×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Didžiąją Britaniją

Keliones i Didziaja Britanija

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Didžiąją Britaniją: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Didžiosios Britanijos viešbučiai, žymiausi Didžiosios Britanijos kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Didžiąją Britaniją, Didžiosios Britanijos klimatas, lauktuvės iš Didžiosios Britanijos, Didžiosios Britanijos maistas, Didžiosios Britanijos valiuta, ekskursijos po Didžiąją Britaniją.

Kelionės į Didžiąją Britaniją – puikios atostogos Britų salyne! Poilsis Didžiojoje Britanijoje, kuri apima Angliją, Velsą ir Škotiją, neabejotinai paliks neišdildomus įspūdžių. Kiekvienas kelionės momentas ilgam įstrigs atmintyje, nes atostogos Didžiojoje Britanijoje – tai nuostabusis didingasis Londonas, su karališka architektūra ir įspūdinga kultūrine įvairove, tai priešistorinis ir mistinis Stounheindžas, pasakiškas Škotijos kraštovaizdis ir užburiantys Velso kalnai. Visa tai traukia turistus iš viso pasaulio atostogas praleisti būtent Didžiojoje Britanijoje. Brighton, Blackpool, Whitby, Bournemouth – tik keli iš daugelio Didžiosios Britanijos pajūrio kurortų, su stulbinančiais plačiais smėlio paplūdimiais, uolomis ir veiklų gausa, žadančia dangišką poilsį. Laukia puikios atostogos Didžiojoje Britanijoje!

Kelionė į Didžiąją Britaniją – nepamirštamos atostogos! Šioje šalyje tikrai gausu lankytinų vietų, gamta atima žadą, o veiklų gausybė neleis nuobodžiauti net ir pasyvesnį poilsį pasirinkusiems keliautojams. Kelionė ir poilsis Didžiojoje Britanijoje – geriausia atostogų idėja. Čia puikiai jausitės tiek su šeima ir vaikais, puikiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Didžioji Britanija – stulbinantis kraštas jūsų kelionei. Pigios kelionės į Didžiąją Britaniją – Baltic Tours ir partnerių (Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour) nuopelnas, tad nepraleiskite progos ištyrinėti šią nuostabią salą žema kaina!

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti keliaujant į Didžiąją Britaniją?

  • Lankomiausių vietų top: Londono miesto įžymybės, Bekingemo rūmai, Vinzoro pilis, Stounheindžas, Lochneso ežeras, Edinburgo miestas, Karnarvono pilis, Konvy pilis, Lake District nacionalinis parkas, Kembridžo universitetas, Adriano siena ir dar daugybė vietų.
  • Rekomenduojama kelionės trukmė: 7-10 dienų.
  • Klimatas Didžiojoje Britanijoje: Didžiojoje Britanijoje vyrauja Atlanto jūrinis klimatas, kuriam įtakos turi Golfo srovė. Oras švelnus, drėgnas, augmenija žaliuoja ištisus metus. Sausio mėnesį vidutinė temperatūra 7 °C , birželio mėnesį 19 °C. Šalyje iškrenta daug kritulių, dažnos miglos, rūkai.
  • Maistas Didžiojoje Britanijoje: Didžiosios Britanijos virtuvei beveik nepadarė įtakos jokios kitos Europos valstybės, todėl čia patiekalai unikalūs, tačiau labai paprasti, neįmantrūs. Vartojama nemažai žuvies, kiaulienos, ėrienos ir pieno produktų. Svarbiausias dienos patiekalas – angliški pusryčiais, susidedantys iš kiaušinienės su kumpiu, virtų pupelių, kraujinės dešros, duonos su džemu ir kavos arba arbatos. Paragaukite tradicinių patiekalų – smulkintos mėsos pyrago, bulvių pyrago su mėsa ir svogūnais, rausvos jautienos su plutele, žuvies su traškiomis bulvytėmis. Desertui prie puodelio juodos arbatos su pienu, mėgaukitės tradiciniais arbatiniais sausainiais, įvairiais pudingais. Iš alkoholinių gėrimų populiarus alus, škotiškas viskis, džinas. Kainos Didžiojoje Britanijoje nėra vienos iš mažųjų, tačiau vietiniuose restoranėliuose galėsite papietauti ir už €15 asmeniui (apie 12 svarų).
  • Ekskursijos Didžiojoje Britanijoje: visų pirma leiskitės į ekskursiją po Londoną – tai miestas, kuriame galima praleisti ir visas atostogas, tačiau iki galo jo viso taip ir nepažinsite. Londone itin gausu lankytinų objektų, taip pat unikalių restoranų, kavinių, barų bei gausybė renginių, koncertų. Aplankykite Anglijos pilis, kurių čia itin daug ir dauguma jų labai gerai išsaugotos. Gamta Didžiojoje Britanijoje unikali, nuo žaliuojančių laukų iki stačių uolų, pakrantėje daužomų didžiulių bangų – visa tai užgniaužia kvapą net visko mačiusiems. Norėdami ramaus poilsio, keliaukite į vieną iš paplūdimio kurortų, kuriame galėsite ne tik pasilepinti smėlėtais paplūdimiais, bet ir linksmai praleisti atostogas, nes čia siūloma daug įvairių veiklų.
  • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Didžiąją Britaniją, būtina turėti galiojančius kelionės dokumentus: tapatybės kortelę arba pasą.
  • Šventės ir festivaliai Didžiojoje Britanijoje: nors Šv. Patriko diena, švenčiama kovo 17 dieną, atkeliavo iš Airijos, ji Didžiojoje Britanijoje taip pat labai mėgstama. Šventės metu žmonės apsirengia žaliai, pasipuošia laimės simboliu dobilu ir susitikę su draugais linksminasi, gerdami airišką alų. Lapkričio mėnesį vyksta labai smagus Robino Hudo festivalis Šervudo girioje. Kelioms dienoms vietovė virsta tikra trylikto amžiaus giria, su kostiumais, kovomis kardais, prekystaliais ir įvairiomis atrakcijomis. Vasaros lygiadienis birželio 21 d. įgauna itin mistišką reikšmę ir atmosferą Stounheindže, kai susirinkusieji laukia pirmųjų ryto saulės spindulių, magiškai apšviečiančių akmeninę konstrukciją. Didžiojoje Britanijoje taip pat vyksta daug kitų muzikos, meno festivalių, organizuojami bėgimai, mugės, tad čia rasite ką nors įdomaus nuolat.
  • Lauktuvės iš Didžiosios Britanijos: mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams –virtuviniai rankšluostėliai, vilnoniai pledai ir kiti dirbiniai, rankų darbo muilas, škotiškas viskis, kašmyro mezginiai, porcelianas, suvenyrai su karališka simbolika, mėtinis šokoladas.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Didžiąją Britaniją, iš Rygos į Didžiąją Britaniją, iš Varšuvos į Didžiąją Britaniją.