės ar skarelės taip pat mėgstamos lauktuvės iš šio miesto. Niujorke gausus pasirinkimas ranktų pagabukų, puodelių, plakatų, paveikslų su miesto žymiausiomis vietomis, kas mūsų nuomone, puikiai tiks giminaičiams ar draugams.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Niujorką, iš Rygos į Niujorką, iš Varšuvos į Niujorką.