×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Pigios kelionės į Ibizą

Pigios kelionės į Ibizą

Pigios kelionės į Ibizą, į pramogų sostinę! Tikrai taip, pigiau nuskristi į Ibizą visiškai realu, juk karštos ne tik atostogos, bet ir deginančios akcijos paskutinės minutės pasiūlymams žema kaina kelionei į Ibizą, tik spėkite pačiupti! Kelioninis lagaminas paruoštas, bilietai rankoje, keletas valandų skrydžio lėktuvu ir jūs jau nemiegančiame mieste – magiškas poilsis prasideda, kerinčios atostogos džiugiai pasitinka.
Atostogos Ibizoje itin pamėgtos jaunuolių neįsivaizduojančių penktadienio vakaro namuose ir nenustygstančių vietoje. Atsiliepimai skaityti internete apie naktinį Ibizos gyvenimą, jau pabuvojusių draugų patarimai, neįkainojami įspūdžiai, tai taps jūsų dienoraščio aprašymais.
Ką reikia žinoti? Tai, kad Ibiza turtinga ne tik naktiniu gyvenimu, pigios kelionės į Ibizą metu būtinai paklaidžiokite siauromis ir užburiančiomis senamiesčio gatvelėmis, įkvėpkite poilsio gūsį Ibizos paplūdimiuose, pasigrožėkite paplūdimį puošiančiais urvais, nesipriešinkite Ses Salines gamtos parko burtams. Poilsis Ibizoje dar labiau atpalaiduos leidžiantis į užburiančią kelionę laivu besimėgaujant ugningu saulėlydžiu, tai bent svajingos atostogos… Ir tai dar ne viskas, šokite į nardymo kostiumą -kelionė po margaspalvį povandeninį pasaulį prasideda!
Pigios kelionės po Ibizą metu rekomenduotume apsistoti viešbutyje su paslauga “viskas įskaičiuota” (all inclusive) ir mėgautis karališku poilsiu, juk tai atostogos, kurių seniai laukėte!

Kristupas rekomenduoja


Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!

Norite paklausti apie kelionę?

+370 5 266 1616

Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai