×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Pigios kelionės į Prahą

Pigios kelionės į Prahą

Pigios kelionės į Prahą lėktuvu, į romantiškąjį miestą pelnytai dėl tokio titulo konkuruojantį su pačiu Paryžiumi! Kelionė pasižyminti žema kaina, pigūs skrydžio lėktuvu bilietai, karštos akcijos, paskutinės minutės pasiūlymai leidžia keliauti pigiau. Bilietai jau kišenėje? Atostogos Prahoje prasideda! Pigios kelionės į Prahą metu susipažinsite su miesto įžymybėmis, didingumu alsuojančia Prahos pilimi, Senamiesčio aikšte apsupta istorinių pastatų, Karališkuoju sodu ir Belvederiu, taip poilsis Prahoje įgauna pagreitį. Neišdildomi įspūdžiai išliks aplankius „Prahos Veneciją“, skaityti aprašymai ir girdėti atsiliepimai prieš kelionę apie raudonųjų stogų žavesį, kurį galima nužvelgti nuo Strahovo vienuolyno terasos, nublanks prieš išgyventą pojūtį, kelionė atmintyje užfiksuos begalę nuotaikingų akimirkų. Patarimai jau pabuvojusių Čekijos sostinėje: apsilankykite čekų folkloro vakare, kuriame džiugins liaudiška muzika, nuotaikingi šokiai ir liesis visame pasaulyje garsėjantis čekiškas alus. Poilsio metu pasitikite saulę nuo puošnaus Karolio tilto, atostogos taps dar prabangesnės pasiplaukiojus Vltavos upe, o astronominis Rotušės laikrodis kiekvienu dūžiu primins, kad poilsis lekia beprotišku greičiu ir privers vertinti kiekvieną akimirką.
Ką reikia žinoti? Tai, kad Praha nuostabi bet kuriuo metų laiku, vasaris, balandis, birželis, rugsėjis, lapkritis ar kitas mėnuo nuspalvina Prahą skirtingomis spalvomis ir leidžia pažinti miestą vėl ir vėl iš naujo. Viešbučio paslauga „viskas įskaičiuota“ (all inclusive) sustiprina poilsio vertę ir leidžia atsipalaiduoti po ilgos pažinties su miestu.

Populiariausios kryptys

Kristupas rekomenduoja


Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!

Norite paklausti apie kelionę?

+370 5 266 1616

Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai