×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Pigios kelionės į Maltą

Malta-Baltic-Tours

Pigios kelionės į Maltą

Pigios kelionės į Maltą, į svajonių salą, nardytojų rojų! Naudojatės paskutinės minutės pasiūlymu, renkatės skrydį lėktuvu, o kai bilietai įsigyti žema kaina atsiranda jūsų kišenėje, atsipalaiduojate, atostogos prasideda! Poilsis Maltoje akims suteiks palaimą, aprašymai skaityti prieš skrydį susitapatins su realybe, kuri panašesnė į sapną. Kelionė leis panerti į povandeninį pasaulį, margaspalvį rojų, taip atostogos Maltoje įgaus pagreitį. Ką reikia žinoti? Povandeninį gyvenimą Maltos vandenyse pamatyti privalu, tačiau nerti nebūtina, sėskite į laivą stikliniu dugnu ir žvelkite į užburiančius koralus, įkvėpkite tikro poilsio akimirkų! Pigios kelionės į Maltą metu būtinai aplankykite Gozo salą ir pažvelkite pro Žydrąjį langą, tai bent atostogos! Patarimai jums: sudalyvaukite didingoje fejerverkų šventėje balandį, patirti įspūdžiai neišdildomi! Poilsis Maltoje siūlo mėgautis kokybišku aptarnavimu viešbutyje pasirenkant paslaugą all inclusive (viskas įskaičiuota) ir lepinti skonio receptorius gardžiausiais valgiais, poilsis garantuotas. O kokia kelionė be lauktuvių? Draugai turbūt jau nekantrauja! Prie arbatos puodelio dalinami atsiliepimai bus dar tikresni, jei įteiksite smulkių dovanėlių iš kelionės: rankų darbo suvenyrų ar papuošalų iš stiklo bei kaktusų uogienės!
Įsitikinkite, kad pigios kelionės į Maltą tikrai egzistuoja! Karštos akcijos ir pigiausios atostogos jūsų gyvenime, nesnauskite, kelionė prasideda!

Populiariausios kryptys

Andrius rekomenduoja


Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!

Norite paklausti apie kelionę?

+370 5 266 1616

Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai