×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Austriją

Kelione_i_Austrija

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Austriją: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Austrijos viešbučiai, žymiausi Austrijos kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Austriją, Austrijos klimatas, lauktuvės iš Austrijos, austriškas maistas, Austrijos valiuta, ekskursijos po Austriją.

Kelionės į Austriją – įspūdžių kupinos atostogos pasakų pasaulį primenančioje šalyje! Poilsis Austrijoje, Alpių valstybėje, kurios beveik 80% teritorijos užima kalnai ir priekalnės, nepaliks abejingo nei vieno. Mėgaukitės kiekviena kelionės akimirka, nes atostogos Austrijoje padovanos puikias akimirkas aukščiausio lygio slidinėjimo kurortuose, pavasarį pasitiks margaspalviais žiedais kalnų papėdėse, o miestai suvilios savo barokine dvasia. Ši šalis turistus iš viso pasaulio traukia idealia žiemos sporto infrastruktūra, unikaliais, nepaprastai tvarkingais kalnų kaimeliais, žaliuojančiomis pievomis. O kur dar įstabioji Viena, kurios meninis ir intelektualinis palikimas suformuotas tokių genijų, kaip Mozartas, Beethovenas ar Freudas. Ischgl, Obertauern, Mayrhofen, Nassfeld, Sölden – vieni žymiausių Austrijos slidinėjimo kurortų. Laukia puikios ir aktyvios atostogos Austrijoje!

Kelionė į Austriją – nepamirštamos atostogos! Šalis tiesiog sutverta žiemos kelionėms, tačiau lygiai taip pat puikų laiką čia garantuos ir vasariški kopimai į kalnus ar pažintis su elegancija spindinčiais miestais. Viešnagė ir poilsis Austrijoje – geriausia atostogų idėja. Čia puikiai jausitės tiek su šeima ir vaikais, puikiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Austrija – stulbinantis kraštas jūsų kelionei. Pigios kelionės į Austriją – Baltic Tours ir partnerių (Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour) nuopelnas, tad nepraleiskite progos ištyrinėti šią nuostabią šalį žema kaina!

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti keliaujant į Austriją?

  • Lankomiausių vietų top: elegantiškoji Viena, Zalcburgas, Eisriesenwelt ledo urvai, Gaštaino slėnio urvai ir mineraliniai šaltiniai, Žaliasis ežeras, Halštatas, Grosgloknerio Alpių kelias, Melko vienuolynas, Šionbruno rūmai, Svarovskio skristalų muziejus, Lincas, Insbrukas ir dar daugybė vietų.
  • Rekomenduojama kelionės trukmė: 7-10 dienų.
  • Klimatas Austrijoje: Austrijoje vyrauja vidutinių platumų žemyninis klimatas. Žiemos čia šaltos, o vasaros švelnios, šiltos. Austrijoje būna daug saulėtų dienų, o žiemos sausos, tad oras slidinėjimui tiesiog idealus. Slidinėjimo sezonas tęsiasi nuo gruodžio iki balandžio mėnesio, o šiltasis sezonas laipiojimui po kalnus – nuo gegužės iki rugsėjo.
  • Maistas Austrijoje: Austrijos gastronomijai daugiausia įtakos turėjo Vengrijos, Serbijos, Rumunijos virtuvės. Čia gausiai vartojama mėsa ir jos produktai, taip pat kalnų kaimeliuose gaminami įvairiausi sūriai. Atostogų metu būtina paragauti garsiojo ir visame pasaulyje pripažinto Vienos šnicelio, guliašo, rūkytos ar keptos kiaulienos patiekalų. O kaip gi viešnagė Austrijoje be saldžiųjų kepinių ir kitų gardėsių! Pasaldinkite savo atostogas austrišku štrudeliu, marcipanais, įvairiausiais tortais…mmmm, net širdis apsalo! Austrijoje taip pat galima mėgautis vietiniais vynais, bei tradiciniu Jagatee gėrimu, kuris tikrai sušildys po linksmybių klanuose. Kainos vietiniuose restoranėliuose tikrai nesikandžioja, pietūs asmeniui – iki 12 €.
  • Ekskursijos Austrijoje: veiklos tikrai nepritrūks! Visų pirma Austrija – slidinėjimo rojus, tad ruoškite slides ir išbandykite gausybę Austrijos slidinėjimo trasų. Bet kuriuo metų laiku viešėdami šioje šalyje mėgaukitės karštųjų versmių teikiamais malonumais, laipiokite po klanus, grožėkitės kalnų ežerais ir upeliais bei aplankykite vietinius kaimus, kuriuose žmonės itin draugiški ir būtinai jums pasiūlys paragauti namuose pagaminto šviežutėlio sūrio. Kultūrinio gyvenimo išsiilgę, čia pasijaus it rojuje. Juk Austrija – klasikinės muzikos lopšys, o bendrą pakilią nuotaiką čia išlaiko įspūdinga baroko architektūra. Mes jau girdime valso garsus, o jūs?..
  • Reikalingi dokumentai: Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Austriją, būtina turėti galiojančius kelionės dokumentus: tapatybės kortelę arba pasą.
  • Šventės ir festivaliai Austrijoje: Austrijoje gausu tiek pasaulinio lygio, tiek vietinės reikšmės festivalių, kurių dauguma puikiai išnaudoja nuostabias tiek gamtos, tiek žmogaus sukurtas erdves. Vienas įspūdingiausių ir žinomiausių festivalių – Vienos pokylis, vykstantis sausio-vasario mėnesiais. Tai įspūdingų kostiumų, muzikos ir šokių sintezė, apsvaiginanti iki sielos gelmių. Kalėdų metas Austrijoje – tikrai vertas dėmesio. Visi šalies miestai ir miesteliai virsta pasakų pasauliu, su vienomis geriausių pasaulyje mugių, tūkstančiais lempučių ir džiugaus šurmulio. Vienas iš vasaros akcentų – Vienos filmų festivalis, kuris į rotušės aikštę pritraukia minias kino gerbėjų.
  • Lauktuvės iš Austrijos: mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams – Jagatee koncentratas, Swarovskio kristalai, Mozarto šokoladas, marcipanai, austriškas vynas, kava, sūriai, suvenyriniai varpeliai, kaimeliuose parduodami tradiciniai rankdarbiai.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Austriją, iš Rygos į Austriją, iš Varšuvos į Austriją.