×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Poilsinės kelionės į Korfu (Poilsinės kelionės į Graikiją)

Kelione_i_Korfu

Jaučiate, kad atėjo metas ilgai lauktam poilsiui? Visas jūsų mintis pasiglemžė svajos apie atostogas ir atpalaiduojantį poilsį Korfu? Nelieka abejonių – metas krauti lagaminą! Poilsinės kelionės į Korfu neabejotinai leis atsikvėpti po darbų, pamiršti visus kamuojančius rūpesčius. Tik pagalvokite apie svajingą poilsinės kelionės į Korfu laiką – tai, kas privers atpalaiduoti jūsų kūną ir sielą. Išlaisvinkite savo mintis, atsikvėpkite nuo kasdienybės ir lepinkitės poilsinės kelionės Korfu momentais. Keliaujate su šeima? Paįvairinkite poilsį įvairiomis ekskursijomis. Vykstate su draugais? Išmėginkite jaudinančius vandens sporto malonumus. Galbūt tai jūsų povestuvinė kelionė? Mėgaukitės gastronomijos burtais ar romantiškais pasivaikščiojimais paplūdimiu. Poilsinės kelionės Korfu – neįtikėtinai puiki galimybė pažinti save, artimuosius ir pasaulį. Poilsis Korfu taps įsimintinu, tik nepamirškite, kad atostogų metu svarbiausi esate jūs. Neleiskite niekam drumsti jūsų ramybės Korfu, vaikykite visas blogas mintis ir atsiduokite malonumų pasauliui. Neabejojame, kad jus domina pigiausi poilsinių kelionių pasiūlymai lėktuvu. Būtent dėl šios priežasties Baltic Tours kviečia prenumeruoti naujienlaiškį ir atrasti poilsinių kelionių į Korfu pasiūlymus pigiau internetu. Atminkite, gausybė paskutinės minutės pasiūlymų į Korfu žema kaina, degančios akcijos, nuolaidos ir nuoširdūs keliautojų atsiliepimai pažers kelionės galimybių spektrą. Užsimerkite, atsipalaiduokite ir jūs jau poilsinėje kelionėje po Korfu! Patikėkite kelionės planus Baltic Tours profesionalams bei ištikimiems partneriams Tez Tour, Novaturas, Kidy Tours – padarysime viską, kad poilsinė kelionė į Korfu virstų įstabiausiomis atostogomis.

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Poilsinė kelionė į Korfu salą – egzotiškai, pigiai ir greitai!

Kokia šalis jums asocijuojasi su nesuskaičiuojama galybe nuostabių salų, tūkstančiais gražiausių paplūdimių ir įlankėlių, reikšmingu istoriniu bei kultūriniu palikimu? Taip, tai romantiškoji Graikija, kuriai priklauso bene 6000 salų ir salelių, išsibarsčiusių Jonijos bei Egėjo jūrose. Korfu yra viena tų vaizdingų Graikijos kampelių, kurioje ir jūsų poilsis primins pasaką!

Kodėl į Korfu verta keliauti su „Baltic Tours”?

„Baltic Tours” kelionių agentūra yra sukaupusi daugiau nei 27-erių metų patirtį. Turime klientų, kurie nuo pat „Baltic Tours” įkūrimo pradžios kasmet savo poilsio planavimą patiki mums. Ilgą laiką bendradarbiaujame su kelionių organizatoriais „Tez Tour”, „Novaturas”, „Kidy Tour”, „TopTravel” bei „Eco Travel”, tad galime pasiūlyti daugiau. Poilsinę kelionę į Korfu ar kitas Graikijos salas su „viskas įskaičiuota“ (angl. all inclusive) maitinimo tipu ir tobulais viešbučių pasiūlymais galite užsisakyti internetu (išskirtiniai kelionių pasiūlymai į tinklalapį keliami kasdien) arba atvykę į „Baltic Tours” biurą, adresu Vašingtono a. 1, Vilniuje. Daugelis mūsų kelionių ekspertų ir patys aktyviai keliauja, tad jų patarimai tikrai pravers!

Kodėl poilsinė kelionė į Korfu?

Fantastiška salos gamta, vaizdingi žygių maršrutai, kultūra pulsuojantis ir UNESCO saugomas Korfu miesto senamiestis, geriausi paplūdimiai (Paleokastritsa, Canal d’Amour, Agios Georgios Pagon ir kt.) ir, žinoma, gera kelionės kaina yra tai, dėl ko verta savo poilsį planuoti Korfu saloje. Juk daugelis iš mūsų norime, kad patirti įspūdžiai būtų patys geriausi, o atostogos ne tik ilgos, egzotiškos, bet ir pigios! Tegul pigiausios atostogos būna jūsų tikslas, kurį mes jums padėsime įgyvendinti. Paskutinės minutės kelionių pasiūlymai, degančios akcijos, pigūs lėktuvų bilietai padės sutaupyti. Rinkdamiesi poilsinę kelionę į Korfu sutaupysite ne tik pinigų, bet ir laiko, nes tiesioginis skrydis iš Vilniaus trunka vos 2 val. ir 45 min.!

Kada keliauti ir ką pamatyti?

Geriausias laikas aplankyti Korfu salą yra balandžio, gegužės ir visi rudens mėnesiai. Tai laikas kada saloje turistų srautai žymiai sumažėja, o oras ir vanduo yra gerokai įšilę. Vidutinė temperatūra vėlyvą pavasarį čia siekia 19–24 laipsnių šilumos, o rudenį išsilaiko tarp 19–28 laipsnių šilumos. Saloje verta aplankyti Palaiokastritsa miestelį ir jame nuo XIII a. pradžios stovintį vienuolyną, pasivaikščioti po urvus ir išbandyti nardymą. Korfu saloje maudysitės gražiausiuose paplūdimiuose, tyrinėsite venecijiečių, britų ir prancūzų kultūrinį palikimą. Kelionių aprašymai įkvepia savo atostogų planus kreipti Korfu pusėn!

  Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones