×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Kosą

Kelione_i_Kosa

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Kosą: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Koso viešbučiai, žymiausi Koso kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Kosą, Koso klimatas, lauktuvės iš Koso, graikiškas maistas, Koso valiuta, ekskursijos po Kosą.

Kelionės į Kosą – nepamirštamų atostogų garantas! Poilsis Kose, trečioje pagal dydį Graikijos saloje, užtikrins visapusišką kūno ir sielos atgaivą, o kiekviena kelionės akimirka bus lydima nuostabaus Viduržemio jūros prisotinto oro, kuris pažadins naujiems nuotykiams. Koso sala – vienas žymiausių Graikijos kurortų, viliojantis nuostabaus grožio gamta, puikiais paplūdimiais ir lankytinų vietų gausa. Visa tai pavertė šią salą atostogų Graikijoje sinonimu, nes poilsis čia reiškia ne tik gulėjimą paplūdimyje nuo ryto iki vakaro, bet ir turtingos regiono istorijos pažinimą. Atostogos Kose suteiks visapusišką palaimą.

Niekas nesuabejos, kad kelionė į Kosą – tai, ko nusipelnėte… Kosas – tai nuostabaus grožio sala , kuri gali didžiuotis būdama Antikinės Graikijos gydytojo Hipokrato gimtine. Viešnagė ir poilsis kose – puikiausia atostogų idėja. Čia puikiai jausitės tiek su šeima ir vaikais, puikiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Kosas – stulbinantis kraštas jūsų kelionei. Pigios kelionės į Kosą – Baltic Tours ir partnerių (Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour) nuopelnas, tad nepraleiskite progos ištyrinėti šią nuostabią salą žema kaina!

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top 10: Koso senamiestis, Hipokrato medis ir muziejus, Odeono teatras, Pyli kaimelis, Zia kaimelis, mineralinės versmės, Asklepiono griuvėsiai, Nisyros sala, Plaka miškas, Kefala miestelis.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 3-14 dienų.
 • Klimatas Kose: klimatas Koso saloje apibūdinamas kaip tropinis ir Viduržemio jūros. Vasaros šalyje – karštos ir sausos, žiemos – švelnios ir drėgnos. Atostogų sezonas Kose prasideda jau balandžio pradžioje. Gausiausi turistų antplūdžiai – birželis-rugpjūtis, tad norintys išvengti grūsčių ir aukštų kainų, renkasi keliauti rudenį ir ankstyvą pavasarį. Tokiu metu oro temperatūra vis dar maloni ir siekia apie 20°C, todėl norintys ramesnių atostogų nenusivils keliaudami vėsesniu laikotarpiu.
 • Maistas Kose: lankydamiesi šioje saloje būtinai pasimėgaukite Graikijos virtuve! Patiekalų įvairovė tikrai nenuvils: mėgaukitės populiariausiu patiekalu pitarridia, virtais kviečiais barbora, pagardintais įvairiais vaisiais, riešutais bei prieskoniais, kepto sūrio pyragu katimeria, o atsigaivinkite šalta graikiška frappe kava. Kainos vietiniuose restoranėliuose tikrai nesikandžioja, pietūs asmeniui – iki 10 €
 • Ekskursijos Kose: galėsite ramiai apžiūrėti Koso senamiestį, jo muziejus, sodus, nuostabų uostą. Kose verta apžiūrėti Archeologijos muziejaus eksponatus, menančius helenizmo ir romėnų epochas. Viešint saloje, būtinai apžiūrėkite kitus miestus ir kaimelius, tokius kaip Asklepionas, Zia, Nisyros sala. Nepraleiskite progos pasilepinti Embros Thermes regione esančiose mineralinių vandenų versmėse! Leiskitės į kelionę laivu, apsipirkite gyvybingame turguje ar apžiūrėkite salą leisdamiesi į ekskursiją dviračiais. Veiklų Koso saloje tikrai nepritrūks!
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Kosą, būtina turėti galiojančius kelionės dokumentus: tapatybės kortelę arba pasą.Populiariausi viešbučiai: Athinoula 2*, Kosta Palace 4*, Sacallis Inn Beach Hotel 2*, Pyli Bay 3*, Continental Palace 4*, Komplex Corali & Corali Village – Hotel Corali 4*, Summer Village 3*, Gaia Village 3*, Gaia Royal 4*, Kipriotis Panorama Hotel & Suites 5*, Princess of Kos 4*, Atlantis 4*, Sovereign Beach 4*, Gaia Palace 5*, Mitsis Family Village 4*, Kipriotis Hippocrates Hotel 4*, Mitsis, Summer Palace 4*, Mitsis Ramira Beach 4*, Mitsis Norida Beach 4*, Kipriotis Village Resort 4*, Mitsis Summer Palace 5*, Sentido Carda Beach 5*, Mitsis Blue Domes 5*, Aegean View Resort 4*, Iberostar Kos Bay View 4*, Aquis Marine Resort 4*.
 • Šventės ir festivaliai Kose: nuo liepos iki rugsėjo mėnesio Kose vyksta Hippocratia festivalis, kurio metu skaitoma Hipokrato priesaika, vyksta koncertai, teatro spektakliai, folkloro pasirodymai ir mugės. Rugpjūčio mėnesį saloje vyksta vyno festivalis. Liepos ir rugpjūčio mėnesiais vyksta Dikea ir Heraclia festivaliai, pasižymintys įvairių muzikinių pasirodymų, spektaklių, šokių ir sporto renginių gausa. Apskritai Koso saloje nuolat vyksta įvairios šventės, kurių metu turėsite galimybę susipažinti su graikiškomis tradicijomis ir kultūra.
 • Lauktuvės iš Koso: štai mūsų patarimai jums – keramikos dirbiniai, rankų darbo tekstilės gaminiai, medus, vyne mirkytas sūris, myzithra sūris, rankomis spaustas alyvuogių aliejus, vynas, anyžių degtinė, įvairūs tradiciniai papuošalai.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Kosą, iš Rygos į Kosą, iš Varšuvos į Kosą.

  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS