×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Pigios kelionės į Milaną

Pigios kelionės į Milaną

Atostogos Milane – atgaiva menininkams, ramybė dizaineriams, dar nepatirti įspūdžiai turistams. Nors miestas tviska prabanga, bilietai skrydžiui lėktuvu gali nustebinti itin žema kaina, paskutinės minutės pasiūlymai, karštos akcijos sudaro pigios kelionės į Milaną paketą!
Poilsis prabangiame Milane prasideda, čia šypsosi įspūdinga Duomo katedra, moja Karališkieji rūmai ir kviečia užsukti Santa Marija della Gracie bazilika. Milanas žavi savitu temperamentu bei įkvepiančia architektūra, tad pigios kelionės į Milaną metu akis teks pakraipyti visomis kryptimis. Ką reikia žinoti? Atostogos bus įsimintinos, jei pažinčiai su žaviuoju Milanu pasinaudosite ekskursiniu autobusu Hop-on Hop-off, išlipusių turistų atsiliepimai stulbinantys, o įspūdžiai nepakartojami.
Karštos ir drėgnos vasaros – poilsio Milane ypatumai. Liepą oro temperatūra lengvai pakyla virš 30°C, tačiau greit atgaivinti gali dažnas trumpalaikis lietutis. Poilsis Milane itin patrauklus pavasarį ar rudenį – įsitikinkite.
Pigios kelionės į Milaną metu susidursite su tradicine italų virtuve, kuri Milane pagrįstai puoselėjama. Kelionė suteiks naujų potyrių jūsų skonio receptoriams, čia didelis dėmesys sutelkiamas į pagrindinį regiono gaminį – sūrį, kuris tiesiog ištirps burnoje. Apsistojus viešbutyje su paslauga „viskas įskaičiuota“ (all inclusive) galima mėgautis visais itališkos virtuvės skanėstais, tik nepraleiskite deserto tiramisu prie kvapnios kapučino kavos puodelio.
Norite skristi dar pigiau? Patarimai liesis per kraštus iš Baltic Tours specialistų lūpų, tik pasiteiraukite, o skaityti aprašymai virs jūsų pačių išgyvenimais.

Kristupas rekomenduoja


Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!

Norite paklausti apie kelionę?

+370 5 266 1616

Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai