×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Poilsinės kelionės į Turkiją

Jaučiate, kad atėjo metas ilgai lauktam poilsiui? Visas jūsų mintis pasiglemžė svajos apie atostogas ir atpalaiduojantį poilsį Turkijoje? Nelieka abejonių – metas krauti lagaminą! Poilsinės kelionės į Turkiją neabejotinai leis atsikvėpti po darbų, pamiršti visus kamuojančius rūpesčius. Tik pagalvokite apie svajingą poilsinės kelionės į Turkiją laiką – tai, kas privers atpalaiduoti jūsų kūną ir sielą. Išlaisvinkite savo mintis, atsikvėpkite nuo kasdienybės ir lepinkitės poilsinės kelionės Turkijoje momentais. Keliaujate su šeima? Paįvairinkite poilsį įvairiomis ekskursijomis. Vykstate su draugais? Išmėginkite jaudinančius vandens sporto malonumus. Galbūt tai jūsų povestuvinė kelionė? Mėgaukitės gastronomijos burtais ar romantiškais pasivaikščiojimais paplūdimiu. Poilsinės kelionės Turkijoje – neįtikėtinai puiki galimybė pažinti save, artimuosius ir pasaulį. Poilsis Turkijoje taps įsimintinu, tik nepamirškite, kad atostogų metu svarbiausi esate jūs. Neleiskite niekam drumsti jūsų ramybės Turkijoje, vaikykite visas blogas mintis ir atsiduokite malonumų pasauliui. Neabejojame, kad jus domina pigiausi poilsinių kelionių pasiūlymai lėktuvu. Būtent dėl šios priežasties Baltic Tours kviečia prenumeruoti naujienlaiškį ir atrasti poilsinių kelionių į Turkiją pasiūlymus pigiau internetu. Atminkite, gausybė paskutinės minutės pasiūlymų į Turkiją žema kaina, degančios akcijos, nuolaidos ir nuoširdūs keliautojų atsiliepimai pažers kelionės galimybių spektrą. Užsimerkite, atsipalaiduokite ir jūs jau poilsinėje kelionėje po Turkiją! Patikėkite kelionės planus Baltic Tours profesionalams bei ištikimiems partneriams Tez Tour, Novaturas, Kidy Tours – padarysime viską, kad poilsinė kelionė į Turkiją virstų įstabiausiomis atostogomis.

Turkija – neatrasta, ar jau seniai žinoma? Poilsinės kelionės į Turkiją tampa kasdienybe lietuviams, tačiau ar iš tikrųjų puikiai pažįstame šią šalį ar tik žvelgiame į ją iš 5* viešbučio baseino? Poilsinės kelionės siūlo puikią galimybę pamatyti legendomis apipintą Turkiją. Tai ne tik nuostabia kultūra pasižyminti, tačiau ir turtingą istoriją turinti šalis. Puikias nuolaidas bei akcijas siūlančios kelionių agentūros siūlo progą pažinti neatrastą Turkijos kultūrą. Trojos legenda bei Ararato kalnas, Efeso miesto gatvės ir, žinoma, Galipolis – tai, ką stebėsite iš arčiau. Taip pat negalime pamiršti ir Daljano, žymiojo, „Vėžlių miesto“, kur paplūdimiai vakare uždaromi ir vėžliukai paliekami ilsėtis. Ieškote pigiausių poilsinės kelionės pasiūlymų į Turkiją? Sveikiname, jūs pataikėte ten, kur reikia! Baltic Tours pasirūpins jumis ir nuostabiu poilsiu įstrigsiančiu atmintyje. Kaip visada siūlome pigius lėktuvo bilietus, žemas kainas bei tobulus, paskutinės minutės, pasiūlymus jūsų atostogoms. Net jei galvojote, kad vykti poilsiui  į Turkiją tapo banalu – jus suklaidino. Neatrasta Turkija – Pamukalė, Sidė, Belekas, Harrano miestelis bei Kapodokijos miškas – visa tai garantuoja stulbinančias atostogas. Poilsinės kelionės į Turkiją užtikrina kokybiškai praleistas atostogas bei šimtaprocentinį poilsį. Nesvarbu kokią poilsinė kelionės  kryptį pasirinksite, ar tai bus Alanija, ar Stambulas, ar Bodrumas, ar Marmaris, tikrai nenusivilsite. Gražiausi kilimai ir gardžiausi saldumynai nepaliks abejingų, na, o saulė ir įvairios linksmybės kvies apsilankyti dar ir dar! Pavargti poilsiaujant neįmanoma, taigi kviečiame naudotis internetu, kuo greičiau bookinti poilsines keliones ir leisti Turkijos kultūrai apglėbti jūsų protą, o saulei – kūną.

Kūno ir sielos harmoniją užtikrins poilsinės kelionės į Turkiją

Užsimerkite ir įsiklausykite, ką jums kužda širdis? Argi ji nesako, kad atėjo laikas pelnytoms atostogoms? Jei širdis jau seniai kužda apie būtiną poilsį, privalote atsikvėpti! Pigios poilsinės kelionės į Turkiją atgaivins jūsų kūną ir mintis gražiausiuose šalies kurortuose. Juose galėsite mėgautis smagiomis pramogomis, gaivinančiais gėrimais bei atpalaiduojančiomis saulės voniomis! O dabar su Baltic Tours siūlomomis paskutinės minutės poilsinėmis kelionėmis į Turkiją tai padarysite už itin žemą kainą! Suskubkite krautis daiktų ir vykite išsvajotoms atostogoms gražiausiuose Turkijos kurortuose, o atvykę mėgaukitės viskas įskaičiuota (angl. all inclusive) pasiūlymo privalumais!

Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

Kai ateina laikas pailsėti ir atgauti jėgas, prisiminkite savo draugus Baltic Tours biure! Čia jums išrinksime pigiausią iš mūsų siūlomų poilsinės kelionės į Turkiją variantų, kad kelionė būtų draugiška jūsų piniginei! Esame kelionių organizavimo ekspertai. Jau ilgą laiką bendradarbiaujame su patikimais draugais „Tez Tour”, „Novaturas”, „Kidy Tour”, „Top Travel” bei „Eco Travel”. Todėl karštos akcijos, degančios nuolaidos bei specialūs paskutinės minutės pasiūlymai yra mūsų stichija, kuri padės jums sutaupyti! Neabejojame, kad jus domina pigiausi poilsinių kelionių pasiūlymai lėktuvu. Todėl kviečiame prenumeruoti naujienlaiškį ir atrasti pigiausius mūsų siūlomus poilsinių kelionių į Turkiją pasiūlymus. Užsukite pasitarti į Baltic Tours biurą ir mes pasirūpinsime jūsų atostogomis už itin žemą kainą!

Kodėl poilsinė kelionė į Turkiją?

Kai kūnui ir sielai reikia atrasti harmoniją, nėra nieko geriau už atsipalaidavimą gražiausiuose Turkijos kurortuose. Per pigią poilsinę kelionę į Turkiją mintys pailsės nuo rutinos, o kūnas atsigaus nuo įtemptų darbų. Gražiausiuose kurortuose lepinsitės nesibaigiančiomis saulės voniomis, gaiviais gėrimais, gardžiu tradiciniu maistu bei smagiomis pramogomis. Trumpam atitrūksite nuo atsakomybių. Tai užtikrins, kad namo grįšite kupini naujų jėgų bei pasiryžę naujiems gyvenimo iššūkiams! Tik pagalvokite apie svajingą poilsinės kelionės į Turkiją laiką… Išlaisvinkite savo mintis, atsikvėpkite nuo kasdienybės ir lepinkitės poilsinės kelionės Turkijoje momentais. Keliaujate su šeima? Paįvairinkite poilsį įvairiomis ekskursijomis. Vykstate su draugais? Išmėginkite jaudinančius vandens sporto malonumus bei naktinį miesto gyvenimą. Galbūt tai yra jūsų povestuvinė kelionė? Mėgaukitės tradicinės virtuvės burtais ar romantiškais pasivaikščiojimais paplūdimiu. Poilsinės kelionės Turkijoje – neįtikėtinai puiki galimybė pažinti save, artimuosius ir pasaulį. Todėl griebkite degančius paskutinės minutės pasiūlymus į Turkiją su viskas įskaičiuota (angl. all inclusive) ir paverskite savo atostogas dar laisvesnėmis!

Kada važiuoti?

Dėl geografiškai tobulos vietos ir vidutinių platumų klimato Turkija tapo atpalaiduojančių atostogų rojumi! Turkija – labai didelė šalis. Jos krantus skalauja net trys jūros (Juodoji, Viduržemio bei Egėjo), o šalies viduje driekiasi kalnai. Todėl tokia geografinė padėtis gali lemti skirtingą orą kiekviename šalies regione. Šioje šalyje saulė šviečia beveik visus metus. Todėl poilsinė kelionė į Turkiją taps tikra atgaiva visiems išsiilgusiems saulės. Jei norite lepintis nesibaigiančiomis saulės voniomis, rinkitės šiltąjį metų laiką. Jei Turkija jus traukia dėl savo unikalios gamtos bei išskirtinės kultūros, tada žiema bus puikiausias metas keliauti. Atostogų sezonas Turkijoje įsibėgėja balandžio viduryje ir tęsiasi iki spalio pabaigos. Gausiausi turistų antplūdžiai gegužę–rugsėjį. Tad norintys išvengti grūsčių ir aukštų kainų renkasi balandžio ir spalio mėnesius.

Kur važiuoti?

Turistus pigios poilsinės kelionės į Turkiją vilioja gražiausiais vietos kurortais: Alanijos, Sidės, Kemero, Kušadasio bei kitais. Jie užtikrina kokybiškiausią poilsį ir smagius atsiminimus. Tačiau visiems tiems, kurie galvoja, jog Turkijoje galima tik ilsėtis, privalome pasakyti, jog labai klystate! Čia galite rinktis vykti į ekskursijas po unikaliausias šalies vietas, apsipirkti didžiausiuose turguose, išbandyti ekstremaliąsias vandens pramogas ar net pakilti oro balionu virš spalvingų stogų! Kelionė bus tokia aktyvi, kokios tik jūs panorėsite! Skamba neįtikėtinai, tiesa?

Atminkite, gausybė paskutinės minutės pasiūlymų poilsinei kelionei į Turkiją žema kaina, degančios akcijos, nuolaidos ir nuoširdūs keliautojų atsiliepimai pažers platų kelionės galimybių spektrą. Išsirinkite pigiausią iš mūsų siūlomų poilsinės kelionės į Turkiją variantų. Internetu užsisakykite lėktuvo bilietus skrydžiui ir pasinerkite į atostogų malonumus! Vykdomi skrydžiai į Turkiją iš Vilniaus, Kauno, Palangos, Rygos bei Varšuvos oro uostų užtikrins patogiausią atostogų pasiūlymą. Patikėkite kelionės planus Baltic Tours profesionalams bei ištikimiems partneriams „Tez Tour”, „Novaturas”, „Kidy Tour”, „Top Travel” bei „Eco Travel”. Kartu padarysime viską, kad poilsinė kelionė į Turkiją virstų pačiomis nuostabiausiomis atostogomis.

  Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones