×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Daniją

Keliones_i_Danija

Karšti pasiūlymai į Daniją

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Daniją: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Danijos viešbučiai, žymiausi Danijos kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Daniją, Danijos klimatas, lauktuvės iš Danijos, daniškas maistas, Danijos valiuta, ekskursijos po Daniją.

Geriausi pasiūlymai atostogoms

Kelionės į Daniją – įsimintinų akimirkų kupinos atostogos! Poilsis Danijoje, Jutlandijos pusiasalyje išsidėsčiusioje šalyje, kurią su Skandinavija jungia Öresund tiltas, padovanos daugybę įspūdžių. Mėgaukitės kiekvienu kelionės momentu, nes atostogos Danijoje – tai nuostabioji Kopenhaga, kuri pasakoms įkvėpė žymųjį rašytoją H.K. Anderseną, daugiau nei 400 salų ir salelių, išsibarsčiusių Baltijos ir Šiaurės jūrose, įstabios pilys, rūmai ir sodai. O kur dar plytinčios lygumos, jaukūs, tvarkingi kaimeliai ir ramybe alsuojantis nesibaigiantis pajūris. Skagenas, Blovandas, Middelfartas – Danijos kurortai, vieni labiausiai lankomų tiek danų, tiek užsienio svečių. Rinkitės poilsį jaukiuose kurortiniuose miesteliuose, pajūryje ar pačioje Kopenhagoje. Laukia puikios atostogos Danijoje!

Kelionė į Daniją – nuotykių kupinos atostogos! Šioje šalyje ką nuveikti ir pamatyti atras visi, nes tai kraštas, siūlantis tiek aktyvų poilsį gamtoje, tiek miestų, jų kultūros pažinimą, tiek atpalaiduojantį poilsį ir ramybę pajūryje bei šalies SPA centruose. Kelionė ir poilsis Danijoje – geriausia atostogų idėja. Čia puikiai jausitės tiek su šeima ir vaikais, puikiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Danija – stulbinantis kraštas jūsų kelionei. Pigios kelionės į Daniją – Baltic Tours ir partnerių (Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour) nuopelnas, tad nepraleiskite progos ištyrinėti šią nuostabią vietą žema kaina!

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top: Legolendas, Kronburgo pilis, Orhusas, Frederiksborgo pilis, Oresundo tiltas, Bornholmo sala, Odensė, Skagenas, Roskildė, Kopenhagos undinėlė ir dar daugybė vietų.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 7-10 dienų.
 • Klimatas Danijoje: Danijoje vyrauja vidutinių platumų jūrinis švelnus klimatas. Žiemos metu oro temperatūra beveik nenukrenta žemiau 0°C, o vasaros čia nėra karštos. Danija yra itin vėjuota šalis – tai puikiai matosi iš gausybės vėjo malonų, stovinčių laukuose. Čia taip pat iškrenta nemažai kritulių, nors sniegas žiemą ilgai neišsilaiko.
 • Maistas Danijoje: Danijos virtuvė pasižymi sočiais, gan riebiais patiekalais ir turi daug bendro su Švedijos, Norvegijos, Suomijos virtuvėmis. Dominuoja mėsos patiekalai, tačiau vienas mėgiamiausių valgių – virta menkė su garstyčių padažu. Taip pat populiari kepta antis su obuoliais, o tradiciniu patiekalu laikomi…sumuštiniai su rugine duona ir įvairiaisi priedais – nuo paprasčiausio sūrio iki krevečių ar ešerio gabalėlių. Daniški saldėsiai – verti nuodėmės. Pyragaičiai wienerbrød, migdoliniai riestainiai kransekage, obuolių pyragas aeblekage… Galima tiesiog pirštus apsilaižyti! Nepamirškite ir žymiųjų Tuborg, Faxe bei Calsberg alaus – būtent Danija yra jų gamintoja. Kainos Danijoje nėra vienos iš mažųjų, tačiau vietiniuose restoranėliuose galėsite papietauti ir už 13€ asmeniui.
 • Ekskursijos Danijoje: visų pirma aplankykite Kopenhagą – tai nuostabus miestas, su savo spalvota architektūra, žaviais uostais ir kanalais. Viešint šiame mieste susipažinkite su žymiąja undinėle, Tivoli sodais, laisvuoju hipių miestu Christiania, gausybe rūmų, pilių, sodų. Apžiūrėję šį miestą, leiskitės į kitus – mažesnius, tačiau vienam už kitą gražesnius miestelius, menančius viduramžių laikus. Grožėkitės neaprėpiamais laukais, vėjo malūnais. Susipažinę su šalies kultūra, leiskite sau pasimėgauti spa malonumais arba ramiu poilsiu paplūdimiuose – juk čia tiek daug salų salelių, kad ramybės ieškantys keliautojai tikrai ją čia atras.
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Daniją, būtina turėti galiojančius kelionės dokumentus: tapatybės kortelę arba pasą.
 • Šventės ir festivaliai Danijoje: turbūt žymiausias festivalis Danijoje – Roskilde. Tai didžiausias muzikos ir kultūros festivalis šiaurės Europoje, pritraukiantis dešimtis tūkstančių žmonių iš viso pasaulio. Gegužės mėnesį Aalbork mieste vyksta didžiulis karnavalas, kuris labiau primena karštuosius pietinių valstybių festivalius nei Skandinaviškas šventes, tad tai tikrai unikalus reginys viešint Danijoje. Kitas tikrai autentiškas festivalis vyksta taip pat gegužės mėnesį Ribe Vikingų centre, į kurį suplūsta vikingai iš įvairių Europos kampelių ir rengia muges, pristato senąją kultūrą, tradicijas. Danijoje taip pat vyksta daug kitų muzikos, meno festivalių, organizuojami bėgimai, mugės, tad čia rasite ką nors įdomaus nuolat.
 • Lauktuvės iš Danijos: mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams – vilnos dirbiniai ir mezginiai, porcelianas, flodeboller saldainiai, lego, alaus bokalai, dirbiniai iš medžio, suvenyrai su troliais, sūriai.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Daniją, iš Rygos į Daniją, iš Varšuvos į Daniją.

  Geriausi pasiūlymai atostogoms
  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS