×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Paskutinės minutės kelionės į Alaniją (Paskutinės minutės kelionės į Turkiją)

Keliones_i_Alanija

Tiems, kurie visada stengiasi sutaupyti, Baltic Tours parengė dosnų kelionių kąsnelį! Paskutinės minutės pasiūlymai kelionei į Alaniją privers suklusti kiekvieną, kuris laiko save spontanišku ir taupančiu keliautoju. Paskutinių minutės pasiūlymų į Alaniją gausa ir įvairovė – visai ne mitas. Išlaukite tinkamo momento ir kelkite sparnus į ilgai svajotą kraštą – Alaniją. Paskutinės minutės kelionės pasiūlymai į Alaniją maloniai priblokš net ir daug mačiusius, tad pasiruoškite įvairiausiems siurprizams ir netikėtumams. Į paskutinės minutės pasiūlymų sūkurį įtraukite šeimą, draugus, kolegas ir mylimuosius, juk kelionės – suartina ir leidžia geriau pažinti vienas kitą. Juk sakoma, kad geriausi dalykai – nelaukti, tad atsiduokite spontaniškumui į rankas ir žiūrėkite, į kokį pasaulio kampelį jus nuneš keliautojo dvasia. Paskutinės minutės kelionės į Alaniją leis išvaduoti sielą iš kasdienybės, mėgautis kelionės momentais. Baltic Tours kviečia prenumeruoti dinamišką ir informatyvų kelionių pasiūlymų naujienlaiškį, kupiną įvairiausių įdomybių. Paskutinės minutės pasiūlymai, žemos kainos, degančios akcijos internetu, pigių skrydžių pasiūlymai, pigūs lėktuvo bilietai ir keliautojų atsiliepimai bei pasakojimai. Visa tai – visuma, sudaranti puikias galimybes paskutinės minutės kelionės į Alaniją formavimuisi. Užteks skaityti kelionių aprašymus, leiskitės į paskutinės minutės kelionę į Alaniją ir pažinkite naujas kultūras, susipažinkite su vietiniais, atraskite gastronomijos paslaptis. Ar jūs pasiruošę svaiginančiai ir įsimintinai paskutinės minutės kelionės į Alaniją išvykai? Pasaulis jūsų laukia!

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Paskutinės minutės kelionės į Alaniją

Norite ištrūkti iš nuobodžios kasdienybės ir svajojate apie saulėtas atostogas bei smagius vakarėlius prie Viduržemio jūros? Alanija jau laukia jūsų! Nuostabus pietų Turkijos kurortas, įsikūręs Tauro kalnų ir Viduržemio jūros glėbyje, garsėja puikiais tarptautinius kokybės standartus atitinkančiais paplūdimiais ir verdančiu naktiniu gyvenimu. Nieko nelaukę griebkite paskutinės minutės kelionę į Alaniją ir nerkite į linksmybių šurmulį. Smagus nerūpestingas poilsis ranka pasiekiamas, o paskutinės minutės kelionės atneš smagias atostogas ir taps nuotykiu, kurį bus malonu prisiminti dar ilgai.

 

Kodėl verta keliauti su „Baltic Tours“?

Paskutinės minutės kelionės į Alaniją leis atitrūkti nuo kasdienybės, atgauti jėgas ir smagiai praleisti laiką. Geriausi paskutinės minutės kelionių pasiūlymai, degančios nuolaidos, viliojančios akcijos, „viskas įskaičiuota“ (angl. all inclusive) paslauga ir pigių kelionių pasiūlymai, kuriuos galite įsigyti internetu, „Baltic Tours“ svetainėje. Ilgametę patirtį turintys „Baltic Tours“ kelionių ekspertai kartu su patikimais partneriais pasirengę jums padėti išsirinkti tinkamiausią kelionių ir atostogų kryptį, atsakyti į visus jums kylančius klausimus ir padėti tinkamai parengti kelionės dokumentus. Svetainėje taip pat rasite keliautojų įspūdžių kupinų istorijų ir atsiliepimų, padėsiančių suplanuoti svajonių kelionę ir suteikiančių įkvėpimo naujiems atradimams.

 

Kodėl verta rinktis paskutinės minutės keliones į Alaniją?

