×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Paskutinės minutės kelionės į Tenerifę (Paskutinės minutės kelionės į Ispaniją)

Keliones_i_Tenerife

Tiems, kurie visada stengiasi sutaupyti, Baltic Tours parengė dosnų kelionių kąsnelį! Paskutinės minutės pasiūlymai kelionei į Tenerifę privers suklusti kiekvieną, kuris laiko save spontanišku ir taupančiu keliautoju. Paskutinių minutės pasiūlymų į Tenerifę gausa ir įvairovė – visai ne mitas. Išlaukite tinkamo momento ir kelkite sparnus į ilgai svajotą kraštą – Tenerifę. Paskutinės minutės kelionės pasiūlymai į Tenerifę maloniai priblokš net ir daug mačiusius, tad pasiruoškite įvairiausiems siurprizams ir netikėtumams. Į paskutinės minutės pasiūlymų sūkurį įtraukite šeimą, draugus, kolegas ir mylimuosius, juk kelionės – suartina ir leidžia geriau pažinti vienas kitą. Juk sakoma, kad geriausi dalykai – nelaukti, tad atsiduokite spontaniškumui į rankas ir žiūrėkite, į kokį pasaulio kampelį jus nuneš keliautojo dvasia. Paskutinės minutės kelionės į Tenerifę leis išvaduoti sielą iš kasdienybės, mėgautis kelionės momentais. Baltic Tours kviečia prenumeruoti dinamišką ir informatyvų kelionių pasiūlymų naujienlaiškį, kupiną įvairiausių įdomybių. Paskutinės minutės pasiūlymai, žemos kainos, degančios akcijos internetu, pigių skrydžių pasiūlymai, pigūs lėktuvo bilietai ir keliautojų atsiliepimai bei pasakojimai. Visa tai – visuma, sudaranti puikias galimybes paskutinės minutės kelionės į Tenerifę formavimuisi. Užteks skaityti kelionių aprašymus, leiskitės į paskutinės minutės kelionę į Tenerifę ir pažinkite naujas kultūras, susipažinkite su vietiniais, atraskite gastronomijos paslaptis. Ar jūs pasiruošę svaiginančiai ir įsimintinai paskutinės minutės kelionės į Tenerifę išvykai? Pasaulis jūsų laukia!

Paskutinės minutės kelionės į Tenerifę

Tiems, kurie visada stengiasi sutaupyti, Baltic Tours parengė dosnų kelionių kąsnelį! Paskutinės minutės pasiūlymai kelionei į Tenerifę privers suklusti kiekvieną, kuris laiko save spontanišku ir taupančiu keliautoju. Paskutinės minutės pasiūlymų į Tenerifę gausa ir įvairovė – visai ne mitas. Išlaukite tinkamo momento ir kelkite sparnus į ilgai išsvajotą kraštą – Tenerifę.

 

Kodėl verta keliauti į Tenerifę su Baltic Tours?

Baltic Tours kviečia prenumeruoti dinamišką ir informatyvų kelionių pasiūlymų naujienlaiškį, kupiną įvairiausių įdomybių. Paskutinės minutės pasiūlymai, žemos kainos, degančios akcijos internetu, pigių skrydžių pasiūlymai, pigūs lėktuvo bilietai ir keliautojų atsiliepimai bei pasakojimai. Visa tai – visuma, sudaranti puikias galimybes paskutinės minutės kelionės į Tenerifę pradžiai. Nepraleiskite geriausios progos paskutinės minutės kelionei į Tenerifę su Baltic Tours!

 

Kodėl rinktis paskutinės minutės keliones į Tenerifę?

Paskutinės minutės kelionės pasiūlymai į Tenerifę maloniai priblokš net ir daug mačiusius, tad pasiruoškite įvairiausiems siurprizams ir netikėtumams. Į paskutinės minutės pasiūlymų sūkurį įtraukite šeimą, draugus, kolegas ir mylimuosius. Juk kelionės suartina ir leidžia geriau pažinti vienam kitą. Juk sakoma, kad geriausi dalykai nelaukti, tad atsiduokite spontaniškumui į rankas ir žiūrėkite, į kokį pasaulio kampelį jus nuneš keliautojo dvasia. Paskutinės minutės kelionės į Tenerifę leis išlaisvinti sielą iš kasdienybės ir mėgautis kelionės momentais.

 

Kada keliauti?

Tenerifė yra gana nedidelė sala, jos plotas kaip Vilniaus rajono savivaldybės. Nepaisant to, šalies klimatas yra išskirtinis. Išskirtinis tuo, kad galima kalbėti apie du atskirus klimatus – šiaurinė salos dalis yra šiek tiek drėgnesnė ir vėsesnė, o pietuose visada karšta ir palyginus sausa. Dėl to vykstant į Tenerifę galima rinktis tinkamiausius sau orus! Į Tenerifę galima vykti visais metų laikais, išskyrus nebent vasaros vidurį, kai karštis tampa nebepakeliamas net čia gyvenantiems žmonėms. Norinčius sužinoti daugiau apie subtilų šios salos klimatą kviečiame pasikonsultuoti su Baltic Tours patyrusių kelionių ekspertų komanda ir taip išsirinkti tinkamiausią laiką kelionei bei labiausiai poreikius atitinkančią salos vietą.

 

Kur keliauti?

Per paskutinės minutės kelionę į Tenerifę galite mėgautis ne tik šios salos poilsio galimybėmis – kitos Kanarų salos yra gana lengvai pasiekiamos keltu ar lėktuvu. Tenerifė, kaip ir visos Kanarų salos, yra vulkaninės kilmės. Jos ugnikalnis Teidė laikomas aukščiausiu kalnu ne tik Kanaruose, bet ir visoje Ispanijoje. Bent trumpas pasivaikščiojimas po šį siurrealistiškai atrodantį kalną tikrai padarys įspūdį. Verta aplankyti salos sostinę – Tenerifės Santa Kruzą, tačiau patyrę keliautojai teigiamai atsiliepia apie visą salą. Patyrinėjus ją atidžiau, iškėlus koją iš turistinės zonos, galima atrasti netikėtų įdomybių ir pabendrauti su draugiškais vietiniais gyventojais. Nebijokite atrasti naujų dalykų ir nuostabioji Tenerifės sala jus apdovanos!

 

Užteks skaityti kelionių aprašymus, leiskitės į paskutinės minutės kelionę į Tenerifę ir pažinkite naujas kultūras, atraskite gastronomijos paslaptis. Ar jūs pasiruošę svaiginančiai ir įsimintinai paskutinės minutės kelionės į Tenerifę išvykai? Pasaulis jūsų laukia! Rinkitės paskutinės minutės skrydžius į Tenerifę iš Vilniaus (Lietuvos), Varšuvos ar Rygos, nes paskutinės minutės poilsis jūsų neapvils!

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

  Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones