×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Gruziją

Keliones_i_Gruzija

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Gruziją: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Gruzijos viešbučiai, žymiausi Gruzijos kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Gruziją, Gruzijos klimatas, lauktuvės iš Gruzijos, gruziniškas maistas, Gruzijos valiuta, ekskursijos po Gruziją.

Kelionės į Gruziją – nuostabios atostogos pasakiško grožio šalyje! Poilsis Gruzijoje, Užkaukazėje, prie Juodosios jūros įsikūrusioje valstybėje, pažadins atradimų troškimą. Didingi kalnai, išskirtinė, unikali senoji architektūra, vienuolių nuo seno, pagal senas tradicijas gaminamas vynas, dieviškas maistas ir šilti, draugiški vietiniai gyventojai – tai kelionės po Gruziją sudedamosios dalys, kurios kiekvieną atostogų akimirką pavers stebuklinga ir nepamirštama. Bakurianis, Boržomis, Gudauri, Batumis – vieni iš žymiausių Gruzijos kurortų, kuriuose puikias atostogas garantuoja gerai išvystyta žiemos sporto ir aktyvaus vasaros turizmo infrastruktūra, vilioja nuostabūs paplūdimiai bei mineralinio vandens gydyklos. Pasiruoškite, nes laukia puikiausios atostogos Gruzijoje!

Neabejotina – kelionė į Gruziją neleis nusivilti! Šalyje galima ne tik aktyviai praleisti laiką klanuose, bet ir susipažinti su tradicijomis, kultūriniu, religiniu bei kulinariniu paveldu, atsipalaiduoti Juodosios jūros pakrantės paplūdimiuose bei šalies spa ir gydyklose. Viešnagė ir poilsis Gruzijoje – geriausia atostogų idėja. Čia puikiai jausitės tiek su šeima ir vaikais, puikiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Gruzija – stulbinantis kraštas jūsų kelionei. Pigios kelionės į Gruziją – Baltic Tours ir partnerių (Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour) nuopelnas, tad nepraleiskite progos ištyrinėti šią nuostabią vietą žema kaina!

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Kelionės į Maltą – medus ir architektūra

Atostogos Maltoje – poilsis paplūdimiuose, įdomiausiose neatrastose istorinėse vietose, plaukiojimas laivu pakrantėmis. Malta – viena iš mažiausių ir tankiausiai apgyvendintų valstybių. Manoma, kad šalies pavadinimas kilo nuo graikiško žodžio medus. Tiesa, čia gyvena retų rūšių bitės, kurių unikalus medus garsina šalį. Bet ar žinojote, kad čia nėra nei miškų, nei upių, o aukščiausios kalvos nesiekia net 300 metrų?

Ką reikia žinoti?

Lankomiausių vietų top: Didysis uostas, Dingli uolos, Gozo sala, Hagar Qim šventyklos, Hal Saflieni Hypogeum, Karo muziejus, Lascario karo kambariai, Maltos mėlynoji grota, Mdinos katedra ir muziejus, Mnajdra šventyklos, Rabatas, Šv. Jono katedra ir kt.

Rekomenduojama kelionės trukmė 3–10 dienų.

Maltos klimatas. Atostogos be gero oro sunkiai įsivaizduojamos. Viduržemio jūros klimatas su švelniomis žiemomis ir šiltomis bei karštomis vasaros. Vidutinė temperatūra dienomis 23 °C, o naktimis būna 16 °C. Šalčiausią mėnesį sausį šyla nuo 12 °C iki 18 °C, o karščiausią mėnesį rugpjūtį – nuo 28 °C iki 34 °C.

Maltos virtuvė. Soppa tal-armla (našlių sriuba) tai pati tradiciškiausia šalies sriuba. Ją gamindavo neturtingos našlės iš pomidorų pastos, pigiausių daržovių, pupelių ir kt. Timpana – patiekalas tiems, kurie nieko nebijo, makaronai pyrage. Pastizz atrodo kaip kruasanai, o jų viduje rikota arba trinti žirniai. Fenkata – triušienos troškinys. Ją įprastai sudaro du patiekalai: didžiulis puodas, pilnas spagečių su triušienos ragu, antras – triušienos mėsa patiekta su žirniais ir bulvytėmis. Deserto? Kwareżimal – biskvitas su migdolais, medumi ir prieskoniais, bet be kiaušinių ir be riebalų.

Ekskursijos Maltoje. Šioje šalyje tiek daug istorijos, kad būtina visur lankytis su gidais. Lankykite Hal Saflieni Hypogeum – požeminį nekropolį, iškastą prieš 2,5 tūkst. pr. Kr., ir kt. Paplaukiokite laivu po Didįjį uostą. Ilsėkitės puikiausiuose paplūdimiuose.

Reikalingi dokumentai. Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Maltą, privaloma turėti galiojantį asmens dokumentą (asmens tapatybės kortelę arba pasą).

Sveikata. Vykstantiems į Maltą privalomų skiepų nėra.

Populiariausi viešbučiai: Golden Tulip Vivaldi 4*, Hotel Soreda 4*, Le Méridien St. Julians Hotel & Spa 5*, Mellieha Bay 4*, Paradise Bay 4*, Pergola Hotel & Spa 4*, Qawra Palace 4*, San Pawl Hotel 3*, Seashells Resort at Suncrest 4*, The Palace Hotel Malta 5*.

Šventės ir festivaliai Maltoje. Žiemos pabaigoje arba pavasario pradžioje vykstantis Valetos karnavalas kviečia matyti spalvas. Tarptautinis Maltos muzikos festivalis pavasarį siūlo klausytis klasikinės muzikos. Maltos fejerverkų festivalis – puikus reginys, praskaidrinantis atostogas ir trunkantis tris vakarus iš eilės. Birželio pabaigoje organizuojama L-Imnarja derliaus šventė. Tai – galimybė paragauti tikrų Maltoje augančių daržovių ir vaisių skambant tradicinėms maltiečių dainoms.

Lauktuvės iš Maltos. Rankų darbo stiklo gaminiai Maltoje atsirado neseniai, nuo 1968 m., bet iškart prigijo. Ryškių jūros spalvų stiklo dirbiniai bus puiki dovana tiek jums, tiek jūsų artimiesiems. Maltietiškas kryžius – Maltos simbolis. Antras pagal populiarumą ir žinomumą Maltos simbolis – žvejų laivelis luzzu. Jeigu daiktai namams jums nelabai aktualu, galbūt sudomintų maistas? Pavyzdžiui, tradicinis ožkos sūris ġbejna. Net jei jūsų artimieji nemėgsta saldumynų, nudžiugins maltietiška nuga – qubbajt.

Keliautojai dalijasi:

Keliautojai pataria, kad, jeigu norite išvengti turistų grūsčių, geriausias laikas lankytis Maltoje nuo spalio iki gegužės (ankstyvo birželio). Tada ne tik oras maloniai šiltas, bet ir paplūdimiai erdvūs!

Planuodami atostogas pavasarį ar rudenį turėkite galvoje paukščių medžioklę. T. y. žygiuodami kalnuose atkreipkite dėmesį į ženklus, rodančius medžioklės vietas.

Šurmulio kupinas Paceville rajonas sukurtas trankioms pramogoms iki ryto.

Net 76 proc. Maltos gyventojų kalba angliškai!

Už 2 Eur galite nusipirkti autobuso bilietą.

Turėkite priemonių nuo uodų.

Orai greitai keičiasi, todėl pasiruoškite visiems gyvenimo atvejais, įskaitant lietui atsparius drabužius.

Poilsis Maltoje – atradimai tikriems keliautojams. Pigios kelionės į Maltą jus įkvėps. Juk vėliau patys galėsite rašyti patarimų ir įspūdžių kupinus aprašymus! Baltic Tours komanda su partneriais „Novaturas“, „Tez Tour“, „Kidy Tour“ pasirūpins jūsų kelione į Maltą! Rinkitės keliones tiek su viskas įskaičiuota (angl. all inclusive) pasiūlymu, tiek pigias keliones ir skrydžius.

Kelionės į Maltą – poilsis ir atostogos įspūdžių sklidiname krašte. Rinkitės kelionę, per kurią atostogos ir poilsis atvers naują puslapį jūsų gyvenime. Juk kelionė – ne tik gražios nuotraukos jūsų socialinių tinklų profiliuose, bet ir kelionė į save.

Skrydžių bilietai ir kelionės į Maltą lengvai pasiekiami. Juos už mažą kainą galima įsigyti internetu arba apsilankyti kelionių agentūroje Baltic Tours. Čia gausite kelionės į Maltą pasiūlymą už gerą kainą. Ieškokite degančių paskutinės minutės pasiūlymų ir išskirtinių nuolaidų. Dažnai nuolaidos ir akcijos taikomos kelionėms lėktuvu. Nuolaidos ir akcijos taikomos tiek tiesioginiams, tiek skrydžiams su persėdimu. Jie vyksta iš Vilniaus į Valetą, iš Valetos į Vilnių ir kt. Poilsis Maltoje – kad galėtumėte dalyti patarimus ir rašyti atsiliepimus tiesiogiai kitiems keliautojams!

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Gruziją, iš Rygos į Gruziją, iš Varšuvos į Gruziją.