×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Balį

Kelione i Balis

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Balį: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Balio viešbučiai, žymiausi Balio kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Balį, Balio klimatas, lauktuvės iš Balio, Balio maistas, Balio valiuta, ekskursijos po Balį.

Geriausi pasiūlymai atostogoms

Kelionės į Balį – užburiančios atostogos pasakiškoje Indonezijos saloje! Poilsis Balyje, saloje, kur susilieja įspūdingas kalnų ir ugnikalnių peizažas, nuostabūs paplūdimiai, šilti ir draugiški žmonės, ryški kultūra ir nežemiško grožio kurortai, leis užmiršti kasdienius rūpesčius. Atostogos Balyje traukia savo gryno, natūralaus grožio gamta, sodriomis žaliomis ryžių terasomis, kurios tiesiog trykšta taika ir ramybe, užburiančiais dramatiškais šokiais ir spalvingomis ceremonijomis. Visa tai apibūdina rojų žemėje, juk ne veltui Balio sala dar vadinama Dievų Žeme. Kuta, Nusa Dua, Sanur, Ubud – vieni iš žymiausių Balio kurortų, pasitinkantys atvykstančius puikiausiais paplūdimiais, skaidriu it krištolas vandeniu bei paslaptingai kerinčia ramybe, kuri užtikrina visapusišką poilsį. Atostogos Balyje – nuotykių, magiškai užburiančios atmosferos bei dar nepatirtų sielos ir kūno ramybės pojūčių balansas.

Kelionė į Balį – tai svajonių atostogų išsipildymas su kaupu! Viešnagė ir poilsis Balyje atvers duris kitoniškos kultūros pažinimui ir pakvies aplankyti švenčiausias vietas bei kampelius. Čia puikiai jausitės su šeima ir vaikais, smagiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Balis – dieviškas kraštas jūsų kelionei. Pigios kelionės į Balį – Baltic Tours nuopelnas, tad nepraleiskite progos ištyrinėti šią nuostabią salą žema kaina!

Populiariausios kryptys

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top: Balio kultūros centras Ubudas, Goa Gajah Dramblio urvas, Šventasis beždžionių miškas, Tegalalang ryžių terasos, Gunung Kawi Sebatu šventykla, Batur vulkanas ir ežeras, Pura Ulun Danu Batur šventykla, juodi Lovina miestelio paplūdimiai, Amed paplūdimiai, Tirta Gangga vandens rūmai, Goa Lawah šventykla-ruvas, Tanah Lot šventykla ir dar daugybė kitų vietų…
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 10-14 dienų.
 • Klimatas Balyje: Balis yra tropinio klimato sala su sausuoju (gegužė-rugsėjis) ir drėgnuoju (spalis-balandis) sezonais. Geriausia keliauti birželio ir liepos mėnesiais, nes temperatūra tuo metu patogiausia keliavimui, tačiau nebijantys sušlapti gali keliauti ištisus metus. Rugpjūtis-rugsėjis, Kalėdų bei Naujųjų metų laikotarpiai gali būti perpildyti turistų, todėl keliaujant į tai irgi derėtų atsižvelgti.
 • Maistas Balyje: Balio virtuvė – tikrai egzotiška, pasižymi prieskonių gausa, aštrumu. Nepakeičiamas patiekalų komponentas – ryžiai, kartu su vištiena, daržovėmis, keptais žemės riešutais, čili padažu. Būtina paragauti keptų ryžių nasi goring bei lakštinių mie goreng patieklaų, troškintų daržovių su jūros gėrybėmis, žuvimi ar viščiuku cap cai. Balinietiškos virtuvės pasididžiavimas – aitrusis sate lilit – žuvis ar jūros gėrybės pagamintos ant iešmelių. Taip pat paragaukite tradicinių gėrimų: tuak – alkoholinės palmių žiedų sultys, brem ryžių degtinė, alus. Iš Balio atkeliavo ir pati brangiausia pasaulyje kava Kopi Luwak. Kainos vietiniuose restoranėliuose nepaprastai mažos – pietūs asmeniui – iki 3 € (apie 44 300 Indonezijos rupijų).
 • Ekskursijos Balyje: atostogų metu turėsite galimybe pažinti nuostabiausią Indonezijos salą. Aplankykite magiškas Balio šventyklas Goa Gajah, Gunung Kawi Sebatu, Pura Ulun Danu Batur, Tirta Gangga, Goa Lawah, kuriose pajusite ramybę bei autentišką aurą. Leiskitės į ekskursiją prie Batur ugnikalnio ir šalia tyvuliuojančio nuostabaus grožio ežero…Ilsėkitės pasakiškuose paplūdimiuose bei nepraleiskite progos panardyti – povandeninis Balio salo gyvenimas trykšta įvairiaspalve gyvybe!
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Balį, būtina turėti galiojantį asmens pasą su galiojančia Indonezijos viza.
 • Populiariausi viešbučiai: Bintang Kuta Bali 4*, Baruna Holiday Inn 5*, Oasis Benoa Beach 4*, Grand Nikko Bali 5*, Conrad Bali 5*, Four Seasons Resort Bali At Sayan 5*, Luna2 Studiotel 5*, Kayumanis Nusa Dua Private Villa & Spa 5*, The Damai 4*, The Kayon Resort 4*, Maya Ubud Resort & Spa 5*, The Royal Pita Maha 5*, Jamahal Private Resort & SPA 5*, Amarterra Villas Bali Nusa Dua 5*, The Legian Bali 5*, Alila Villas Uluwatu 5*, Fairmont Sanur Beach Bali 5*, The Kunja Villas & Spa 5*, Kupu Kupu Barong Villas And Tree Spa 5*.
 • Šventės ir festivaliai Balyje: Balis pasižymi švenčių ir festivalių gausa kaip niekas kitas pasaulyje, o faktas, kad Balis vadinamas „Tūkstančio šventyklų“ sala tik patvirtina, kad švenčių čia daugiau, nei įmanoma suskaičiuoti. Balio Aitvarų festivalis, vykstantis maždaug birželio-rugpjūčio mėnesiais, tapo tikra salos vizitine kortele, pritraukiančia gausybę turistų iš viso pasaulio. Svarbiausias salos festivalis – Galungang – vyksta vis kitu metu, nes jo data nustatoma pagal 210 dienų Balio kalendorių. Tai festivalis, žymintis laikotarpį, kai į žemę atvyksta protėvių dvasios. Balyje vyksta daugybė švenčių įvairių dievybių garbei, taip pat meno bei vandens sporto festivaliai. O jei dar pavyks pamatyti baliniečių vestuves…
 • Lauktuvės iš Balio: mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams – balinietiško sidabro dirbiniai, medžio drožiniai, sarongai, aitvarai, Luwak kava, kvepiantys aliejai, perlai, kokoso drožiniai.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Balį, iš Rygos į Balį, iš Varšuvos į Balį.

  Geriausi pasiūlymai atostogoms
  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS