×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Makadi Bei

Keliones_i_Makadi_Bei

Karšti pasiūlymai į Makadi Bei

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Makadi Bei: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Makadi Bei viešbučiai, žymiausi Makadi Bei kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Makadi Bei, Makadi Bei klimatas, lauktuvės iš Makadi Bei, egiptietiškas maistas, Makadi Bei valiuta, ekskursijos po Makadi Bei.

Kelionės į Makadi Bei – ramybės kupinos atostogos Egipte! Poilsis Makadi Bei, nedideliame, tik 1990 metais pradėtame statyti, kurorte, atgaivins ir kūną ir mintis. Makadi Bei pasižymi tuo, kad visas gyvenimas čia verda tik viešbučių teritorijose – restoranai, parduotuvės, naktiniai klubai – viskas neišeinant iš viešbučių. Tai išskirtinai ramiam, nerūpestingam poilsiui sukurtas kurortas, todėl pasiduokite savo tingiajai pusei ir tiesiog mėgaukitės atostogomis Makadi Bei!

Kelionės į Makadi Bei – karališko poilsio garantas. Tai kurortas, sudarytas vien iš aukščiausio lygio, 4 ir 5 žvaigždutėmis įvertintų, viešbučių. Išskirtinai ramų poilsįMakadi Bei  garantuoja tai, kad jis visiškai atsiskyręs nuo triukšmingų Hurgados linksmybių. Kurorte mėgausitės erdviais paplūdimiais, tobulai švariu jūros vandeniu, nepaliesto grožio rifais bei bekrašte Egipto dykuma. Čia puikiai jausitės su šeima ir vaikais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Makadi Bei – nuostabiausias kraštas jūsų poilsinei kelionei. Pigios kelionės į Makadi Bei – Baltic Tours ir partnerių (Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour) nuopelnas, tad nedvejokite ir keliaukite!

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti keliaujant į Makadi Bei?

  • Lankomiausių vietų top: Makadi Bei nėra tipinis kurortas, siūlantis daugybę lankytinų vietų, tačiau tie, kurie nori suderinti ramų poilsį su pažintinėmis kelionėmis, gali aplankyti kitus artimiausius kurortus – Hurgadą, El Guną.
  • Rekomenduojama kelionės trukmė: 5-14 dienų.
  • Klimatas Makadi Bei: dykumų klimatas Makadi Bei lemia nesibaigiančią vasarą ir saulės nutviekstas dienas. Vasaros čia – itin karštos ir sausos, žiemos – šiltos, krituliai labai reti. Atostogų sezonas visame Egipte įsibėgėja  spalio mėnesį ir tęsiasi iki gegužės pabaigos, kuomet temperatūra nėra varginanti. Termometro stulpelis vasarą pakyla virš 30-ties laipsnių karščio, tad ilsėtis gali būti sunkiau.
  • Maistas Makadi Bei: lankantis Egipte būtina pasimėgauti paprasta, tačiau sočia tradicine virtuve. Valgiai dažniausiai gaminami iš įvairių daržovių, ryžių, ruošiami ir mėsos bei žuvies patiekalai. Paragaukite koshari, egzotiško valgio hamaam, gibna sūrio. Atsigaivinimui bus pasiūlyta mėtų arba plikytų kinrožių lapų arbata. Desertui ragaukite saldžiuosius basbousa arba blynelius fatir. Restoranai įsikūrę viešbučiuose, todėl kainos priklauso nuo jų lygio, tačiau bendrai Egipte pietūs asmeniui kainuoja maždaug 10 € (apie 107 Egipto svarus).
  • Ekskursijos Makadi Bei: šis kurortas labiausiai asocijuojasi su poilsiu paplūdimiuose ar prie baseino, bei neribotomis nardymo galimybėmis, todėl atostogų metu galėsite plaukioti nuo vieno rifo prie kito ir grožėtis povandeniniais parkais. Be nardymo Makadi Bei siūlo pramogas vandens parke, keliones keturračiais į dykumą, jojimą kupranugariais bei žirgais.
  • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Makadi Bei, būtina turėti galiojantį asmens pasą.
  • Populiariausi viešbučiai: Serenity Makadi Heights 5*, Cleopatra Luxury Resort Makadi Bay 5*, Serenity Fun City 5*, Royal Azur 5*, Sunrise Select Royal Makadi Resort 5*, Tia Heights Makadi 5*, Fort Arabesque Resort 5*.
  • Šventės ir festivaliai Makadi Bei: svarbiausia šventė Egipte – ramadanas, kurio metu musulmonai laikosi griežtų tradicijų nuo saulėtekio iki saulėlydžio. Jis tęsiasi nuo birželio 28-os iki liepos 27-os dienos. Eid al-Fitr žymi ramadano pabaigą, kuomet vietiniai galintys sau leisti, mėgaujasi atostogomis. Pačiame Makadi Bei be renginių, vykstančių viešbučiuose, nevyksta daugiau švenčių, tačiau netoliese esančioje Hurgadoje nuolat rengiami koncertai, tradiciniai šokiai, įvairūs kultūriniai pasirodymai, todėl švenčių gausa nusivilti čia tikrai neteks.
  • Lauktuvės iš Makadi Bei: Mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams – šilkas, odos dirbiniai, kvapnieji aliejai, smilkalai, sandalmedis, papirusas, išskirtiniai buteliukai kvepalams, karkade arbata.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Makadi Bei, iš Rygos į Makadi Bei, iš Varšuvos į Makadi Bei.