×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Poilsinės kelionės į Bulgariją

Keliones_i_Bulgarija

Jaučiate, kad atėjo metas ilgai lauktam poilsiui? Visas jūsų mintis pasiglemžė svajos apie atostogas ir atpalaiduojantį poilsį Bulgarijoje? Nelieka abejonių – metas krauti lagaminą! Poilsinės kelionės į Bulgariją neabejotinai leis atsikvėpti po darbų, pamiršti visus kamuojančius rūpesčius. Tik pagalvokite apie svajingą poilsinės kelionės į Bulgariją laiką – tai, kas privers atpalaiduoti jūsų kūną ir sielą. Išlaisvinkite savo mintis, atsikvėpkite nuo kasdienybės ir lepinkitės poilsinės kelionės Bulgarijoje momentais. Keliaujate su šeima? Paįvairinkite poilsį įvairiomis ekskursijomis. Vykstate su draugais? Išmėginkite jaudinančius vandens sporto malonumus. Galbūt tai jūsų povestuvinė kelionė? Mėgaukitės gastronomijos burtais ar romantiškais pasivaikščiojimais paplūdimiu. Poilsinės kelionės Bulgarijoje – neįtikėtinai puiki galimybė pažinti save, artimuosius ir pasaulį. Poilsis Bulgarijoje taps įsimintinu, tik nepamirškite, kad atostogų metu svarbiausi esate jūs. Neleiskite niekam drumsti jūsų ramybės Bulgarijoje, vaikykite visas blogas mintis ir atsiduokite malonumų pasauliui. Neabejojame, kad jus domina pigiausi poilsinių kelionių pasiūlymai lėktuvu. Būtent dėl šios priežasties Baltic Tours kviečia prenumeruoti naujienlaiškį ir atrasti poilsinių kelionių į Bulgariją pasiūlymus pigiau internetu. Atminkite, gausybė paskutinės minutės pasiūlymų į Bulgariją žema kaina, degančios akcijos, nuolaidos ir nuoširdūs keliautojų atsiliepimai pažers kelionės galimybių spektrą. Užsimerkite, atsipalaiduokite ir jūs jau poilsinėje kelionėje po Bulgariją! Patikėkite kelionės planus Baltic Tours profesionalams bei ištikimiems partneriams Tez Tour, Novaturas, Kidy Tours – padarysime viską, kad poilsinė kelionė į Bulgariją virstų įstabiausiomis atostogomis.

Kvapnioji Bulgarija, rožių aliejaus ir esencijos šalis! Rojus, rožių kvapą mėgstančioms, moterims. Jas Bulgarija lepina parfumerija ir nuostabiausia kosmetika. Poilsinė kelionė į Bulgariją paliks turistų dar nesugadintą įspūdį. Nuostabūs, užsieniečių mažai paliesti, Bulgarijos paplūdimiai užburia natūralumu, o architektūra didingumu. Helenistinės architektūros braižas atima kvapą, siauros, senamiesčių gatvelės apgaubia jaukumu. Poilsinė kelionė į Bulgariją, jos sostinę Sofiją, vieną seniausių pasaulyje senamiesčių turintį Nessebar, neabejotinai praturtins jūsų gyvenimą spalvomis ir įvairiomis kultūrinėmis patirtimis. Patraukli suvenyrų kaina Bulgarijoje gundo pirkti, pirkti ir niekad nesustoti. Ieškote pigiausių poilsinės kelionės pasiūlymų į Bulgariją? Mes turime ką pasiūlyti – nuolaidos, akcijos ir paskutinės minutės pasiūlymai bei žemos kainos kelionėms lėktuvu. Pirkti ir planuoti poilsines keliones internetu ypač lengva. Poilsis prie Juodosios jūros, nepamirštamos atostogos neperpildytuose Bulgarijos miestuose ir paplūdimiuose, atokesni, šiek tiek akmenuoti pajūriai puikiai tinka, ramybės oazėje, norintiems užsimiršti žmonėms. Poilsinė kelionė imponuoja savaitę pogulio prie jūros, tačiau tai ne visai tiesa, Bulgarija turi daug ką pasiūlyti, ypač karštą vasarą, įspūdingą architektūrą ir protėvių palikimą. Apipintos legendomis vietos kaip Pobity Kamni, Nessebar senamiestis, Varna ir Romos termos, Belogradčiko uolos, na, ir žinoma, Rožių slėnis. Lauktuvės iš poilsinės kelionės? Žinoma! Rožių žiedlapių aliejukai – Bulgarijos turtas, lūpų balzamai, rankų kremai, parfumerija, taip pat nuostabūs keramikos dirbiniai. Negalima pamiršti, kad jūsų laukia nuostabaus skonio, jūros gėrybių, vakarienės ant jūros kranto su taure gaivaus, bulgariško, vyno ir švelniu vasaros brizu.

Planuokite savo poilsinę kelionę į Bulgarija su „Baltic Tours“, gaukite viliojančius, paskutinės minutės pasiūlymus, įsigykite pigius lėktuvo bilietus ir įsijauskite į jūsų laukiančias atpalaiduojančias atostogas!

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Rožių žiedlapiai apgaubs poilsinėje kelionėje Bulgarijoje!

Bulgarija – rožių aliejaus ir esencijos šalis! Atpalaiduojanti poilsinė kelionė į Bulgariją – puikiausias pasirinkimas žmonėms, mėgstantiems rožių kvapą. Ši Bulgarijoje gaminama dieviškų gėlių kosmetika ir parfumerija lydės jus kiekviename nepakartojamų atostogų žingsnyje! Kelionių aprašymai apie poilsį Bulgarijoje – patys geriausi, todėl kraukitės lagaminus ir pasinerkite į atpalaiduojančias atostogas!

Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

Ieškote pigiausių poilsinės kelionės pasiūlymų į Bulgariją? Mes turime, ką pasiūlyti. Palepinkite save nepamirštamu poilsiu Bulgarijoje. O geriausia kaina ir kokybiškomis atostogomis pasirūpinsime mes – jums ištikima Baltic Tours komanda! Esame kelionių organizavimo ekspertai, organizuojame keliones jau ilgą laiką bendradarbiaudami su patikimais partneriais („Tez Tour”, „Novaturas”, „Kidy Tour”, „Top Travel” bei „Eco Travel”). Todėl mūsų siūlomi ir specialiai jums paruošti karšti paskutinės minutės pasiūlymai, degančios nuolaidos bei akcijos leis atrasti išskirtinai pigią poilsinę kelionę į Bulgariją. Pirkti ir planuoti poilsines keliones internetu ypač lengva. Tad viskas, ką jums reikia padaryti, tai yra išsirinkti pigiausią iš mūsų siūlomų kelionių, susikrauti lagaminus ir kilti nepakartojamam atostogų Bulgarijoje skrydžiui!

Kodėl poilsinės kelionės į Bulgariją?

Bulgarija – lyg rojus žemėje. Ji siūlo išskirtinį poilsį už prieinamą kainą. Šiame rojaus kampelyje rasite geriausius kurortus su vienais iš didžiausių paplūdimių. Jie, atkreipkite dėmesį, išskirtinai švarūs. Kiekvienas kelionės momentas ilgam išliks atmintyje, nes čia pažinsite turtingą Balkanų pusiasalio šalies istoriją, palepinsite savo kūną ir sielą geriausiuose mineralinių vandenų baseinuose. Jūsų lauks puikus poilsis prie Juodosios jūros ir apskritai nepamirštamos atostogos Bulgarijos miestuose ir paplūdimiuose. Atokesni ir šiek tiek akmenuoti pajūriai puikiai tinka žmonėms, norintiems užsimiršti ramybės oazėje. Pasiruoškite išskirtiniam poilsiui, kurį siūlo Bulgarija!

Kada važiuoti?

Pigios kelionės į Bulgariją išskirtinės ne tik žema kaina, tačiau ir palankiu klimatu įvairaus tipo poilsį mėgstantiems žmonėms. Čia dominuoja vidutinių platumų ir subtropinis Bulgarijos klimatas. Tai yra pagrindinė priežastis, pavertusi šią šalį atostogų rojumi. Vasaros šalyje karštos ir sausos, o žiemos šaltos ir snieguotos. Todėl vasaros sezonu balandžio–rugsėjo mėnesiais rinkitės atpalaiduojantį poilsį Juodosios jūros kurortuose. Būtinai pasilepinkite nesibaigiančiomis saulės voniomis. Jei esate aktyvesnis ir nenorite tik gulėti paplūdimyje, rinkitės kelionę žiemos mėnesiais, gruodį–vasarį. Tada galėsite mėgautis žiemos sportu kalnuose.

Kur važiuoti?

Poilsinė kelionė yra neišvengiama be pogulio prie jūros, tačiau tai ne visai tiesa. Bulgarija tikrai turi, ką daugiau pasiūlyti. Jos įspūdinga architektūra, didus protėvių palikimas ir kvapą gniaužianti gamta pavergs net daug mačiusius keliautojus. Šalis tokia spalvinga ir įvairi, kad ne vienam primena paslaptingą pasakų šalį. Nuo laukinių, miškingų kalnų, nutolusių kaimelių ir vienuolynų iki judrių šiuolaikiškų miestų ir Juodosios jūros kurortų. Visa tai užtikrina, kad poilsis Bulgarijoje – geriausia atostogų idėja! Poilsinė kelionė į Bulgariją paliks gerą įspūdį. Nuostabūs ir užsieniečių mažai paliesti Bulgarijos paplūdimiai užburia natūralumu, o architektūra – didingumu. Čia esanti architektūra sužavi kiekvieną. Siauros senamiesčių gatvės apgaubia jaukumu. Poilsinė kelionė į Bulgariją, tiksliau, į jos sostinę Sofiją neabejotinai praturtins jūsų gyvenimą spalvomis ir įvairiomis kultūrinėmis patirtimis. Turėkite galvoje, kad Sofija turi vieną iš seniausių pasaulyje senamiesčių.

 

Išdrįskite pasakyti trumpą „stop“ savo darbams bei atsakomybėms ir pasinerkite į nepamirštamus nuotykius! Per atostogas norite negalvoti apie nieką kitą, tik apie savo poilsį? Tada rinkitės kelionės paketus su viskas įskaičiuota (angl. all inclusive) ir atsiduokite atostogų džiaugsmams! Planuokite savo poilsinę kelionę į Bulgarija su Baltic Tours. Gaukite viliojančius paskutinės minutės pasiūlymus, įsigykite pigius lėktuvo bilietus ir leiskitės į kvapą gniaužiantį atostogų skrydį! O geriausia tai, jog skrydžiai į Bulgariją vyksta iš Vilniaus, Kauno, Palangos, Varšuvos bei Rygos oro uostų. Todėl rasime jums patogiausią kelionės pasiūlymą!

  Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones