×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Andorą

Kelione_i_Andora

Karšti pasiūlymai į Andorą

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Andorą: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Andoros viešbučiai, žymiausi Andoros kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Andorą, Andoros klimatas, lauktuvės iš Andoros, Andoros maistas, Andoros valiuta, ekskursijos po Andorą.

Kelionės į Andorą – įspūdžių kupinos atostogos! Poilsis Andoroje, nykštukinėje Pirėnų pusiasalio valstybėje, įsiterpusioje tarp Ispanijos ir Prancūzijos, nepaliks abejingo nei vieno. Mėgaukitės kiekvienu kelionės momentu, gėrėdamiesi stulbinančio grožio kalnais, kurių snieguotos viršūnės spindi saulės šviesoje, o pavasarį slėniai pražysta įvairiais žiedais. Andora la Velja – oficiali Andoros sostinė – traukia turistus iš visos Europos dėl apsipirkimo galimybių, mat čia galioja mažesni mokesčiai. Bet svarbiausia priežastis, dėl ko Andora pritraukia tiek turistų, yra vieni geriausių slidinėjimo kurortų Europoje, kurių vieni žymiausių – Vallnord, Grandvalira, Arinsal, Soldeu ir kiti. Laukia puikios ir aktyvios atostogos Andoroje!

Galite būti tikri, kad kelionė į Andorą – tai, ko nepamiršite visą gyvenimą! Šalis tiesiog sutverta žiemos kelionėms, tačiau net jei ir nemėgstate slidinėti, čia garantuojamas puikus poilsis, nes šalyje gausu gydomųjų mineralinių ir terminių šaltinių, kuriuose galėsite atsipalaiduoti ir pamiršti visus rūpesčius. Viešnagė ir poilsis Andoroje – geriausia atostogų idėja. Čia puikiai jausitės tiek su šeima ir vaikais, puikiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Andora – stulbinantis kraštas jūsų kelionei. Pigios kelionės į Andorą – Baltic Tours ir partnerių (Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour) nuopelnas, tad nepraleiskite progos ištyrinėti šią nuostabią šalį žema kaina!

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top: sostinė Andora la Velja, San Džiulija de Lorija gyvenvietė, Enkampas, Pas de la Casa kurortas, Madriu-Perafita-Claror slėnis, Les Eskaldes kurortas su karštosiomis versmėmis, La Masana miestelis, Ordino miestelis.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 7-10 dienų.
 • Klimatas Andoroje: Andoros klimatas yra tipinis kalnuotoms šalims – žiemos čia šaltos, o vasaros švelnios, šiltos. Andoroje būna daug saulėtų dienų, o žiemos sausos, tad oras slidinėjimui tiesiog idealus. Slidinėjimo sezonas tęsiasi nuo gruodžio iki balandžio mėnesio, o šiltasis sezonas laipiojimui po kalnus – nuo gegužės iki rugsėjo.
 • Maistas Andoroje: Andoros gastronomijai daugiausia įtakos turėjo katalonų ir prancūzų virtuvės. Nacionaliniai restoranai, kuriuose galėsite paragauti tikrai tradicinių patiekalų, vadinami bordas. Atostogų metu ragaukite tokius patiekalus, kaip la parillada (skirtingų rūšių mėsa keptagrilyje), escalivada (apkepti baklažanai ir saldžiosios paprikos), bei escudella troškinys, kuris toks svarbus, kad net minima šios troškinio diena. Kainos vietiniuose restoranėliuose tikrai nesikandžioja, pietūs asmeniui – iki 12 €.
 • Ekskursijos Andoroje: veiklos tikrai nepritrūks! Visų pirma Andora – slidinėjimo rojus, tad ruoškite slides ir išbandykite gausybę Andoros slidinėjimo trasų. Bet kuriuo metų laiku viešėdami šioje šalyje mėgaukitės karštųjų versmių teikiamais malonumais. Laipiokite po klanus, grožėkitės klanų ežerais ir upeliais bei aplankykite vietnius kaimus, kuriuose žmonės itin draugiški. Nepraleiskite progos apsipirkti ir namo parsivežti kažką naujo sau. Tai šalis, kurioje sau veiklos atras kiekvienas.
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Andorą, būtina turėti galiojančius kelionės dokumentus: tapatybės kortelę arba pasą.
 • Šventės ir festivaliai Andoroje: lapkričio pradžioje švenčiama miesto šventė – Andorra la Vella Village festivalis. Our Lady of Meitxell diena švenčiama rugsėjo 8 dieną, kai visi gyventojai susirenka į pamaldas savo globėjos garbei, o po jų vyksta procesija, gatvėse šokami tradiciniai šokiai, visur vyksta koncertai bei vakarėliai. Big Snow festivalis vyksta kovo mėnesį Arinsal slidinėjimo kurorte. Tai smagu festivalis žiemos sporto mėgėjams, su gyva muzika, konkursais ir vakarėliais.
 • Lauktuvės iš Andoros: apsipirkti čia – tikras malonumas, nes mokesčiai čia žymiai mažesni nei kitur. Mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams – suvenyrinės porcelianinės lėkštutės, magnetukai, atvirukai su nuostabiais kalnų vaizdais, stikliniai sniego burbulai, kumpis, tupi sūris, juvelyriniai dirbiniai, sporto prekės.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Andorą, iš Rygos į Andorą, iš Varšuvos į Andorą.

  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS