×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Auksines kopas

Keliones i Auksines kopas

Karšti pasiūlymai į Auksines kopas

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Auksines kopas: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionės, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Auksinių kopų viešbučiai, Auksinių kopų kurortas, reikalingi dokumentai vykstantiems į Auksines kopas, Auksinių kopų klimatas, lauktuvės iš Auksinių kopų, Auksinių kopų maistas, Auksinių kopų valiuta, ekskursijos po Auksines kopas.

Kelionės į Auksines kopas – atostogos legendos apipintame kurorte. Legenda pasakoja, jog kadaise piratai paslėpė didžiulį lobį į šiaurę nuo Varnos nutolusiame paplūdimyje. Paplūdimys supykęs ir atkeršydamas piratams visą lobio auksą pavertė smėliu. Baltic Tours ir partneriai Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour suteikia galimybę šį lobį laikyti savo rankose. Atostogos Auksinėse kopose, ar neviliojančiai skamba? Auksinės kopos išsiskiria iš kitų Bulgarijos kurortų savita fauna ir yra saugomas kaip išskirtinis gamtos rezervatas, juk čia poilsio metu draugiją jums palaikys raudonosios voverės, ereliai, sakalai, fazanai bei zuikiai. Mėgstantiems aktyvų poilsį atostogos Auksinėse kopose pavirs tikru rojumi, vandens slidžių sportas, buriavimas, sklandymas, mineralinio vandens baseinai, lauko teniso aikštės – kurorto sudedamoji dalis. Nepamirškime paminėti, kad kurortas yra gavęs Mėlynosios vėliavos apdovanojimą, kuris įrodo ekologijos ir švaros puoselėjimą.
Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti keliaujant į Auksines kopas?

  • Lankomiausių vietų top 10: Aladžos vienuolynas, Varnos Katedra (Varna), Delfinariumas (Varna), Kultūros ir sporto rūmai (Varna), Romėniškų pirčių griuvėsiai (Varna), Varnos archeologinis muziejus, Jūreivystės muziejus (Varna), Etnografijos muziejus (Varna).
  • Rekomenduojama kelionės trukmė: 3-14 dienų.
  • Klimatas Auksinėse kopose: vasaros Auksinėse kopose sausos ir karštos, temperatūra pakyla iki 31°C, o tinkamiausi orai atostogoms kurorte gegužės-rugsėjo mėnesiais.
  • Maistas Auksinėse kopose: bulgarų virtuvė tikrai turtinga, tad poilsis Auksinėse kopose bus itin gardus! Populiarios tirštos daržovių ir mėsos sriubos, o karštą popietę Auksinėse kopose siūlome atsigaivinti šalta rugpienio sriuba su agurkais vadinama tarator. Pasisotinkite mėsos patiekalais giuveč, musaka, troškiniu kavarma, įdarytais baklažanais imambajaldy, užkąskite rūkytos dešros lukanka. Nepamirškime deserto! Bulgarų pasididžiavimas – šokoladinis tortas garaš, pasaldins kiekvieno atostogas. Taip pat paskanaukite rožių žiedlapių džemo bei medaus, įdarytų vaisių su sirupu, baklavos ar chalvos.
  • Ekskursijos Auksinėse kopose: visų pirmiausiai privalu aplankyti Aladžos vienuolyną, kurio sienas puošia spalvingosios freskos, taip pat Auksinėse kopose yra pirmasis rytų Europoje pastatytas vandens parkas. Norintiems pamatyti daugiau teks išlįsti iš Auksinių kopų teritorijos. Siūlome aplankyti Balčiką, kuriame akys raibs nuo ryškių botanikos sodo spalvų. Nepamirškite ir kito įdomaus kurortėlio – Varnos, čia jums duris atvers daugybė muziejų, susipažinsite su miesto įžymybėmis, galbūt užsuksite į delfinariumą ar akmenų mišką, gerai žinomą iš discovery televizijos kanalo.
  • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Auksines kopas, būtina turėti galiojančius kelionės dokumentus: tapatybės kortelę arba pasą.
  • Populiariausi viešbučiai: Helios SPA 4*, Holiday Park 4*, International Hotel 5*, Marina Grand Beach 5*, Melia Gotel Grand Hermitage 5*, Aqua View Hptel 4*, Berlin Golden Beach Hotel 4*, Berlin Green Park Hotel 4*, Doubletree by Hilton Hotel Varna 4*, Gladiola Star Hotel 4*, Golden Line Aparthotel 4*, Grifid Arabella Hotel 4*
  • Šventės ir festivaliai: nuo 1998 m Auksinėse kopose vyksta kultūros ir turizmo festivalis, kurio metu lankytojai gali dalyvauti futbolo, tinklinio turnyruose, varžytis statant smėlio skulptūras ir dalyvauti kitose atrakcijose.
  • Lauktuvės iš Auksinių kopų: nudžiuginkite damas lauktuvėms parvežę rožių aliejų bei kvepalus. Draugai tikrai apsidžiaugs sulaukę rankų darbo dirbinių iš odos, vario, sidabro, keramikos ar iš medžio drožinėtų suvenyrų. Grįžę, laukiančius namiškius pavaišinkite garsiais bulgariškais vynais „Sophia Muscat Melnik“, „Sophia Merlot“, „Monastirsko Szuszukane“, „Sophia Cabernet Sauvignon“, „Rosenthaler Kadarka“.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Auksines kopas, iš Rygos į Auksines kopas, iš Varšuvos į Auksines kopas.