×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Bulgariją

Keliones i Bulgarija

Karšti pasiūlymai į Bulgariją

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Bulgariją: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Bulgarijos viešbučiai, žymiausi Bulgarijos kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Bulgariją, Bulgarijos klimatas, lauktuvės iš Bulgarijos, bulgariškas maistas, Bulgarijos valiuta, ekskursijos po Bulgariją.
Geriausi pasiūlymai atostogoms

Kelionės į Bulgariją – lyg atostogos rojuje! Poilsis Bulgarijoje, vienoje seniausių Europos valstybių, paliks neišdildomus įspūdžius. Kiekvienas kelionės momentas ilgam išliks atmintyje, nes čia ne tik pažinsite turtingą Balkanų pusiasalio šalies istoriją, bet taip pat mėgausitės vienais plačiausių paplūdimių Europoje, bei palepinsite savo kūną ir sielą geriausiuose mineralinių vandenų baseinuose. Saulėtas krantas, Auksinės kopos, Šv. Konstantinas ir Elena, Obzoras ir Šv. Vlasas – žymiausi Bulgarijos kurortai, kuriuose puikias atostogas garantuoja viliojantys platūs ir švarūs paplūdimiai. Pasiruoškite, nes laukia puikiausios  atostogos Bulgarijoje!

Neabejotina – kelionė į Bulgariją pavers svajones realybe! Šalis tokia spalvinga ir įvairi, kad ne vienam primena paslaptingą pasakų šalį. Nuo laukinių, miškingų kalnų, nutolusių kaimelių ir vienuolynų, iki judrių šiuolaikinių miestų ir Juodosios jūros kurortų – visa tai užtikrina, kad poilsis Bulgarijoje – geriausia atostogų idėja! Čia puikiai jausitės tiek su šeima ir vaikais, puikiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Bulgarija – pasakiškas kraštas jūsų kelionei. Pigios kelionės į Bulgariją – Baltic Tours ir partnerių (Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour) nuopelnas, tad nepraleiskite progos ištyrinėti šią nuostabią šalį žema kaina!

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top 10: Rila vienuolynas (UNESCO), Belogradchik fortas, Tsarevets fortas, Septyni Rilos ežerai, Nesebaro miestas, Srebarna gamtos rezervatas (UNESCO), Balčikas, Sofijos miestas, Šv. Aleksandro Nevskio katedra, Pirino nacionalinis parkas.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 4-12 dienų.
 • Klimatas Bulgarijoje: vidutinių platumų ir subtropinis Bulgarijos klimatas – priežastis, pavertusi šią šalį atostogų rojumi. Vasaros šalyje – karštos ir sausos, žiemos – šaltos ir snieguotos. Atostogų sezonas Bulgarijoje prasideda balandžio pabaigoje. Gausiausi turistų antplūdžiai – birželį-rugpjūtį, tad norintys išvengti grūsčių ir aukštų kainų, renkasi rugsėjį ir spalį arba keliauja balandžio ir gegužės mėnesiais. Bulgarija garsėja ir gerais žiemos kurortais, todėl mėgstantys pramogas snieguotuose kalnuose gali džiaugtis atostogomis ir žiemą.
 • Maistas Bulgarijoje: šalies virtuvei daug įtakos turėjo kaimyninės šalys, todėl bulgarai gali pasiūlyti kupiną įvairovės meniu. Patiekalams naudojama nemažai pikantiškų prieskonių, kuriais gardinamos gardžios daržovės. Viešint Bulgarijoje, būtina paragauti Giuvečo, Kavarmos, Šopska salotų, kebabų. Kartu su gardžiais patiekalais mėgaukitės raudonu bulgarišku vynu. Kainos vietiniuose restoranėliuose tikrai nesikandžioja, pietūs asmeniui – iki 5 € (apie 10 Bulgarijos levų).
 • Ekskursijos Bulgarijoje: Galėsite aplankyti romėnų palikimą – viešąsias vonias, pažinti turtingą šalies istoriją viename iš daugybės muziejų, apsižvalgyti po antikos laikus menančius griuvėsius Nessebar mieste, grožėtis neaprėpiama kalnų didybe, mėgautis spa siūlomais malonumais atgaunant jėgas terminiuose baseinuose. O kur dar įvairiausios pramogos paplūdimiuose!
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Bulgariją, būtina turėti galiojančius kelionės dokumentus: tapatybės kortelę arba pasą.
 • Populiariausi viešbučiai: Aquamarine 4*, Hrizantema 4*, Trakia Garden 3*, Holiday Park 4*, Madara Hotel Smartline 4*, Palm Beach 4*, Paradise Green Park 3*, Helios Spa 4*, Chaika Resort 4*, Vili Elenite 4*, Adminar 5*, Althea 3*, Amelia 3*
 • Šventės ir festivaliai Bulgarijoje: Vienas įspūdingiausių festivalių – Kukeri. Tai pagoniška šventė, kurios metu įvairiausi persirengėliai, pasidabinę kailiais, oda ir baisiomis kaukėmis, šoka gatvėse, miestuose demonstruojamos šalies tradicijos. Šventė vyksta sausio pabaigoje. Birželio pradžioje Kzanlako mieste šurmuliuoja Rožių festivalis, kurio metu ne tik skinamos rožės laukuose, bet ir vyksta Rožių karalienės rinkimai. Didžiuosiuose Bulgarijos miestuose gausu tiek tradicinės, tiek populiariosios muzikos festivalių, todėl kiekvienas gali atrasti kažką įdomaus.
 • Lauktuvės iš Bulgarijos: Mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams – vynas, moliniai indai, odos dirbiniai, rožių produktai, tradicinės staltiesės, išskirtinės kukeri kaukės.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Bulgariją, iš Rygos į Bulgariją, iš Varšuvos į Bulgariją.

  Geriausi pasiūlymai atostogoms
  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS