×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Belgiją

Karšti pasiūlymai į Belgiją

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Belgiją: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionės, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Belgijos viešbučiai, žymiausi Belgijos kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Belgiją, Belgijos klimatas, lauktuvės iš Belgijos, Belgijos maistas, Belgijos valiuta, ekskursijos po Belgiją.

Kelionės į Belgiją, į saldžiąją šokolado šalį! Atostogos Belgijoje itin pamėgtos romantikų ir gamtos mylėtojų, juk čia nedideli jaukūs miesteliai, spalvingi namukai, upėmis išvagotos lygumos ir… beribė kopų juosta paplitusi Belgijos pakrantėje. Poilsis Belgijoje, tai viduramžių ir moderniosios dabarties įkvėpimas, juk Flandrijos regionas garsėja išpuoselėtomis meno vertybėmis bei viduramžiškais miestais. Šalyje kaip reikiant išvystytas viešojo transporto tinklas, tad atostogos Belgijoje suteiks visas galimybes aplankyti kiekvieną šalies lopinėlį keliaujant traukiniais ar autobusais, pažinti belgišką kultūrą ir pasisemti neišdildomų įspūdžių. Šalį apkeliausite komfortabiliai ir greitai, juk ji dvigubai mažesnė iš Lietuvą – pirmyn! Žema kaina jus nustebins Baltic Tours ir partnerių Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour pateikti kelionės pasiūlymai, o pasinaudoję paskutinės minutės pasiūlymu į Belgijos sostinę Briuselį nuskriesite dar pigiau, išsklaidykite visas abejones, laikas kilti!

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top 10: Belgijos karališkasis Dailės muziejus, Besišlapinančio berniuko skulptūra, Brupark (sumažintos Europos parkas), Didžioji aikštė, Kakavos ir šokolado muziejus, Karaliaus rūmai, Karališkieji Laekeno botanikos sodai, Orvalio vienuolynas, Parlamento kvartalas, Penkiasdešimtmečio parkas.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 7-14 dienų.
 • Klimatas Belgijoje: Belgijai būdingos šiltos vasaros ir atlaidžios žiemos, nors ir dažnai vyrauja ūkanoti orai. Pajūryje vidutinė oro temperatūra svyruoja nuo 15-22°C, lietus taip pat čia dažnas svečias, tad keliaujant į Belgiją pasirūpinkite tinkamais drabužiais!
 • Maistas Belgijoje: autentiška belgų virtuvė išgarsėjusi visame pasaulyje priverčia apsilaižyti kiekvieną, poilsis Belgijoje prilygsta rojui jūsų skonio receptoriams. Gausybė restoranėlių, kuriems suteiktos žvaigždučių kategorijos pasižymi itin aukšta aptarnavimo kokybe – įsitikinkite! Skanaukite moliuskų su belgiškomis bulvytėmis, teigiama, kad Belgijoje yra 30 būdų moliuskams paruošti, troškintų cikorijų, patiekalų su smidrais, jie šalyje labai populiarūs. O dabar sukluskite, smaližiai! Burnoje tirpstančių belgiškų vaflių gausite kiekvienoje gatvelėje, tačiau pasilikite vietos ir belgiškam šokoladui, mažų šokolado fabrikėlių taip pat sutiksite dažnai. Nacionalinis belgiškas skanėstas – virtos kriaušės su džiovintomis slyvomis ir raudonojo vyno padažu, privers gomurį džiūgauti. Dar vienas produktas garsinantis Belgiją… pagalvojote teisingai – alus, net sunku išsirinkti mėgstamiausią, nes rūšių čia begalė.
 • Ekskursijos Belgijoje: ekskursijas po pagrindinius šalies miestus dažnas turistas pradeda nuo Belgijos sostinės – Briuselio, kuris itin žavi savo architektūra, didingais paminklais. Belgija taip pat turi nuosavą „Veneciją“, tai Briugė miestas, garsus savo uostu ir laivybos kanalais. Antras pagal dydį Belgijos miestas – Antverpenas, kuriame pinasi alsuojanti senovė ir moderni dabartis. Gento miestas svečius traukia išlikusia didinga Flandijos grafų pilimi – nauji atradimai, štai koks poilsis Belgijoje!
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Belgiją būtina turėti galiojantį asmens dokumentą: pasą arba tapatybės kortelę.
 • Šventės ir festivaliai: kasmet balandžio mėnesį į Zythos Beer festivalį susirenka daugiau kaip 100 alaus gamintojų iš visos šalies, kurie lankytojams pasiūlo apie 500 alaus rūšių, o pastarieji balsuoja ir išrenka geriausią alų, prisidėkite ir jūs prie garbingo titulo. Liepos mėnesiais Belgiją drebina vienas iš didžiausių muzikos festivalių pasaulyje – Ateitija.
 • Lauktuvės iš Belgijos: leiskite namiškiams atsikąsti gabalėlio tikrosios Belgijos pradžiugindami belgiško šokolado plytele ir vafliais. Alaus mėgėjams nepamiškite nugvelbti bent vieno belgiško šio gėrimo buteliuko. Belgija garsėja gobelenais, deimantais bei Flandrijos regiono nėriniais – tikrai išsirinksite lauktuvių sau ir artimiesiems.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Belgiją, iš Rygos į Belgiją, iš Varšuvos į Belgiją.

  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS