×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 [email protected]

Pigios kelionės į Paryžių

Pigios kelionės į Paryžių

Poilsis Paryžiuje – neįkainojami potyriai, neužmirštami įspūdžiai, atostogos vertos aukščiausio įvertinimo. Ne paslaptis, kad egzistuoja pigios kelionės į Paryžių, internetas mirga nuo pasiūlymų: „skrisk į Paryžių pigiau“, „skrydžio bilietai lėktuvu maža kaina“, „karštos akcijos skrydžiui į Paryžių“, „paskutinė minutė – žema kaina skrydžiui į Paryžių“ ir t.t. Paskaitote ir susimąstote, gal jau ir jums laikas aplankyti šį elegantišką miestą? Sakome, taip!
Atostogos Paryžiuje nepaprastai pamėgtos romantikų, ne vieną kartą apsilankę jie sugrįžta vėl ir vėl, žygiuoja Eifelio bokšto link, meno mylėtojai rikiuojasi eilėse prie Luvro, grožisi Eliziejaus laukais, mėgaujasi gurmaniška prancūzų virtuve – kiekvienam poilsis suprantamas savaip, bet Paryžiuje visiems susideda iš panašių komponentų. Patarimai, pigios kelionės į Paryžių metu, ypač jei keliaujate su vaikais, apsilankykite Disneilende, atostogos bus vainikuotos neišdildomais atsiminimais.
Ką reikia žinoti pigios kelionės į Paryžių metu? Paryžiuje itin patogu keliauti metro, tačiau galite pamiklinti ir kojas, miesto centre besipuikuojančios įžymybės išsidėsčiusios pakankamai arti viena kitos, tad rūpesčių nekils. Atostogos bus dar patrauklesnės apsistojus viešbutyje su paslauga „viskas įskaičiuota“ (all inclusive), galėsite mėgautis visomis poilsio akimirkomis.
Skaityti aprašymai ir draugų dalinti atsiliepimai apie Paryžių taps jūsų pačių patirtimi, kolekcionuokite ją! Ir dar viena smulkmena, nenusiteikite, kad Paryžių reikia lankyti tik šiltuoju sezonu, lapkritį, gruodį, sausį, ar vasarį šis miestas taip pat stulbinantis!

Populiariausios kryptys

Andrius rekomenduoja


Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!

Norite paklausti apie kelionę?

+370 5 266 1616

Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai