×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Gajaną

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Gajaną: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionės, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Gajanos viešbučiai, žymiausi Gajanos miestai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Gajaną, Gajanos klimatas, lauktuvės iš Gajanos, Gajanos maistas, Gajanos valiuta, ekskursijos po Gajaną.

Kelionė į Gajaną – į daugybės vandenų žemę, būtent taip šalies pavadinimas verčiasi iš vietinių indėnų kalbos, ir ne veltui, juk Gajanos teritorija apgobta upių tinklu. Atostogos Gajanoje – gyvenimo iššūkis, mat turizmas ir transporto infrastruktūra šalyje nėra išvystyta, būtent todėl Gajanos gamta beveik nepaliesta civilizacijos, kas šaliai suteikia unikalumo. Turbūt įpratome, kad Pietų Amerika garbina futbolą, tačiau Gajanoje populiariausia sporto šaka – kriketas, apsilankykite kriketo varžybose – nauja patirtis atostogų metu. Poilsis Gajanoje leis atsipalaiduoti vos tik įžengsite į Kriauklių paplūdimį (Shell Beach), kuo ypatingas šis paplūdimys? O gi milžiniškų vėžlių karaliavimu, įsiamžinkite su naujuoju paplūdimio draugu! Jau nusprendėte, kad pats laikas vykti į Gajaną? Leiskite visais kelionių rūpesčiais pasirūpinti Baltic Tours komandai, kuri kartu su partneriais Novaturas, Tez Tour, Kidy Tour suorganizuos nepamirštamą kelionę į Gajaną! Paskutinės minutės pasiūlymai kelionei į Gajaną žema kaina, išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, bilietai internetu ir Baltic Tours padės jums pažinti unikalią, dar mažai atrastą Gajaną!

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų Gajanoje top 10: Orinduik kriokliai, Shell paplūdimys, Kaieteur nacionalinis parkas, Džiodžtaunas, Kanuku kalnai, Iwokrama miškas, Roraima kalnas, Demerara Harbor tiltas, Essequibo upė.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 12-25 dienos.
 • Klimatas Gajanoje: Gajanoje vyrauja karštas ir drėgnas tropinis klimatas. Gegužės-rugpjūčio ir lapkričio-sausio mėnesiai Gajanoje yra laikomi drėgnuoju laikotarpiu. Karščiausiu laikotarpiu vidutinė oro temperatūra svyruoja ties 24°-32° šilumos, tai bent šiltos atostogos Gajanoje laukia turistų!
 • Maistas Gajanoje: Gajanos virtuvėje vyrauja ryžiai ir pupelės, patiekalai gardinami kario prieskoniais. Pagrindiniai patiekalai gaminami iš ėrienos, jautienos, vištienos, jūros gėrybių, antienos. Būtinai paragaukite jautienos su moliūgais ir kariu, vištienos su pupelėmis ir ryžiais pagardintos kariu, duonelės su mėsos ir svogūnų įdaru. Karštą atostogų dieną atsigaivinkite stikline vietinių vaisų sulčių, tikras gardumėlis, įsitikinsite! O smaližiai privalo pasisaldinti dieną Gajanos tradiciniu pyragu.
 • Ekskursijos Gajanoje: svečiuojantis Gajanoje tiesiog privalu nuvykti prie Kaieteur krioklio, o tai, dar vienas iššūkis. Nuvykti iki jo automobiliu gali trukti iki 7 valandų ir to dar nepakanka, teks plaukti laivu ir kopti savomis jėgomis, kol pasieksite tikslą – ištroškusiems nuotykių, tai tikras malonumas. Žinoma yra ir lengvesnė galimybė, skristi lėktuvu, paslaugos kaina atsieitų apie 150 JAV dolerių, o naudojantis turizmo agentūrų paslaugomis kaina net keliais kartais išauga. Aplankykite ir didžiuosius šalies miestus, sostinę Džordžtauną, Lindeną ir Naujajį Amsterdamą, įspėjame, būkite tolerantiški „švarai“. Įkvėpkite Gajanos gamtos, įsiamžinkite Roraima kalno papėdėje, žavėkitės Kaieteur nacionalinio parko išskirtinumu, visi vaizdai ir patirti nuotykiai patvirtins, jog atostogos Gajanoje vienas geriausių ir įsimintiniausių įvykių jūsų gyvenime.
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Gajaną būtina turėti galiojantį Lietuvos piliečio pasą ir vizą.
 • Lauktuvės iš Gajanos: Gajana, dar tiksliau Džordžtaunas, eksportuoja didžiulius kiekius cukraus, ryžių bei deimantų, minėti gaminiai galėtų būti puikios lauktuvės jūsų artimiesiems.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Gajaną, iš Rygos į Gajaną, iš Varšuvos į Gajaną.

  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS