×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Šv. Vlasą

Keliones i sv vlasa
Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Šv. Vlasą : akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionės, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Šv. Vlaso viešbučiai, Šv. Vlaso kurortas, reikalingi dokumentai vykstantiems į Šv. Vlasą, Šv. Vlaso klimatas, lauktuvės iš Šv. Vlaso, Šv. Vlaso maistas, Šv. Vlaso valiuta, ekskursijos po Šv. Vlasą
Kelionės į Šv. Vlasą – vieną iš naujausių Bulgarijos kurortų, štai ką siūlo Baltic Tours ir partneriai Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour. Atostogos Šv. Vlase puikus pasirinkimas šeimoms, norinčioms pailsėti. Šv. Vlaso vizitinė kortelė susideda iš trijų akcentų: paplūdimio, kalnų ir jūros, kurių dėka poilsis Šv. Vlase garantuotas. Jachtų mėgėjams Šv. Vlaso kurortas – tikras atradimas, nes kurorte įsikūręs pats didžiausias Bulgarijos jachtų uostas „Marina“, kuriame galima nusipirkti tikrų tikriausią jachtą arba pasiplaukiojimo malonumu pasimėgauti ją išsinuomavus – tai bent atostogos!
Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti keliaujant į Šv. Vlasą?

  • Lankomiausių vietų top 10: jachtų uostas „Marina“, Šventosios Motinos Eleusa bazilika (Nesebaras), Ankstyvosiso bizantijos termos (Nesebaras), Kraštotyros muziejus (Nesebaras), Vėjo malūnas (Nesebaras), Archeologijos muziejus (Nesebaras), Įtvirtinimų siena (Nesebaras), Šv. Jurgio vienuolynas (Pomorjė), Antikvarinis Trakijos kapas (Pomorjė).
  • Rekomenduojama kelionės trukmė: 3-14 dienų.
  • Klimatas Šv. Vlaso kurorte: klimatas kurorte – išskirtinis, draugiškas turistų ir vietinių gyventojų sveikatai. Orai Šv. Vlase taip pat vilioja poilsiautojus, aukščiausia vidutinė oro temperatūra 27°C laikosi liepos ir rugpjūčio mėnesiais. Jeigu lietus jums ne draugas, atostogos Šv. Vlase spalio-lapkričio mėnesiais nedžiugins, nes šiuo laiku iškrenta didžiausias kritulių kiekis.
  • Maistas Šv. Vlaso kurorte: atostogos Šv. Vlase bus sočios, nes patiekalų pasirinkimo galimybės kurorte tikrai margos! Išragaukite bulgariškas sriubas tarato, bob chorba ir ypatingo dėmesio sulaukiančią sriubą shkembe chorba, iš ko pastaroji gaminama – neišduosime, geriau pasidomėkite, kai paragausite. Nepraleiskite progos paragauti bulgariškų balandėlių sarmi, troškinio kavarma, vyno kebabo tas kebab ir kitų patiekalų giuveč, mmusaka, kavarma. Desertui – šokoladinis tortas garaš – tai bent gardus poilsis Šv. Vlase!
  • Ekskursijos Šv. Vlaso kurorte: Šv. Vlasas yra nedidelis ir ganėtinai naujas kurortas, todėl miesto įžymybių daug nerasite, tačiau kurorto peizažas atpirks viską. Poilsis Šv. Vlase išliks atmintyje -palydėkite saulę beplaukiojant jachta, įkvėpkite gaivaus kalnų oro, mėgaukitės prabangiu paplūdimiu. Rekomenduotume čiupti dviratį ir įkvėpti Šv. Vlaso antgamtiškumo, lengvai minant dviračio pedalus nuskrieti į Saulėto kranto vandens atrakcionų parką. Nenorintiems išnaudoti daug energijos kelionei, alternatyva – autobusas, kuriuo nuvykti į Saulėtą krantą nekainuoja nei vieno levo, tik apie 60 stotinkų (apie 0,50 Eur), o nusprendus naudotis taksi paslaugomis, tai kainuos 5-7 levus. Skirkite laiko aplankyti Nesebarui, miestui-muziejui, įtrauktam į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.
  • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Šv. Vlaso kurortą, būtina turėti galiojančius kelionės dokumentus: tapatybės kortelę arba pasą.
  • Populiariausi viešbučiai: Afrikana 3*, Berlin Beach 3*, Ceasar Palace St. Vlas 4*, Dinevi Resort Firts Line Ap. Htl, Dinevi Resort Premium First Line Ap. Htl, Dinevi Resort Second Line Ap. Htl, Dinevi Resort Third Line Ap. Htl, Garden Of Eden 5*, Garden Of Eden Aparthotel 4*, Macon Residence 3*, Magic Dreams Ferie Apartments Ap. Htl, Moonlight 5*, Olymp Apart Complex 3*, Palace Marina Dinevi 5*, Panorama Sr. Vlas 3*, Paradise Beach St. Vlas 4*, Primasol Sineva Park 3*, Saint George Palace 4*, Sveti Vlas Hotel 2*, Tropics Hotel 3*, Zornitza Sands 5*
  • Šventės ir festivaliai: Trifon Zarezan – vyno šventė skirta vynų gamintojams išplitusi visoje Bulgarijoje taip pat švenčiama Šv. Vlase vasario 1 d. Dar viena žavinga šventė „Močiutė Marta“ (Baba Marta), kuomet kovo 1-osios rytą jaunos merginos išeina į lauką su duona ir auksu atlikti ritualo, kuris užtikrina vaisingumą ir gerovę.
  • Lauktuvės iš Šv. Vlaso: nustebinkite artimuosius parskraidinę lašelį Bulgarijos į jų namus! Įteikite rožių kvepalų ar aliejaus, rankų darbo dirbinių iš odos, sidabro, vario ar keramikos ir pavaišinkite taure didingo bulgariško vyno „Sophia Merlot“, „Monastirsko Szuszukane“ ar „Rosenthaler Kadarka“.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Šv. Vlasą, iš Rygos į Šv. Vlasą, iš Varšuvos į Šv. Vlasą.