Aplankyti šį Turkijos kurortą kviečia malonus Viduržemio jūros klimatas, ypatingai graži gamta, senovės kultūros paveldas, puikūs aukščiausius kokybės standartus atitinkantys paplūdimiai ir galimybė iš širdies pašėlti. Alanija patiks tiek keliaujantiems su šeima ir vaikais, tiek išsiruošusiems romantiškai išvykai dviese. Čia ypač patiks tiems, kurie mėgsta aktyvų poilsį ir naktinį gyvenimą. Maudynių sezonas čia tęsiasi nuo balandžio iki lapkričio mėnesio.  Lankytinų vietų norintiems pažinti šį regioną taip pat netrūksta. Čia ne tik puikiai pailsėsite, bet ir susipažinsite su įdomia šio krašto istorija bei gamtos paminklais. Paskutinės minutės kelionės į Alaniją metu mėgaukitės gardžiais turkiškos virtuvės patiekalais ir apsilankykite turguje. Ragaukite šviežių vietinių produktų. Nedvejokite ir nieko nelaukdami įsigykite kelionės bilietus. Alanija jūsų laukia!

 

Kada keliauti?

Alanijos gyventojai ir poilsiautojai gali džiaugtis subtropiniu klimatu. Visus metus čia vyrauja pavasariški ir vasariški orai, taigi, kad ir kokiu metu atvyksite, Alanija jus pasitiks malonia šiluma. Turistinis sezonas, kuomet galima mėgautis žydra jūra ir saule, čia pats ilgiausias: prasideda balandžio mėnesį ir tęsiasi iki pat lapkričio. Šiek tiek kritulių čia sulaukiama žiemos mėnesiais. Vidutinė oro temperatūra Alanijoje siekia apie 22 ℃ šilumos, rugpjūtį pakyla iki beveik 28 ℃ šilumos. Dienomis oro temperatūra perkopia ir 30 ℃ šilumą. Norintys išvengti didžiausių karščių ir turistų antplūdžio, į Alaniją keliauja vėlyvo rudens – ankstyvo pavasario sezonu. Jei dvejojate, kada geriausia rinktis paskutinės minutės kelionę, atvykite pasikonsultuoti su „Baltic Tours“ profesionalų komanda. Patyrę kelionių ekspertai jums padės išsirinkti geriausią laiką savo kelionei.

 

Kur keliauti?

Pabodus tingiai leisti laiką paplūdimyje, apsiaukite patogius batus ir keliaukite apžiūrėti istorinių įžymybių. Daugiau nei 200 metrų aukštyje virš jūros  lygio esančiame pusiasalyje stovinti Alanijos tvirtovė mena XIII a. ir kviečia pasigrožėti ne tik čia išlikusiais senoviniais statiniais, bet ir atsiveriančia panorama. Alanijos uoste galite pamatyti vieną iš miesto simbolių – raudonąjį bokštą Kızıl Kule. Tokį pavadinimą jis įgavo dėl statybai naudotų raudonų plytų. Pasivaikščiokite senamiesčio gatvelėmis, aplankykite Archeologijos muziejų ir susipažinkite su įdomia ir turtinga Alanijos istorija. Būtinai aplankykite romantiškomis legendomis apipintą Kleopatros paplūdimį, kurį, kaip pasakojama, Egipto karalienė vestuvių proga gavo nuo savo sutuoktinio Romos imperatoriaus Marko Antonijaus. Viena iš labiausiai turistus traukiančių vietų – Damlato urvas. 1948 m. atrastas urvas žavi čia susiformavusiais stalagmitais ir stalaktitais. Pastovi oro temperatūra laikosi visus metus, o ore esančios medžiagos teigiamai veikia sveikatą. Po intensyvios dienos, patyrus tiek įspūdžių ir nuotykių, pasimėgavus paplūdimio malonumais, atsipalaiduokite ir pasilepinkite turkiškoje pirtyje.

 

Paskutinės minutės kelionės padės jums atsipalaiduoti ir pabėgti nuo kasdienybės. Tikimės, jog jus jau užvaldė mintys apie poilsį nuostabiojoje Alanijoje. Leiskitės į naują nuotykį ir mėgaukitės netikėtomis atostogomis. Pigūs kelionės lėktuvu bilietai jau laukia jūsų. Nepamirškite paso ir apsauginio kremo nuo saulės, o kelionės rūpesčius palikite profesionalams. Nepraleiskite progos pasinaudoti geriausiais pasiūlymais ir griebkite pigią paskutinės minutės kelionę į poilsiui sutvertą Turkiją.

  Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones