×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Pigios kelionės į Maltą

Malta-Baltic-Tours

Pigios kelionės į Maltą svajojantiems taupyti keliaujant!

Maltoje kiekvienas atranda rojų žemėje. O kas gali būti geriau negu pamatyti šią nuostabią salą už itin žemą kainą? Užburiančios spalvos, išskirtinė kultūra, nenutrūkstamas gaivus poilsis, svaiginantys regiono gėrimai ir dar daugiau nuotykių leis mėgautis Maltos alsavimu. Nerūpestingas atokvėpis gražiausiuose Maltos paplūdimiuose padės suprasti naują žodžio atostogos prasmę. Pigioje kelionėje į Maltą atsigaus jūsų kūnas ir siela. O pailsėjusias mintis papildys neišdildomi atsiminimai. Išsirinkite internetu pigius lėktuvo bilietus skrydžiui į šią užburiančią salą ir leiskitės į nepamirštamas akimirkas jau dabar!

Keliavimas taupant

Išsirinkite pigiausią iš mūsų siūlomų kelionės pasiūlymų – tai pirmas žingsnis norintiems sutaupyti. O degančiomis akcijomis ir paskutinės minutės pasiūlymais pasirūpins ištikimi jūsų kelionių draugai Baltic Tours biure. Jei norite sutaupyti ir nesukti galvos dėl maisto per atostogas, tada rinkitės kelionės paketus viskas įskaičiuota (angl. all inclusive). Pasirinkus šią paslaugą, teliks mėgautis puikiomis pigiomis atostogomis! Jei keliausite be patogaus viskas įskaičiuota paketo, kavinėse taip pat rasite, kur nebrangiai pavalgyti. Paprastai kavinėse ir restoranuose žmogus gali pasisotinti už 15–25 Eur. Jei rinksitės greito maisto restoranus, užteks ir iki 10 Eur žmogui.
Norintiems sutaupyti transportas yra svarbus. Maltoje patogiausia ir pigiausia keliauti autobusais. Jais galima aplankyti daugumą lankytinų vietų. Taip sutaupysite pinigų, nes nereikės pirkti brangiai kainuojančių suplanuotų ekskursijų. Autobusų bilietų kainos tikrai nesikandžioja. 2 valandų bilietas tekainuoja vos 1,50 Eur. Jei nuspręsite dažniau važiuoti autobusu, galite rinktis 12-os kelionių bilietą, kuris kainuos 15 Eur. Jei jūsų kelionė truks savaitę, labai patogu rinktis 7 dienų bilietą, kuriam išleisite 21 Eur. Viską apie autobusų tvarkaraščius ir bilietų kainas galite rasti Maltos interneto puslapyje.

Ką rinktis aplankyti?

Kelionių aprašymai apie pigią kelionę į Maltą atskleidžia, jog šią kryptį dažnai renkasi tie, kurie mėgsta nesibaigiančias saulės vonias ir nenutrūkstamą poilsį paplūdimiuose. Tiems žmonėms, kurie ieško kitokio poilsio, nes teikia pirmenybę aktyvesniam poilsiui, Malta taip pat turi, ką pasiūlyti! Maltos archipelagą trys salos: Maltos, Komino ir Goco. Tačiau ir šios trys nedidelės salos slepia tokius gamtos turtus, kurių neturi net didžiosios valstybės! Tarp šių salų nuolat kursuoja laivai, todėl nevaržomai galėsite aplankyti kiekvieną iš jų. Goco saloje aplankykite Druskų laukus, Ghasri slėnį, Xerri’s urvą, Džgantijos šventyklą, Vidinę Goco jūrą (malt. Qawra), Grybo uolą (kurią rasite visai netoli Vidinės jūros ir tos vietos, kur anksčiau buvo Žydrasis langas), Ninu’s urvą ir begalę kitų įspūdingų gamtos ir architektūros turtų.
Komino saloje būtina pamatyti kerinčią Mėlynąją lagūną. Tai – paplūdimys, esantis tarp uolų, todėl atrodo lyg baseinas. Šiame paplūdimyje galite atsipūsti, pailsėti po dienos ekskursijų ar net išbandyti nardymą! Komino sala visai nedidelė, ji – mažas taškelis Viduržemio jūroje, kurioje nuolat gyvena tik apie 10 žmonių. Bet turistų šurmulys pabudina šią salą įdomiam gyvenimui!
Maltos sostinėje Valetoje sielos atgaivą ras visi meno ir architektūros mėgėjai, nes čia šių perlų yra begalės! Valetoje daug meno galerijų, bažnyčių, katedrų, sodų. Čia yra visko, ko reikia meno ir urbanistikos gerbėjams. Neišdildomą įspūdį jums paliks Šv. Jono katedra, kuri simbolizuoja ir aprėpia visą miesto architektūrą. Valetoje nepamirškite pamatyti Nacionalinio archeologijos muziejaus. Čia galėsite iš arčiau susipažinti su Maltos istorija ir kultūra. Taip pat per atostogas Maltoje nepraleiskite unikalios progos pamatyti vieną iš didžiausių salos paslapčių – Hal Saflieni požemius. Manoma, jog šie požemiai išlikę nuo akmens amžiaus.

Lauktuvės iš Maltos

Pigioje kelionėje Maltoje tikrai nepristigsite idėjų lauktuvėms. Išskirtinis Maltos akcentas – specifinio skonio čiobrelių medus. Tokia dovana patiks kiekvienam smaližiui! Dar viena lauktuvių idėja smaližiams – maltiečių nougat. Tai – iš medaus, kiaušinių baltymų ir kepintų riešutų gaminamas skanėstas, tirpstantis burnoje! Taip pat puiki dovana yra Maltos stiklo ir keramikos amatininkų dirbiniai. Šie išskirtiniai daiktai papildys artimųjų namų dizainą pietietišku akcentu, kuris padarys namus dar jaukesnius. Specifinis ožkos sūris su įvairiomis žolelėmis taip pat nepaliks abejingų! Nepamirškite ir patys jo paskanauti! Deja, šį sūrį parsivežti sunku, nes gali sugesti, tačiau prieš skrydį galite pabandyti jo paieškoti oro uoste. Skrydis neilgas, todėl ožkos sūris turėtų jį atlaikyti.

Keliautojų įspūdžiai apie Maltą – patys geriausi. Todėl šią ramybės ir spalvų oazę privalo aplankyti kiekvienas! Išsirinkite pigiausią mūsų siūlomą kelionę ir mėgaukitės nenutrūkstamu poilsiu, kuris atgaivins jūsų sielą ir mintis. Internetu nusipirkite pigius lėktuvo bilietus skrydžiui į Maltą ir leiskitės į nepamirštamus įspūdžius! Skrydžiai į Maltą vyksta iš Vilniaus, Rygos ir Varšuvos, todėl rasite patogiausią kelionės pasiūlymą. Degančios akcijos ir paskutinės minutės pasiūlymai nelaukia, tad nedvejodami pasidovanokite sau nuostabiausias atostogas jau dabar!

Populiariausios kryptys

Kristupas rekomenduoja


Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!

Norite paklausti apie kelionę?

+370 5 266 1616

Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai