×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Poilsinės kelionės į Maljorką (Poilsinė kelionė į Ispaniją)

Keliones_i_Maljorka

Jaučiate, kad atėjo metas ilgai lauktam poilsiui? Visas jūsų mintis pasiglemžė svajos apie atostogas ir atpalaiduojantį poilsį Maljorkoje? Nelieka abejonių – metas krauti lagaminą! Poilsinės kelionės į Maljorką neabejotinai leis atsikvėpti po darbų, pamiršti visus kamuojančius rūpesčius. Tik pagalvokite apie svajingą poilsinės kelionės į Maljorką laiką – tai, kas privers atpalaiduoti jūsų kūną ir sielą. Išlaisvinkite savo mintis, atsikvėpkite nuo kasdienybės ir lepinkitės poilsinės kelionės Maljorkoje momentais. Keliaujate su šeima? Paįvairinkite poilsį įvairiomis ekskursijomis. Vykstate su draugais? Išmėginkite jaudinančius vandens sporto malonumus. Galbūt tai jūsų povestuvinė kelionė? Mėgaukitės gastronomijos burtais ar romantiškais pasivaikščiojimais paplūdimiu. Poilsinės kelionės Maljorkoje – neįtikėtinai puiki galimybė pažinti save, artimuosius ir pasaulį. Poilsis Maljorkoje taps įsimintinu, tik nepamirškite, kad atostogų metu svarbiausi esate jūs. Neleiskite niekam drumsti jūsų ramybės Maljorkoje, vaikykite visas blogas mintis ir atsiduokite malonumų pasauliui. Neabejojame, kad jus domina pigiausi poilsinių kelionių pasiūlymai lėktuvu. Būtent dėl šios priežasties Baltic Tours kviečia prenumeruoti naujienlaiškį ir atrasti poilsinių kelionių į Maljorką pasiūlymus pigiau internetu. Atminkite, gausybė paskutinės minutės pasiūlymų į Maljorką žema kaina, degančios akcijos, nuolaidos ir nuoširdūs keliautojų atsiliepimai pažers kelionės galimybių spektrą. Užsimerkite, atsipalaiduokite ir jūs jau poilsinėje kelionėje po Maljorką! Patikėkite kelionės planus Baltic Tours profesionalams bei ištikimiems partneriams Tez Tour, Novaturas, Kidy Tours – padarysime viską, kad poilsinė kelionė į Maljorką virstų įstabiausiomis atostogomis.

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Poilsinė kelionė į Maljorką

Jaučiate, kad atėjo metas ilgai lauktoms atostogoms? Pagalvojus apie puikias atostogas į galvą šauna Maljorkos vardas? Nėra ko delsti! Kraukite lagaminą ir ruoškitės poilsinei kelionei į Maljorką. Nuostabi sala Viduržemio jūroje jau laukia visų išsiilgusių saulėtų orų ir auksinių paplūdimių. Išlaisvinkite savo mintis, atsikvėpkite nuo kasdienybės ir lepinkitės poilsinės kelionės Maljorkoje momentais. Šioje saloje jūsų laukia nuostabi gamta, žaliuojančios alyvmedžių ir citrusų giraitės, puikus ispaniškas maistas ir gausybė lankytinų vietų. Gali pasirodyti, kad Maljorka puikiai pažįstama, bet pasiruoškite malonioms staigmenoms ir nepamirštamiems įspūdžiams. Poilsinė kelionė į Maljorką – puiki atostogų idėja.

Kodėl verta keliauti į Maljorką su „Baltic Tours“?

Neabejojame, kad jus domina pigiausi poilsinių kelionių pasiūlymai. „Baltic Tours“ kelionių ekspertai paruošė geriausius poilsinių kelionių pasiūlymus jūsų tobuloms atostogoms. Pasinaudokite nuolaidomis ir degančiomis akcijomis, susipažinkite su viliojančiomis paskutinės minutės kelionių idėjomis ir „viskas įskaičiuota“ (angl. all inclusive) kelionių pasiūlymais bei internetu įsigykite pigius bilietus kelionėms lėktuvu. „Baltic Tours“ kelionių ekspertai kartu su ilgamečiais partneriais „Novaturas“, „Tez Tour“, „Eco Travel“, „TopTravel“ ir „Kidy Tour“ padės tinkamai pasiruošti kelionei ir jūsų atostogas pavers nepamirštamomis. „Baltic Tours“ puslapyje taip pat rasite keliautojų istorijų apie aplankytus kraštus, įspūdžių bei atsiliepimų, kurie bus naudingi planuojant naujas keliones ir pažers idėjų norintiems atrasti naujas išvykų kryptis.

Kodėl poilsinė kelionė į Maljorką?

Didžiausia Balearų salyno sala Viduržemio jūroje laukia visų: tiek išsiilgusių ramaus poilsio, tiek nusiteikusių pasilinksminti ir pašėlti klubuose. Oras visada geras, o krantus skalauja žydra jūra – ko daugiau norėti. Maljorkoje puikiai praleisite laiką tiek atostogaudami su šeima, keliaudami su draugų kompanija ar išsiruošę į romantišką išvyką dviese. Maljorka siūlo ne tik nuostabius auksinius paplūdimius, bet ir laukinius, romantiškus, tarp uolų įsispraudusius pliažus. Maljorka siūlo ne tik nerūpestingą poilsį, bet ir išvykas į žavius miestelius, vynuogynus, didingą architektūrą, įspūdingą kraštovaizdį, savitą kultūrą bei virtuvę, su kuria verta susipažinti kiekvienam. Saloje galite išsinuomoti automobilį ir keliauti savarankiškai, taip aplankysite ir pamatysite visus gražiausius Maljorkos kampelius.

Kada keliauti į Maljorką?  

Maljorką saulė ir šiluma lepina beveik ištisus metus. Vasaros sezonas prasideda birželio mėnesį ir tęsiasi iki rugsėjo. Vasarą oro temperatūra perkopia 30 ℃. Vidutinė vandens temperatūra sezono metu perkopia 20 ℃. Jei norite daugiau ramybės ir mažesnio karščio, skriskite į Maljorką ankstyvą pavasarį ar vėlyvą rudenį. Žiemos čia švelnios ir drėgnos, o oro temperatūra siekia apie 20 ℃ šilumos. Maljorkoje turistų srautas intensyviausias, be abejo, sezono metu, o viskas aprimsta sausio ir vasario mėnesiais. Pavasarį visa sala sužydi ir primena lyg pasakų sodą. Kaip tik tuo metu Maljorkoje įsisuka įvairių švenčių ir festivalių sezonas, kuris tęsiasi iki pat rudens.

Kur keliauti Maljorkoje?

Skirkite bent vieną dieną didžiausio Maljorkos miesto Las Palmas pažinimui. Salos sostinėje pamatykite La Seu katedrą, gotikinį Žvejų turgaus pastatą, Belverio pilį ir joje įsikūrusį muziejų. Paklaidžiokite jaukiomis gatvelėmis užsukdami į restoranus ar į parduotuvėles apsipirkti. Tren de Soller – viena populiariausių salos atrakcijų. Nedidukas traukinys vyksta iš Palmos iki Soller miestelio. Maršrutas neilgas, bet driekiasi itin vaizdingomis apylinkėmis. Būtinai pasirinkite ekskursiją į Cuevas del Drach – drakono olą – įspūdingą legendomis apipintą stalagmitų ir stalaktitų urvą, kuriame tyvuliuoja požeminiai ežerai. Vaizdas ir jausmas sunkiai nusakomas. Nuvykite į Cap de Formentor. Tai šiauriausias Maljorkos salos taškas, kur nuo daugiau nei 300 metrų aukščio skardžio atsiveria nuostabūs vaizdai. Aplankykite Botanicactus botanikos sodą, kuriame būsite priblokšti čia augančių kaktusų gausos, dydžio ir įvairovės. Nėra abejonės, jog Maljorkoje praleisite puikias ir turiningas atostogas.

Poilsinė kelionė į Maljorką – puikus pasirinkimas ilgai lauktoms atostogoms. Atsipalaiduokite nuostabiai gražiuose paplūdimiuose, maudykitės žydroje jūroje ir pamirškite kasdienius darbus bei rūpesčius. Kreipkitės į patyrusius „Baltic Tours“ kelionių ekspertus, išsirinkite geriausią poilsinę kelionę ir leiskitės į nepamirštamas atostogas, kurių jau seniai nusipelnėte.

  Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones