×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Pigios kelionės į Kroatiją

Pigios kelionės į Kroatiją

Pigios kelionės į Kroatiją, ar gi ne šito trokštame? Ramios atostogos, užburiantys vaizdai, saulėtas poilsis, didingi miestai ir svajinga Adrijos jūra. Kerintys aprašymai, keliautojų atsiliepimai, draugų patirti įspūdžiai kiekvieną akimirką vilioja vis labiau pajausti poilsio Kroatijoje skonį, o ką jau kalbėti jei bilietai siūlomi tikrai žema kaina? Kalbėti ir nebereikia, būtina veikti! Lėktuvu skrodžiate debesis… Paskutinė minutė ore ir jūs jau leidžiatės, atostogos Kroatijoje prasideda! Mūsų patarimai: keliaukite balandžio-rugsėjo mėnesiais, jei norite aplenkti karščius, poilsis liepą-rugpjūtį nerekomenduojamas. Pigios kelionės į Kroatiją metu galite apsistoti viešbutyje su paslauga „viskas įskaičiuota“ (all inclusive) ir patirti, ką reiškia poilsis Kroatijoje. Kelionė taps dar šaunesnė, kai aplankysite žymiuosius Plitvicos ežerus, kerintis vandens grožis ir šniokščiantys kriokliai tiesiog užburs, atostogos taps neįkainojamos. Pigios kelionės į Kroatiją reikalauja aplankyti Kroatijos sostinę – Zagrebą, miestą, kuriame veržiasi energija, atostogos be pasivaikščiojimo Zagrebo parkuose neįsivaizduojamos. Ką reikia žinoti? Keletą įdomių faktų: Kroatijoje yra net 1185 salos, o šalies pavadinimas išvertus iš kroatų kalbos reiškia kaklaraištis.
Taigi, į šią žavią šalį keliaukit pigiau! Degančios akcijos, karštos nuolaidos kelionei pasitaiko dažnai, nedvejokite ir galbūt tai bus pigiausios jūsų turėtos atostogos iki šiol!

Populiariausios kryptys

Kristupas rekomenduoja


Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!

Norite paklausti apie kelionę?

+370 5 266 1616

Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai