×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Savaitgalio kelionės į Barseloną (Savaitgalio kelionės į Ispaniją)

Kelione_i_Barselona

Kas gali būti geriau nei savaitgalio kelionės į Barseloną? Čia pamirštama rutina, pabėgama nuo kasdienybės, pasineriama į užburiantį šurmulį. Poilsis po darbo savaitės itin svarbus, tad negaiškite laiko, ieškokite pigiausių savaitgalio kelionės į Barseloną pasiūlymų internetu, taip sutaupydami laiko ir pasirūpindami žema kaina. Pigūs lėktuvo bilietai, paskutinės minutės pasiūlymai prisidės prie svajonių išsipildymo palydėti saulę Barselonoje mėgaujantis tradiciniu desertu. Savaitgalio kelionės į Barseloną lėktuvu – nuotykių ir geros nuotaikos dozė. Paryžius užburiantis savitu žavesiu, išskirtinumu ir nuoširdžia atmosfera. Laikas Barselonoje skries lyg vėjas, taip ir norėsis ištarti „Sustok, akimirka žavinga!”, tačiau stabdyti akimirkas galėsite tik objektyvo blykste. Tikrai taip, atostogos bus trumpos, bet atmintyje įstrigs ilgam. Nuolaidos, pigūs lėktuvo bilietai į Barseloną pritraukia daugybę turistų, būkite ir jūs vieni iš jų! Ieškote pigiausių savaitgalio kelionės pasiūlymų į Barseloną? Baltic Tours ir partneriai Novaturas, Tez Tour garantuoja – rasite! Stulbinančios akcijos, milžiniški paskutinės minutės pasiūlymai ir išskirtinis poilsis Barselonoje prasideda. Savaitgalio kelionės į Barseloną lyg skambi melodija užburs jūsų sielą, o patiriami įspūdžiai primins nuotaikingo filmo scenarijų. Džiaukitės kiekviena skriejančia savaitgalio kelionės į Barseloną minute, atraskite naujus skonius, didingus peizažus, unikalius kultūros bruožus, lai poilsis Barselonoje suteikia energijos visiems metams!

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Pigios savaitgalio kelionės į Barseloną – greitas atotrūkis nuo darbų!

Kas gali būti geriau negu savaitgalio kelionės į Barseloną? Čia pamirštama rutina, pabėgama nuo kasdienybės, pasineriama į užburiantį šurmulį. Poilsis po darbo savaitės itin svarbus, tad negaiškite laiko, ieškokite pigiausių savaitgalio kelionės į Barseloną pasiūlymų internetu. Taip taupysite laiką ir pasirūpinsite žema kaina. Pigūs lėktuvo bilietai, paskutinės minutės pasiūlymai prisidės prie svajonių išsipildymo palydėti saulę Barselonoje mėgaujantis tradiciniu desertu. Pigios savaitgalio kelionės į Barseloną lėktuvu – nuotykių ir geros nuotaikos dozė.
Barselona užburia savitu žavesiu, išskirtinumu ir nuoširdžia atmosfera. Laikas Barselonoje skries lyg vėjas. Taip ir norėsis ištarti: „Sustok, akimirka žavinga!” Deja, bet stabdyti akimirkas galėsite tik objektyvo blykste. Tikrai taip, juk nors atostogos bus trumpos, atmintyje įstrigs ilgam. Nuolaidos, pigūs lėktuvo bilietai į Barseloną pritraukia daugybę turistų, būkite ir jūs vieni iš jų!

Ką reikia žinoti keliaujant į Barseloną?

Tai yra miestas, kuriame visus metus verda gyvenimas. Net žiemą čia daug turistų, kurie vaikščiodami aikčioja dėl miesto įspūdingumo. Jei vykstate į Barseloną, reikėtų nepamiršti, jog tai – ne visai Ispanija, o Katalonija. Katalonai atsiriboja nuo Ispanijos. Todėl tik neleptelėkite katalonui, jog šis – ispanas, nes tai jį labai supykdys. Jei norite palikti teigiamą įspūdį, išmokite keletą frazių katalonų kalba. Jas ištarus Katalonijos gyventojai parodys jums pagarbą ir draugiškumą. Jei norite, kad jus pamiltų, bare žiūrėdami FC „Barcelona“ futbolo komandos rungtynes pakelkite taurę už ją. Baro lankytojai kaipmat norės su jumis susidraugauti. Jums labai pasiseks, jei FC „Barcelona“ žais su Madrido „Real“ komanda. Per šias futbolo rungtynes baruose susirenka tikri futbolo aistruoliai. Todėl jūsų parodytas geranoriškumas FC „Barcelona“ komandai bus itin šiltai sutiktas, iš principo – tapsite baro pažiba.

Aktyvus poilsis Barselonoje

Barselona – daug ką parodyti galintis miestas, todėl aktyvios turistinės išvykos po garsiausias miesto vietas garantuotos.
Aštrių pojūčių mėgėjams taip pat yra ką pasiūlyti. Barselona – šalia jūros nusidriekęs miestas. Todėl siūlome išbandyti nardymą, banglentes, burlentes, pripučiamas inklentes (angl. SUP) bei buriavimą. Vandens sportų čia apstu. Jums tereikia išsirinkti mėgstamiausią.

Pigios savaitgalio kelionės Barselonoje privalumai!

Ieškote pigiausių savaitgalio kelionės pasiūlymų į Barseloną? Pigios savaitgalio kelionės į Barseloną – Baltic Tours ir partnerių „Tez Tour”, „Novaturas”, „Kidy Tour”, „Top Travel” bei „Eco Travel” nuopelnas. Rinkitės patogią viskas įskaičiuota (angl. all inclusive) paslaugą ir mėgaukitės nenutrūkstamomis atostogomis, kurios atgaivins kūną ir mintis! Stulbinančios akcijos, degančios nuolaidos, milžiniški paskutinės minutės pasiūlymai ir išskirtinis poilsis Barselonoje prasideda. Baltic Tours – kelionių ekspertai, padarysime viską, kad atostogos nenuskriaustų jūsų kiaulės taupyklės! Savaitgalio kelionės į Barseloną lyg skambi melodija užburs jūsų sielą, o patiriami įspūdžiai primins nuotaikingo filmo scenarijų.

Nesėdėkite sudėję rankų, geriau išpildykite savo atostogų troškimus! Internete pirkite pigius skrydžių lėktuvu bilietus, kraukitės lagaminus ir mėgaukitės nepamirštamomis atostogomis! Gera kaina pasižymintys skrydžiai į Barseloną vyksta iš Vilniaus, Kauno, Rygos bei Varšuvos oro uostų. Rasime jums patogiausią kelionės variantą! Džiaukitės kiekviena skriejančia savaitgalio kelionės į Barseloną minute, atraskite naujus skonius, didingus peizažus, unikalius kultūros bruožus. Lai poilsis Barselonoje suteikia energijos visiems metams!

  Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones