×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Pigios kelionės į Antaliją – poilsis, kurio reikia! (Poilsinės kelionės į Turkiją)

Antalija

Jaučiate, kad atėjo metas ilgai lauktam poilsiui? Visas jūsų mintis pasiglemžė svajos apie atostogas ir atpalaiduojantį poilsį ? Nelieka abejonių – metas krauti lagaminą! Poilsinės kelionės į neabejotinai leis atsikvėpti po darbų, pamiršti visus kamuojančius rūpesčius. Tik pagalvokite apie svajingą poilsinės kelionės į laiką – tai, kas privers atpalaiduoti jūsų kūną ir sielą. Išlaisvinkite savo mintis, atsikvėpkite nuo kasdienybės ir lepinkitės poilsinės kelionės momentais. Keliaujate su šeima? Paįvairinkite poilsį įvairiomis ekskursijomis. Vykstate su draugais? Išmėginkite jaudinančius vandens sporto malonumus. Galbūt tai jūsų povestuvinė kelionė? Mėgaukitės gastronomijos burtais ar romantiškais pasivaikščiojimais paplūdimiu. Poilsinės kelionės – neįtikėtinai puiki galimybė pažinti save, artimuosius ir pasaulį. Poilsis taps įsimintinu, tik nepamirškite, kad atostogų metu svarbiausi esate jūs. Neleiskite niekam drumsti jūsų ramybės , vaikykite visas blogas mintis ir atsiduokite malonumų pasauliui. Neabejojame, kad jus domina pigiausi poilsinių kelionių pasiūlymai lėktuvu. Būtent dėl šios priežasties Baltic Tours kviečia prenumeruoti naujienlaiškį ir atrasti poilsinių kelionių į pasiūlymus pigiau internetu. Atminkite, gausybė paskutinės minutės pasiūlymų į žema kaina, degančios akcijos, nuolaidos ir nuoširdūs keliautojų atsiliepimai pažers kelionės galimybių spektrą. Užsimerkite, atsipalaiduokite ir jūs jau poilsinėje kelionėje po ! Patikėkite kelionės planus Baltic Tours profesionalams bei ištikimiems partneriams Tez Tour, Novaturas, Kidy Tours – padarysime viską, kad poilsinė kelionė į virstų įstabiausiomis atostogomis.

Nors Turkija deda pastangas, kad nebūtų asocijuojama vien tik su paslauga „viskas įskaičiuota“ (angl. all inclusive) – juk ši šalis tokia turtinga gamtos stebuklais, kultūra, istorija (!) – tiesiog negali nesidžiaugti jos teikiamais malonumais ir poilsiu TOP kurortuose. Antalija yra didžiausias Turkijos miestas ant Viduržemio jūros pakrantės ir didžiausias Turkijos rivjeros kurortas. Keliautojų atsiliepimai apie Antaliją – patys geriausi! Čia galėsite patirti ne tik tingios poilsinės kelionės prie jūros dviese ar su šeima ir vaikučiais įspūdžių, bet ir paskaninti savo poilsį trupučiu egzotikos, nes čia tikrai yra ką pamatyti! Ar jaučiate kaip jūsų atostogos Antalijoje artėja?

Ką reikia žinoti keliaujant į Antaliją?

Nuostabi ir šilta kelionės kryptis (vidutinė aukšta oro temperatūra gegužę – 20 laipsnių šilumos, o rugsėjį, spalį ir lapkritį – net 31, 26, 20 laipsnių šilumos, o vasaros sezonu dar šilčiau!), gražiausias viešbutis, patogus skrydis lėktuvu iš Vilniaus yra puiku, tačiau dar puikiau kai gera kelionės pasiūlymo kaina! Todėl jau daugiau kaip 27-erius metus kelionėmis gyvenanti kelionių agentūra „Baltic Tours“ kviečia jus naudotis geriausiais, degančiais paskutinės minutės pasiūlymais, akcijomis, nuolaidomis ir keliauti pigiau! Juk pigios (arba pigiausios) atostogos dar niekam nepakenkė!

Aktyvus poilsis Antalijoje

O Antalijoje galite aplankyti nuostabiuosius Düden krioklius, ištisą Kurşunlu krioklių nacionalinį parką (!), esantį už 12 km nuo Antalijos, Köprülü kanjono nacionalinį parką (!), kuriame ypač populiarus raftingas turkio spalvos Koprucay upe po romėnų laikų tiltais, Antalijos akvariumą, žinoma, Konyaaltı ir Lara paplūdimius. Dar galite leistis garsiuoju ir vienu gražiausių ilgo atstumo (540 km) žygių keliu Lycian, kuris apdovanos jus pačiais gražiausiais įsivaizduojamais Viduržemio jūros panoraminiais vaizdais ir nuotykiais. Pakeliui galima aplankyti 25 istorinius objektus, žygių trasa tęsiasi nuo Fetijos iki Antalijos miestų.

Pagalvokite

Ar norite Antalijoje pabūti 3, 4, o gal 7 dienas ir ilgiau? Ar norite pasimėgauti trumpu savaitgalio, keleto dienų poilsiu, o gal jaučiate, kad Antalijos pajautimui reikia savaitės atostogų? Rinkitės „Baltic Tours“ kelionių pasiūlymus internetu arba užeikite kelionės įsigyti į mūsų biurą, adresu, Vašingtono a. 1, Vilnius. Kelionių aprašymai arba kelionių ekspertų patarimai padės apsispręsti. Beje, trumpalaikiam buvimui Turkijoje (ne ilgiau kaip 90 dienų) Lietuvos Respublikos piliečiams vizos įsigyti nereikia. Kelionė į Antaliją bus nuostabi! Kelionės bilietai laukia jūsų!

 

 

 

 

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

  Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones