×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Poilsinės kelionės į Kretą (Poilsinės kelionės į Graikiją)

Kelione_i_Kreta

Jaučiate, kad atėjo metas ilgai lauktam poilsiui? Visas jūsų mintis pasiglemžė svajos apie atostogas ir atpalaiduojantį poilsį Kretoje? Nelieka abejonių – metas krauti lagaminą! Poilsinės kelionės į Kretą neabejotinai leis atsikvėpti po darbų, pamiršti visus kamuojančius rūpesčius. Tik pagalvokite apie svajingą poilsinės kelionės į Kretą laiką – tai, kas privers atpalaiduoti jūsų kūną ir sielą. Išlaisvinkite savo mintis, atsikvėpkite nuo kasdienybės ir lepinkitės poilsinės kelionės Kretoje momentais. Keliaujate su šeima? Paįvairinkite poilsį įvairiomis ekskursijomis. Vykstate su draugais? Išmėginkite jaudinančius vandens sporto malonumus. Galbūt tai jūsų povestuvinė kelionė? Mėgaukitės gastronomijos burtais ar romantiškais pasivaikščiojimais paplūdimiu. Poilsinės kelionės Kretoje – neįtikėtinai puiki galimybė pažinti save, artimuosius ir pasaulį. Poilsis Kretoje taps įsimintinu, tik nepamirškite, kad atostogų metu svarbiausi esate jūs. Neleiskite niekam drumsti jūsų ramybės Kretoje, vaikykite visas blogas mintis ir atsiduokite malonumų pasauliui. Neabejojame, kad jus domina pigiausi poilsinių kelionių pasiūlymai lėktuvu. Būtent dėl šios priežasties Baltic Tours kviečia prenumeruoti naujienlaiškį ir atrasti poilsinių kelionių į Kretą pasiūlymus pigiau internetu. Atminkite, gausybė paskutinės minutės pasiūlymų į Kretą žema kaina, degančios akcijos, nuolaidos ir nuoširdūs keliautojų atsiliepimai pažers kelionės galimybių spektrą. Užsimerkite, atsipalaiduokite ir jūs jau poilsinėje kelionėje po Kretą! Patikėkite kelionės planus Baltic Tours profesionalams bei ištikimiems partneriams Tez Tour, Novaturas, Kidy Tours – padarysime viską, kad poilsinė kelionė į Kretą virstų įstabiausiomis atostogomis.

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Poilsinės kelionės į Kretą

Jaučiate, kad atėjo metas ilgai lauktam poilsiui? Visas jūsų mintis pasiglemžė svajos apie atostogas ir atpalaiduojantį poilsį Kretoje? Nelieka abejonių – metas krauti lagaminą! Poilsinės kelionės į Kretą leis atsikvėpti po darbų, pamiršti visus kamuojančius rūpesčius. Nuostabaus grožio mitais ir legendomis apipinta Graikijai priklausanti Kretos sala nepaliks abejingų. Čia puikiai laiką praleis tiek norintys šėlti nesibaigiančiuose vakarėliuose ir mėgautis aktyviu poilsiu, tiek ieškantys ramaus kampelio atostogoms su šeima ar romantiško pabėgimo dviese. Pasirinkę poilsinę kelionę į Kretą tikrai nesuklysite ir norėsite čia sugrįžti dar ne vieną kartą.

Kodėl verta keliauti į Kretą su „Baltic Tours“?

Ilgametę patirtį turintys „Baltic Tours“ kelionių ekspertai kartu su patikimais partneriais („Novaturas“, „Tez Tour“, „Kidy Tour“, „Eco Travel“, „Topturas“) padės jums išsirinkti geriausią kelionę už palankiausią kainą. „Baltic Tours“ svetainėje jūsų jau laukia puikūs poilsinės kelionės į Kretą pasiūlymai, degančios akcijos ir nuolaidos, pigūs lėktuvų bilietai ir viliojantys paskutinės minutės pasiūlymai su „viskas įskaičiuota“ (angl. all inclusive) kelionės paketu. „Baltic Tours“ tinklalapyje rasite ne tik puikių kelionių pasiūlymų, bet ir keliautojų istorijų, atsiliepimų ir patarimų padėsiančių sukurti kelionių maršrutus ir įkvėpsiančių naujiems atradimams. „Baltic Tours“ kelionių ekspertai atsakys į visus jums rūpimus klausimus, padės pasirinkti geriausią kelionės laiką ir padės tinkamai sutvarkyti reikalingus kelionės dokumentus tam, kad išsvajotomis atostogomis ir poilsiu galėtumėte mėgautis ramiai ir be rūpesčių.

Kodėl poilsinė kelionė į Kretą?

Kretos sala ne veltui vadinama „Dievų sala“. Pasak mitų, jaučiu pasivertęs Dzeusas pagrobė gražiąją Europą ir apgyvendino ją ne bet kur, o Kretoje. Sala garsėja išlikusiu gausiu istoriniu paveldu, o Kretos gyventojaii didžiuojasi savo išskirtine kultūra ir savitomis tradicijomis. Čia galite aptikti ne tik senosios civilizacijos, bet ir buvusių Kretos užkariautojų paliktus pėdsakus. Kretos krantus skalauja keturios jūros, salos viduryje stūkso kalnai snieguotomis viršūnėmis, 300 dienų per metus šviečia saulė, o derlinga žemė ir švelnus klimatas dovanoja puikų derlių bei leidžia mėgautis iš šviežių vietinių produktų pagamintais graikiškos virtuvės patiekalais. Nuostabūs kurortai, šilta, žydra jūra ir puikūs paplūdimiai tai viskas, ko reikia tobulam poilsiui ir tikroms nerūpestingoms atostogoms. Kretoje galite išsinuomoti automobilį ir leistis į nuotykių kupiną kelionę mėgaudamiesi nepakartojamais vaizdais, taip pat galite leistis į išvykas laivu ir aplankyti kitas netoliese esančias salas. Niekam neleiskite drumsti jūsų ramybės Kretoje ir atsiduokite malonumų pasauliui.

Kada keliauti į Kretą?

Keliauti į Kretos salą ir čia atostogauti galima visus metus.  Kretoje vyrauja Viduržemio jūros klimatas, kuris pasižymi karštomis ir sausomis vasaromis ir drėgnomis bei švelniomis žiemomis. Oro temperatūra niekada nenukrenta žemiau 0 ℃. Turistinis sezonas ir maudynių žydroje jūroje sezonas tęsiasi nuo gegužės iki spalio. Didžiausi karščiai Kretoje tvyro liepos ir rugpjūčio mėnesiais, bet jį prasklaido gaivus vėjas. Norintiems išvengti alinančių karščių į Kretą rekomenduojama keliauti rudens ir pavasario mėnesiais. Oro temperatūra tuomet siekia apie 19–20 ℃ šilumos, taigi, keliauti bei mėgautis maloniu poilsiu galima drąsiai.

Kur keliauti Kretoje?

Poilsinės kelionės į Kretą metu mėgaukitės ne tik ramiu poilsiu, bet ir neaplenkite lankytinų vietų, kurių čia netrūksta. Kretos salą sudaro 4 regionai, dar žinomi kaip nomai. Vakarinėje salos dalyje esantis Chanijos regionas išsiskiria savo gamta ir žaluma, kurios, lyginant su kitomis salos vietomis, yra daugiausia. Didžiausias miestas, taip pat pavadintas Chanijos vardu, žavi savo senamiesčiu, o jo architektūroje galite pamatyti venecijiečių ir Osmanų imperijos laikų palikimą ir daug akį traukiančių detalių. Viena iš Chanijos pažibų – rožinio smėlio Elafonisi paplūdimys, kuriame pasijusite lyg Karibuose. Nebuvote Kretoje jei nematėte didžiausio Europoje Samarijos tarpeklio, 18 km ilgio tarpeklyje vyksta žygiai, paliksiantys nepamirštamus įspūdžius. Lankantis vakarinėje Kretos dalyje būtinai aplankykite Balos lagūną – tai vienas nuostabiausių paplūdimių. Centrinėje Kretos dalyje įsikūręs Heraklionas – didžiausias salos miestas. Šiame mieste veikia muziejai, kuriuose galite susipažinti su turtinga salos istorija, išlikusiomis Knoso rūmų liekanomis, kurios kasdien sutraukia tūkstančius turistų. Rytinėje Kretos dalyje esančiame Lasičio regione pamatykite Agios Nikoalos miestą,  ko gero, žinomiausią visoje saloje Vai paplūdimį, Lasičio plokščiakalnį ir olą, kurioje, pasak legendų, gimė dievas Dzeusas. Aplankykite paslaptingą ir negyvenamą Spinalonga salą, kurioje anksčiau stovėjo svarbūs gynybiniai įtvirtinimai, o vėliau sala tapo raupsuotųjų kolonija, kurioje buvo apgyvendinami ligoniai iš visos Graikijos. Retimno regione išliko itin daug venecijietiškos architektūros, turkų mečečių ir dailių namų. Retimne gausu puikių paplūdimių, veikia daugybė viešbučių, barų ir restoranų.

 

Kretoje niekas neskuba ir mėgaujasi gyvenimu. Prisijunkite ir jūs. Patikėkite kelionės planus ir rūpesčius „Baltic Tours“ profesionalams bei ištikimiems partneriams – padarysime viską, kad poilsinė kelionė į Kretą virstų įstabiausiomis atostogomis.

 

  Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones