×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Malagą

Keliones_i_Malaga

Karšti pasiūlymai į Malagą

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Malagą: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Malagos viešbučiai, žymiausi Malagos kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Malagą, Malagos klimatas, lauktuvės iš Malagos, ispaniškas maistas, Malagos valiuta, ekskursijos po Malagą.

Kelionės į Malagą – įspūdžių kupinos atostogos! Poilsis Malagoje užtikrins, kad atostogos būtų tikras svajonės išsipildymas. Tai nepaneigiama: kelionė į Malagą – tai, ko reikia nepamirštamoms ir pilnoms poilsio atostogoms! Internetu ieškokite pasiūlymo, kuriame bus pigios atostogos Malagoje. Dairykitės paskutinės minutės degančių pasiūlymų. Kartais galite rasti įvairius skrydžius: tiek tiesiogiai iš Vilniaus, tiek iš Varšuvos ir kt. Nuolaida gali būti taikoma tiek skrydžiams lėktuvu, tiek pasiūlymams su viskas įskaičiuota (angl. all inclusive), jei jus domina ypač komfortabilus poilsis Malagoje.

Pigios kelionės į Malagą – Baltic Tours ir partnerių („Tez Tour“, „Novaturas“, „Kidy Tour“) nuopelnas. Nepraleiskite progos tyrinėti šią nuostabią pasaulio dalį žema kaina! Kelionėje turėsite progą susipažinti su įdomia istorija. Malagai 3 tūkst. metų, todėl čia daug lankytinų objektų (net 20 muziejų!) bei monumentų.

Keliautojų atsiliepimai ir kelionių aprašymai rodo, kelionė prasideda tada, kai bilietai jau kišenėje. Iškeliavę į Malagą už gerą kainą, vėliau patys galėsite dalyti patarimus kitiems keliautojams. Juk kelionė į kitą šalį – tai ir kelionė į save.

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti keliaujant į Malagą?

Lankomiausių vietų top: Alcazaba tvirtovė, Fuente de Piedra ežeras, Gibralfaro pilis, Malagos katedra, Mijas bulių kovų arena (Plaza de Toros de Mijas), Nerchos urvai, Picasso muziejus, Salvador Dali skulptūros, Torcal de Antequera parkas.

Rekomenduojama kelionės trukmė 7–14 dienų.

Klimatas Malagoje. Šiltas Viduržemio jūros klimatas – viena iš priežasčių, kodėl Malaga tapo tokia populiari tarp keliautojų. Saulė čia lepina beveik visus metus. Vasaros Malagoje karštos ir sausos, žiemos švelnios, šiltos ir drėgnos. Į Malagą labiausiai rekomenduojama vykti nuo kovo iki gegužės arba ankstyvą rudenį, kai oras jau tikrai šiltas, saulėtas ir nėra didelių karščių. Net ir keliaujantys vasarą nesusidurs su nepakeliamais karščiais – oro temperatūra nebūna aukštesnė negu 30 °C.

Malagos virtuvė. Ispanija – gastronominių šedevrų šalis. Per atostogas turėsite galimybę paskanauti tradicinių ispaniškų patiekalų: sočios paelijos, pasaulyje pripažintų ispaniškų kumpių ar gaivinančios vasariškos gaspačo sriubos. Bet tai dar ne viskas! Malaga turi ir savo unikalių patiekalų, pavyzdžiui, gazpachuelo malagueno sriuba su jūrų gėrybėmis. Ji, priešingai negu gaspačas, yra patiekiama šilta ir dažniausiai valgoma žiemą. O kur dar geriausi gėrimai!

Ekskursijos Malagoje. Aplankykite miesto žymiausius objektus: katedrą, Alcazaba tvirtovę, Picasso muziejų, Gibralfaro pilį. Pasivaikščiokite Jardin Botanico Historico La Concepcion – viename iš įspūdingiausių tropinių ir subtropinių sodų Europoje. Išvykite į dienos ekskursiją Granadoje arba netgi persikelkite per sąsiaurį ir praleiskite dieną Maroke – čia viskas įmanoma!

Reikalingi dokumentai. Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Malagą, būtina turėti galiojantį kelionės dokumentą (asmens tapatybės kortelę arba pasą).

Populiariausi viešbučiai: AC Hotel Malaga Palacio 4*, Barcelo Malaga 4*, Hotel Molina Lario 4*, Hotel MS Maestranza 4*, Hotel Silken Puerta Malaga 4*, Hotel Villa Guadalupe 3*, Ibis Malaga Centro Ciudad 2*, Ilunion Malaga 4*, Novotel Suites Malaga Centro 4*, Parador de Malaga Gibralfaro 4*, Petit Palace Plaza Malaga 4*, Room Mate Larios 4*, Room Mate Lola 4*, Salles Hotel Malaga Centro 4*, Tryp Guadalmar 4*, Vincci Seleccion Posada del Patio 5*.

Šventės ir festivaliai Malagoje. Ispanija – festivalių kraštas. Malaga tikrai nenusileidžia švenčių gausa kitiems Ispanijos miestams. Liepą čia vyksta Vírgen del Carmen šventė. Ją švenčiant miesto gatvėmis jūros link nunešama Carmen skulptūra. Tada ji apstatoma gėlėmis išpuoštame laive ir paleidžiama į vandenį. Rugpjūčio viduryje vyksta Malagos miesto šventė, kai galima stebėti gyvos muzikos pasirodymus, bulių kovas ir mėgautis saldžiais Malagos gėrimais bei tapais. San Juan (vasaros lygiadienis) birželio mėnesį čia taip pat įtrauks į nesibaigiančias linksmybes. Vyksta daugybė koncertų, pasirodymų, dega tradiciniai laužai, o danguje pasirodo įspūdingi fejerverkai.

Lauktuvės iš Malagos. Apsipirkti čia – tikras malonumas. Nepamirškite, kad dauguma parduotuvių per pietus užsidaro bent kelioms valandoms, o atsidaro vakarėjant. Kokie patarimai atvežti dovanų? Jūsų artimieji apsidžiaugs, gavę tradicinių gėrimų, sūrių. Papuoškite juos juvelyriniais dirbiniais, o namus – keramika.

Keliautojai dalijasi:

Sekmadienio popietėmis Picasso muziejus – bene žymiausias muziejus Malagoje, lankytojus priima nemokamai. Tai taip pat galioja, kalbant apie Carmen Thyssen, Centre Pompidou ir Alcazaba muziejus.

Malagos gyventojai įprastai valgo po 5–6 kartus per dieną.

Pietūs prasideda 14 val., vadinasi, daug barų iki 13.30 bus uždaryti. Dauguma tapų barų ir restoranų iki 20.30 bus uždaryti irgi.

Siesta tradiciškai trunka nuo 14 val. iki 17 val. Per ją daug parduotuvių ir kitų verslų užsidaro.

Išsirinkitę pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Malagą, iš Rygos į Malagą, iš Varšuvos į Malagą.