×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Burgasą

Karšti pasiūlymai į Burgasą

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Burgasą: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Burgasą viešbučiai, žymiausi Burgaso kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Burgasą, Burgaso klimatas, lauktuvės iš Burgaso, bulgariškas maistas, Burgaso valiuta, ekskursijos po Burgasą..

Kelionės į Burgasą – vieną iš Bulgarijos kurortų, kurį privalu aplankyti kiekvienam poilsinių kelionių mėgėjui! Vos tik atvykę į Burgasą dairykitės – lankytinos vietos ir kurorto žavesys kerės kiekvieną svečią. Bulgarijoje gausu ilgai besitęsiančių smėlėtų paplūdimių, žymių objektų, nepaprastos gamtos lopinėlių, besišypsiančių vietinių gyventojų… Vis dar svarstote ar vykti į Bulgariją? Išsilaisvinkite iš kasdienybės ir eilinių rūpesčių – jie gali palaukti, o pigūs skrydžiai į Burgasą nelauks! Akcijos ir nuolaidos tiesiog stebina, tad ilgai nedelsę pasinaudokite kelionių pasiūlymais ir vykite į vieną iš gražiausių Bulgarijos kurortų – Burgasą! Neperpildyti ir tvarkingi miesto paplūdimiai tiesiog sukurs jūsų atostogoms tikrą komfortą, o žemos viešbučių kainos leis atsikvėpti – jos tikrai patausos jūsų piniginės turinį.
Kelionė į Burgasą – tai, kas sukurs jūsų laisvalaikiui ypatingo žavesio! Nedvejokite – šiame pasaulio kampelyje galėsite ne tik pailsėti jaukiuose paplūdimiuose, bet ir apsilankyti operoje, dramos teatre, žvalgytis meno galerijose, o svarbiausia – pabūti su artimiausiais nuostabiame Bulgarijos kurorte… Baltic Tours ir partneriai (Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour) padės susikurti nepamirštamą atostogų laiką internetu pigiau, tad būkite pasiruošę kelionei į Burgasą!

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti keliaujant į Burgasą?

  • Lankomiausių vietų top: seniausias Balkanų parkas The Sea Garden, Šv. Kirilo ir Šv. Metodijaus katedra, Operos rūmai, Burgaso ežeras Burgas, Burgaso miesto regiono istorijos muziejus, kuriame galėsite susipažinti su miesto praeitimi, Gamtos ir mokslo muziejus, Jūros parkas, meno galerija.
  • Rekomenduojama kelionės trukmė: 7-14 dienų.
  • Klimatas Burgase: vasaros Bulgarijoje karštos ir sausos, žiemos – šaltos ir snieguotos, todėl šalis gali didžiuotis apdovanota tikrai įvairiu klimatu. Atostogos Bulgarijoje prasideda balandžio mėnesį, o turistai šią kelionės kryptį pradeda rinktis birželį-rugpjūtį. Tokiu metu vidutinė oro temperatūra 25°C. Mėgaukitės šiltu Juodosios jūros vadeniu nuostabiame Bulgarijos kurorte – Burgase!
  • Maistas Burgase: Bulgarijos virtuvei daug įtakos turėjo kaimyninės šalys, todėl bulgarai gali pasiūlyti margą maisto meniu. Pasiruoškite ir pajauskite įdomiosios gastronomijos pavyzdžių. Maistas dažniausiai patiekiamas moliniuose induose, ypatingai didelė salotų įvairovė, populiarūs troškiniai, pagardinti įvairiausiais prieskoniais. Kiekvienam Bulgarijos svečiui privalu paragauti banitsa, griliaus šedevru tituluojamą kebapche ir, be abejo, musaka.
  • Ekskursijos Burgase: didžiausią jūrų uostą šalyje turinčiame mieste, Burgase, lankytinos vietos stebina. Pasiruoškite kupinoms įspūdžių atostogoms ir leiskitės į kelionės laiką vykdami į šį Bulgarijos kurortą. Kultūros centru tituluojamame mieste lankykitės miesto muziejuose, galerijose, o visiškam atsipalaidavimui rinkitės miesto paplūdimius.
  • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Burgasą, būtina turėti galiojančius kelionės dokumentus: tapatybės kortelę arba pasą.
  • Populiariausi viešbučiai: Aqua Hotel Burgas 3*, Bulgaria Hotel Burgas 4*, Mirage 4*, Primoretz Grand Hotel & SPA 5*.
  • Šventės ir festivaliai Burgase: mieste vyksta alaus festivalis, bulgariškas roko festivalis patenkins kiekvieną sunkesnės muzikos gerbeją, o gėlių paroda, vyksianti du kartus per metus, nuspalvins jūsų kelionės laiką įvairiausiomis spalvomis.
  • Lauktuvės iš Burgaso: bet kokiu atveju – moliniai indai skirti ruošti maistui, odos dirbiniai, rožių produktai, išskirtinės kukeri kaukės ir bulgariškas vynas.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Burgasą, iš Rygos į Burgasą, iš Varšuvos į Burgasą.