×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Poilsinės kelionės į Alaniją (Poilsinės kelionės į Turkiją)

Keliones_i_Alanija

Jaučiate, kad atėjo metas ilgai lauktam poilsiui? Visas jūsų mintis pasiglemžė svajos apie atostogas ir atpalaiduojantį poilsį Alanijoje? Nelieka abejonių – metas krauti lagaminą! Poilsinės kelionės į Alaniją neabejotinai leis atsikvėpti po darbų, pamiršti visus kamuojančius rūpesčius. Tik pagalvokite apie svajingą poilsinės kelionės į Alaniją laiką – tai, kas privers atpalaiduoti jūsų kūną ir sielą. Išlaisvinkite savo mintis, atsikvėpkite nuo kasdienybės ir lepinkitės poilsinės kelionės Alanijoje momentais. Keliaujate su šeima? Paįvairinkite poilsį įvairiomis ekskursijomis. Vykstate su draugais? Išmėginkite jaudinančius vandens sporto malonumus. Galbūt tai jūsų povestuvinė kelionė? Mėgaukitės gastronomijos burtais ar romantiškais pasivaikščiojimais paplūdimiu. Poilsinės kelionės Alanijoje – neįtikėtinai puiki galimybė pažinti save, artimuosius ir pasaulį. Poilsis Alanijoje taps įsimintinu, tik nepamirškite, kad atostogų metu svarbiausi esate jūs. Neleiskite niekam drumsti jūsų ramybės Alanijoje, vaikykite visas blogas mintis ir atsiduokite malonumų pasauliui. Neabejojame, kad jus domina pigiausi poilsinių kelionių pasiūlymai lėktuvu. Būtent dėl šios priežasties Baltic Tours kviečia prenumeruoti naujienlaiškį ir atrasti poilsinių kelionių į Alaniją pasiūlymus pigiau internetu. Atminkite, gausybė paskutinės minutės pasiūlymų į Alaniją žema kaina, degančios akcijos, nuolaidos ir nuoširdūs keliautojų atsiliepimai pažers kelionės galimybių spektrą. Užsimerkite, atsipalaiduokite ir jūs jau poilsinėje kelionėje po Alaniją! Patikėkite kelionės planus Baltic Tours profesionalams bei ištikimiems partneriams Tez Tour, Novaturas, Kidy Tours – padarysime viską, kad poilsinė kelionė į Alaniją virstų įstabiausiomis atostogomis.

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Kodėl verta keliauti į Alaniją su „Baltic Tours“?

Neabejojame, kad jus domina pigūs poilsinių kelionių pasiūlymai lėktuvu. Būtent dėl šios priežasties Baltic Tours“ kviečia prenumeruoti naujienlaiškį ir atrasti poilsinių kelionių į Alaniją pasiūlymus pigiau internetu. Gausybė paskutinės minutės pasiūlymų į Alaniją žema kaina, degančios akcijos, nuolaidos ir nuoširdūs keliautojų atsiliepimai padės išsirinkti geriausią kelionės variantą. Patikėkite savo kelionės planus Baltic Tours“ profesionalams bei ištikimiems partneriams („Tez Tour“, „Novaturas“, „Kidy Tour“) – padarysime viską, kad poilsinė kelionė į Alaniją virstų įstabiausiomis atostogomis. Užsimerkite, atsipalaiduokite ir mėgaukitės poilsine kelione Alanijoje!

 

Kodėl poilsinė kelionė į Alaniją?

Jaučiate, kad atėjo metas ilgai lauktam poilsiui? Visas jūsų mintis pasiglemžė svajos apie atostogas ir atpalaiduojantį poilsį puikiu oru? Nelieka abejonių – metas krauti lagaminą į Alaniją! Poilsinės kelionės į Alaniją neabejotinai leis atsikvėpti nuo darbų ir atsipalaiduoti. Tik pagalvokite apie svajingą poilsinę kelionę į Alaniją – tai, kas privers atpalaiduoti jūsų kūną ir sielą. Išlaisvinkite savo mintis, atsikvėpkite nuo kasdienybės ir lepinkitės poilsinės kelionės Alanijoje momentais. Keliaujate su šeima? Paįvairinkite poilsį ekskursijomis. Vykstate su draugais? Išmėginkite jaudinančius vandens sporto malonumus. Galbūt tai jūsų povestuvinė kelionė? Mėgaukitės gastronomijos burtais ar romantiškais pasivaikščiojimais paplūdimiu. Poilsinės kelionės Alanijoje – neįtikėtinai puiki galimybė pažinti save, artimuosius ir pasaulį. Poilsis Alanijoje bus įsimintinas, tik nepamirškite, kad per atostogas svarbiausi esate jūs. Niekam neleiskite atostogų metu drumsti jūsų ramybės. Vaikykite varginančias mintis ir visa siela atsiduokite poilsiui.

 

Kada keliauti?

Alanijos regionas pasižymi tipišku Viduržemio jūros klimatu. Tai reiškia, kad vasaros čia karštos ir sausos, o žiemos tik maloniai vėsios ir lietingos. Kaip ir daugumoje poilsinių kelionių Turkijos kurortuose, atostogų sezonas čia trunka ilgai. Į Alaniją patariama keliauti nuo balandžio iki lapkričio, kai galima maudytis šiltoje Viduržemio jūroje. Pats populiariausias metas poilsinei kelionei į Alaniją yra rugpjūčio mėnuo – tuomet regione didžiausia turistų koncentracija. Nemėgstantiems didelių žmonių srautų rekomenduojama keliauti pavasarį, vasaros pradžioje ir ankstyvą rudenį.

 

Kur keliauti?

Įsimintinas poilsis pasižymi ne vien vandens ir saulės malonumais. Alanijoje taip pat atrasite daug įspūdingų lankytinų vietų, paįvairinančių jūsų poilsinę kelionę šiame Turkijos pietų kurorte. Be siaurų senovinių senamiesčio gatvelių dar būtinai siūlome aplankyti išskirtinius gamtos ir žmogaus kūrinius. Alanijos tvirtovė, miesto centre neseniai atrastas stalaktitų ir stalagmitų kupinas Damlato urvas, antikos laikus įvairaus amžiaus lankytojams pristatantis Archeologijos muziejus – čia kiekvienas atras savo mėgstamiausią poilsio ir pažinties su regionu būdą.

 

Degantys paskutinės minutės pasiūlymai, stulbinančios akcijos ir žema kaina leidžia pigiai nukeliauti į išsvajotą šalį. Įsigykite lėktuvų bilietus internetu į Alaniją. Skrydžiai iš Vilniaus, Kauno ir Varšuvos oro uostų tiesiog ranka pasiekiami!

  Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones