×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Eilatą

Keliones-i-Eilata

Karšti pasiūlymai į Eilatą

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Eilatą: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Eilato viešbučiai, žymiausi Eilato kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Eilatą, Eilato klimatas, lauktuvės iš Eilato, izraelietiškas maistas, Eilato valiuta, ekskursijos po Eilatą.

Atostogos Eilate – kodėl verta keliauti?

Šventoji žemė – taip yra vadinama spalvinga Izraelio valstybė, kurią vis daugiau turistų įsimyli iš pirmo karto. Tačiau ne vien bibliniais motyvais paremtos istorinės vietos traukia žmones iš viso pasaulio aplankyti šį kraštą. Eilatas, įsikūręs pietinėje Izraelio dalyje, dar yra žinomas kaip kurortinis miestas, kuriame yra daugiau turistų negu pačių vietos gyventojų. Čia kiekvienas gali visą dieną mėgautis nesibaigiančiomis linksmybėmis ant karšto paplūdimio smėlio arba rinktis kitokias, iššūkius keliančias pramogas. Ką veikti Eilate, kokio maisto paragauti, kur apsistoti ir dar daugybę patarimų sužinosite, jei ir toliau skaitysite apie keliones į Eilatą!

Baltic Tours komanda nuolat dirba tam, kad jūs galėtumėte leistis į keliones po visą pasaulį! Pigios kelionės į Eilatą yra vienos iš populiariausių. Jas ypač mėgsta turistai, kuriems patogūs kurortai, paplūdimiai ir geras oras yra svarbiausi atostogų akcentai. Poilsines keliones Eilate kartu su viskas įskaičiuota (angl. all inclusive) pasiūlymais renkasi šeimos su vaikais, poros ar vyresnio amžiaus žmonės. Perkant kelionę internetu ar apsilankius mūsų agentūroje, mes pateiksime karščiausių akcijų ir nuolaidų, degančių paskutinės minutės kelionių, o skrendant lėktuvu – bilietus už geriausią kainą. Galėsite išsirinkti pigiausią iš mūsų siūlomų kelionių variantą ir visai ne už ilgo mėgautis įsimintinu poilsiu saulėtame Eilate!

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti keliaujant į Eilatą?

 

 • Lankomiausių vietų top: Timnos slėnio parkas, Povandeninė jūrų observatorija, Eilato gamtos rezervatas, Aravos dykuma, Koralinio rifo nacionalinis parkas, Akabos archeologijos muziejus, Eilato botanikos sodas, Kupranugarių ranča, Yotvatos Hai Bar gamtos draustinis, Delfinų rifas ir daugybė kitų lankytinų vietų.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė 4–10 dienų.
 • Klimatas Izraelyje. Eilate karščiausias yra liepos mėnuo, čia vidutinė temperatūra apsistoja ties 33 ºC laipsniais. Šalčiausiu metu, t. y. sausio mėnesį, vidutinė temperatūra nukrenta iki 14 ºC, tačiau ir žiemą poilsis Eilate būna saulėtas. Viena iš populiariausių pramogų šiame kurorte yra nardymas. Geriausias metas ją išbandyti yra liepos mėnuo, kadangi vandens temperatūra Raudonojoje jūroje siekia net 28 ºC laipsnius.
 • Izraelio virtuvė. Kelionėje į Eilatą verta išbandyti vietinę, tačiau Europoje labai populiarėjančią Izraelio virtuvę. Tokie patiekalai kaip avinžirnių humusas arba falafeliai, baklavos desertai ir halloumi sūris skonių receptorių tikrai nenuvils! Taip pat išbandykite gausius izraelietiškus pusryčius, kuriuos užsisakius, jūsų stalas bus apkrautas daugybe lėkščių su įvairiais padažais, kiaušiniene ar kietai virtais kiaušiniais, skirtingomis duonos ir saldžiųjų kepinių rūšimis.
 • Aktyvi veikla Eilate. Poilsis Eilate žūtbūt neapsiriboja vien gulėjimu prie jūros! Leiskitės į pasiplaukiojimą su draugiškais delfinais garsiame Delfinų rife. Susipažinkite su povandeniniu pasauliu nardydami Raudonojoje jūroje. Užlipkite į kalnus, esančius netoliese, prie Eilato miesto. Eilatas yra tax-free (liet. be mokesčių) miestas, todėl apsilankykite skirtingose prekybos vietose ir apsipirkite visame pasaulyje populiarių ženklų parduotuvėse.
 • Ekskursijos Eilate. Per atostogas skirkite laiko ir pažintinėms išvykoms. Kasdien yra organizuojamos ekskursijos iš Eilato į Jordaniją aplankyti vieną iš naujųjų pasaulio stebuklų – Petros miestą. Taip pat užsisakykite ekskursiją po dykumą, kurioje išvysite Raudonąjį kanjoną, galėsite susipažinti su dykumos agrikultūra viešėdami išskirtiniame kibbutz bendruomenės mieste.
 • Reikalingi dokumentai. Lietuvos Respublikos piliečiams norint vykti į Izraelį reikalingas pasas, kuris turi galioti mažiausiai 6 mėnesius nuo atvykimo į Izraelį datos.
 • Populiariausi viešbučiai: Club Hotel Eilat, The Coral Beach Pearl, City Resort Palmore, Sunset Inn, Leonardo Plaza Hotel Eilat, Soleil Boutique Hotel, Astral Maris Hotel.
 • Šventės ir festivaliai Eilate. Čia kasmet vyksta tokie renginiai kaip Darom Adom (liet. Raudonieji pietūs), kuriame šiaurinė Negevo dalis apsikloja raudonų anemono gėlių kilimu, kamerinis Eilato muzikos festivalis, Sunbeat muzikos festivalis. Rugpjūtį daugybė žmonių atvyksta į Eilatą stebėti kasmetinio meteoritų lietaus, o pavasarį, kai švenčiama Paschos (žydų Velykos), vietiniai organizuoja daugybę pramogų ir veiklų, skirtų visai šeimai.
 • Lauktuvės iš Eilato. Lauktuvės draugams ir artimiesiems gali būti atvežti vietiniai delikatesai: figos, chalva, alyvuogių aliejus, tahini sezamų pasta ir kiti izraelietiški maisto produktai. Prisiminkite, kad perkant suvenyrus gatvėje arba turguje, visada galėsite nusiderėti iki jums prieinamos kainos.

Keliautojai dalijasi:

 • Čia punktualumas nėra būdingas, todėl būkite pasiruošę papildomai laukti apie 10–20 min.
 • Izraeliečiai turi karštą temperamentą, todėl yra įpratę garsiai kalbėtis, pakelti balsą ar šūkauti net ir tada, kai palaiko įprastą pokalbį.
 • Prisiminkite, kad šeštadienis žydams yra šventa diena, dar kitaip vadinama šabu. Visos parduotuvės yra uždaromos jau penktadienio vakarą, todėl apsirūpinkite maistu ir kitais reikalingais daiktais prieš tai.
 • Keliaujant po šalį, venkite Gazos ruožo, West Bank regiono ir vietovių, kurios yra netoliese Sirijos, Egipto ar Libano sienų.

 

Kiekvieno keliautojo atsiliepimai grįžus iš kelionės į Eilatą būna patys geriausi. Parsivežkite neužmirštamų įspūdžių ir jūs! Rinkitės atostogas kartu su Baltic Tours ir kelionės bilietai į Izraelį jau rytoj gali būti jūsų kišenėje!

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Eilatą, iš Rygos į Eilatą, iš Varšuvos į Eilatą.