×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Gruziją

Keliones_i_Gruzija

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Gruziją: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Gruzijos viešbučiai, žymiausi Gruzijos kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Gruziją, Gruzijos klimatas, lauktuvės iš Gruzijos, gruziniškas maistas, Gruzijos valiuta, ekskursijos po Gruziją.

Geriausi pasiūlymai atostogoms

Kelionės į Gruziją – nuostabios atostogos pasakiško grožio šalyje! Poilsis Gruzijoje, Užkaukazėje, prie Juodosios jūros įsikūrusioje valstybėje, pažadins atradimų troškimą. Didingi kalnai, išskirtinė, unikali senoji architektūra, vienuolių nuo seno, pagal senas tradicijas gaminamas vynas, dieviškas maistas ir šilti, draugiški vietiniai gyventojai – tai kelionės po Gruziją sudedamosios dalys, kurios kiekvieną atostogų akimirką pavers stebuklinga ir nepamirštama. Bakurianis, Boržomis, Gudauri, Batumis – vieni iš žymiausių Gruzijos kurortų, kuriuose puikias atostogas garantuoja gerai išvystyta žiemos sporto ir aktyvaus vasaros turizmo infrastruktūra, vilioja nuostabūs paplūdimiai bei mineralinio vandens gydyklos. Pasiruoškite, nes laukia puikiausios atostogos Gruzijoje!

Neabejotina – kelionė į Gruziją neleis nusivilti! Šalyje galima ne tik aktyviai praleisti laiką klanuose, bet ir susipažinti su tradicijomis, kultūriniu, religiniu bei kulinariniu paveldu, atsipalaiduoti Juodosios jūros pakrantės paplūdimiuose bei šalies spa ir gydyklose. Viešnagė ir poilsis Gruzijoje – geriausia atostogų idėja. Čia puikiai jausitės tiek su šeima ir vaikais, puikiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Gruzija – stulbinantis kraštas jūsų kelionei. Pigios kelionės į Gruziją – Baltic Tours ir partnerių (Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour) nuopelnas, tad nepraleiskite progos ištyrinėti šią nuostabią vietą žema kaina!

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top 10: sostinė Tbilisis, Batumio kurortas, Uplistsikhe miestas, Mtskheta senoji Gruzijos sostinė (UNESCO), Džvari vienuolynas, Sataplijos urvas, Kachetijos regionas, David Garedži vienuolynų kompleksas, Ušguli kaimas (UNESCO), Vardzija miestas ir daugybė kitų vietų.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 4-12 dienų.
 • Klimatas Gruzijoje: šalies klimatas pereina nuo jūrinio į žemyninį. Vyrauja švelnus klimatas, Juodosios jūros pakrantėje pereinantis į subtropinį. Žiemą kalnuose iškrenta daug sniego, todėl čia palankios sąlygos žiemos sportui, o vasarą lepina vidutiniškai 20-24°C šiluma, nors liepos-rugpjūčio mėnesiais būna net ir labai didelių karščių. Palankiausias metas keliauti – rugsėjo-spalio mėnesiai, kai šalyje dar šilta, tačiau nevargina dideli karščiai.
 • Maistas Gruzijoje: kas nėra girdėjęs apie pasakišką gruzinų virtuvės skonių ir kvapų harmoniją? Atostogų metu laukia tikrų tikriausia skrandžio puota, nes nuo svetingų gruzinų stalo sunku atsitraukti. Patiekalams naudojama nemažai pikantiškų prieskonių, kuriais gardinamos gardžios daržovės, mėsa. Nedrįskite išvykti neparagavę tradicinės sriubos charcho, gruziniškų šašlykų ir koldūnų – tai tiesiog būtinybė viešint šioje šalyje. Įvairių rūšių sūriai taip pat tradicinės virtuvės pasididžiavimas. Chaciapuri – varške įdaryti blyneliai dažnai gaminami namuose. Na ir žinoma vynai – tai tikrai išskirtinis gėrimas, nuo senų laikų gaminamas vienuolių. Kainos vietiniuose restoranėliuose tikrai nesikandžioja, pietūs asmeniui – iki €7 (apie 18 Gruzijos lariai).
 • Ekskursijos Gruzijoje: aplankykite šalies sostinę Tbilisį, kur susipažinsite su krašto istorija, kultūra, aplankysite gražiausias bažnyčias, miesto senamiestį. Gamtos išsiilgę keliautojai turėtų skirti laiko kalnams, kur galės vaikščioti tam pritaikytais takeliais, kopti aukščiau į kalnus, gėrėtis atsiveriančiais vaizdais, ar leisti kalnų upėmis plaustais, jodinėti žirgais. Vykstantys žiemą čia be jokios abejonės praleis puikias atostogas žiemos sporto kurortuose. Būtinai leiskitės į ekskursiją po šalies vienuolynus, kur susipažinsite su vyno gamybos tradicijomis. Poilsiui rinkitės Juodosios jūros paplūdimius arba ilsėkitės spa centruose, mineralinio vandens gydyklose.
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Gruziją, būtina turėti galiojančius kelionės dokumentus: tapatybės kortelę arba pasą.
 • Šventės ir festivaliai Gruzijoje: gruzinams didžiausia šventė – Naujieji metai. Jai ruošiamasi jau prieš savaitę, perkami maisto produktai, ruošiama mėsa, o šventės dieną susirenka giminės ir draugai prie nuo gėrybių lūžtančio stalo. Ninooba – tai religinė šventė, kurios metu minimas pirmasis pakrikštytas gruzinas. Šventė vyksta liepos 1 dieną ir daugiausia švenčiama piligrimų. Gruzijoje gausu religinių ir valstybinių švenčių, taip pat vyksta muzikos festivaliai ir kitos tradicinės šventės.
 • Lauktuvės iš Gruzijos: mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams – vynas, čiurčela saldėsis, tradicinės lėlės, medus, persikų džemas, žvakės, keramikos dirbiniai, sūriai, alyvuogių aliejus, riešutai.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Gruziją, iš Rygos į Gruziją, iš Varšuvos į Gruziją.

  Geriausi pasiūlymai atostogoms
  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS