×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Paskutinės minutės kelionės į Ispaniją

Keliones_i_Ispanija

Tiems, kurie visada stengiasi sutaupyti, Baltic Tours parengė dosnų kelionių kąsnelį! Paskutinės minutės pasiūlymai kelionei į Ispaniją privers suklusti kiekvieną, kuris laiko save spontanišku ir taupančiu keliautoju. Paskutinių minutės pasiūlymų į Ispaniją gausa ir įvairovė – visai ne mitas. Išlaukite tinkamo momento ir kelkite sparnus į ilgai svajotą kraštą – Ispaniją. Paskutinės minutės kelionės pasiūlymai į Ispaniją maloniai priblokš net ir daug mačiusius, tad pasiruoškite įvairiausiems siurprizams ir netikėtumams. Į paskutinės minutės pasiūlymų sūkurį įtraukite šeimą, draugus, kolegas ir mylimuosius, juk kelionės – suartina ir leidžia geriau pažinti vienas kitą. Juk sakoma, kad geriausi dalykai – nelaukti, tad atsiduokite spontaniškumui į rankas ir žiūrėkite, į kokį pasaulio kampelį jus nuneš keliautojo dvasia. Paskutinės minutės kelionės į Ispaniją leis išvaduoti sielą iš kasdienybės, mėgautis kelionės momentais. Baltic Tours kviečia prenumeruoti dinamišką ir informatyvų kelionių pasiūlymų naujienlaiškį, kupiną įvairiausių įdomybių. Paskutinės minutės pasiūlymai, žemos kainos, degančios akcijos internetu, pigių skrydžių pasiūlymai, pigūs lėktuvo bilietai ir keliautojų atsiliepimai bei pasakojimai. Visa tai – visuma, sudaranti puikias galimybes paskutinės minutės kelionės į Ispaniją formavimuisi. Užteks skaityti kelionių aprašymus, leiskitės į paskutinės minutės kelionę į Ispaniją ir pažinkite naujas kultūras, susipažinkite su vietiniais, atraskite gastronomijos paslaptis. Ar jūs pasiruošę svaiginančiai ir įsimintinai paskutinės minutės kelionės į Ispaniją išvykai? Pasaulis jūsų laukia!

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Svajojantiems taupyti keliaujant – paskutinės minutės kelionės į Ispaniją!

Paskutinės minutės kelionės į Ispaniją pasiūlymai yra kaip tik tai, ko trokšta kiekvienas, nenorintis nuskriausti savo kiaulės taupyklės. Tiems, kurie visada stengiasi sutaupyti, Baltic Tours parengė dosnų kelionių kąsnelį! Paskutinės minutės pasiūlymai kelionei į Ispaniją privers suklusti kiekvieną, kuris laiko save spontanišku ir taupančiu keliautoju. Ispanija spalvingos kultūros ir pasakiško grožio gamtos šalis su nuostabiais žmonėmis. Todėl išvyka į šią atostogų šalį bus itin maloni ir ilgam įstrigs atmintyje. Karštų akcijų bei degančių nuolaidų atostogoms Ispanijoje gausa ir įvairovė – visai ne mitas. Išlaukite tinkamo momento ir kelkite sparnus į ilgai svajotą kraštą – Ispaniją!

Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

Ištikimi jūsų kelionių draugai Baltic Tours pasirūpina jūsų atostogomis „nuo A iki Z“. Mes jums surasime pigiausius lėktuvo bilietus, geriausius viešbučius su pasiūlymais viskas įskaičiuota (angl. all inclusive). Dar padėsime pasirūpinti kitais iššūkiais prieš kelionę: kelionių draudimu, papildomu bagažu bei kitais galvos skausmais. Nežinote, kaip pagauti pigiausią poilsio Ispanijoje kainą? Baltic Tours kviečia internetu prenumeruoti dinamišką ir informatyvų kelionių pasiūlymų naujienlaiškį. Jame rasite geriausius paskutinės minutės pasiūlymus, degančias akcijas, pigius lėktuvo bilietus, keliautojų atsiliepimus bei patarimus keliaujantiems. Esame kelionių organizavimo ekspertai, bendradarbiaujame su patikimiausiais partneriais „Tez Tour”, „Novaturas”, „Kidy Tour”, „Top Travel” bei „Eco Travel”. Todėl patikėkite savo atostogas Ispanijoje į mūsų rankas. Pažadame jas paversti tikra magija jūsų kūnui ir sielai.

Kodėl paskutinės minutės kelionės į Ispaniją?

Paskutinės minutės kelionės pasiūlymai į Ispaniją maloniai priblokš net ir daug mačiusius. Vadinasi, ruoškitės įvairiausiems siurprizams ir netikėtumams. Į paskutinės minutės pasiūlymų sūkurį įtraukite šeimą, draugus, kolegas ir mylimuosius. Juk kelionės suartina ir leidžia geriau pažinti vienam kitą. Sakoma, kad geriausi dalykai nelaukti, tad būkite spontaniški ir žiūrėkite, į kokį pasaulio kampelį jus nuneš keliautojo dvasia. Paskutinės minutės kelionės į Ispaniją leis išvaduoti sielą nuo kasdienybės ir mėgautis kelione.

Kada keliauti į Ispaniją?

Tai priklauso nuo to, kokias atostogas mėgstate. Ispanijos klimatas yra labai įvairus. Ši šalis patenka net į tris klimato zonas. Žiemą, jei nemėgstate lietaus, geriau nekeliaukite į Šiaurės Ispaniją. Čia kone kiekvieną dieną dangus būna apniukęs ir lyja lietus. Norintiems pasilepinti saulės spinduliais geriausia rinktis keliones į Rytų ar Pietų Ispaniją. Čia žiemos šiltos, o vasaros karštos ir sausos. Permainingiausias oras vyrauja vidurio Ispanijoje. Čia pavasarį ir rudenį dažnai lyja lietus, žiemą temperatūra krenta žemiau nulio, o vasaros karštos ir sausos. Todėl prieš renkantis kelionės į Ispaniją kryptį labai svarbu pasidomėti ten esančiais orais.

Kur keliauti viešint Ispanijoje?

Tai irgi priklauso nuo to, į kokią Ispanijos dalį vyksite atostogauti. Ispanija yra labai turtinga, todėl ji visiems ras, ką pasiūlyti. Jei vyksite į Barseloną, būtinai užsukite į Park Güell parką, Šv. Šeimynos bažnyčią, Katalonijos aikštę ar paties Pikaso muziejų. Vykstate į Valensiją? Čia nepamirškite aplankyti Menų ir mokslų miesto (isp. Ciudad de las Artes y las Ciencias) ar Valensijos bioparko. Karštas miestas Malaga turistus traukia ne vien dėl šiltų orų ir nuostabių paplūdimių. Čia taip pat galima užsukti pasigrožėti išskirtiniu Bonsai medelių muziejumi ar kerinčia Fuente de Piedra lagūna. Jame galima stebėti gamtos stebuklą – rožinius flamingus. O gal traukiate į vidurio Ispaniją – Madridą? Šiame išskirtinės architektūros mieste apžiūrėkite Prado muziejų, Madrido karališkuosius rūmus… O kur dar miestas Alkala del Henaresas ir kiti. Ispanija – labai spalvinga ir įvairi. Čia kiekvienas ras, ką pamatyti ar kur nuvažiuoti. Nedvejokite ir gaudykite karštus paskutinės minutės pasiūlymus!

Ar gali būti kas nors geriau už žinojimą, kad pačiupote patį pigiausią kelionės pasiūlymą? Todėl nelaukite, nes karštos akcijos ilgai netrunka! Užteks skaityti kelionių aprašymus ir kitų keliautojų įspūdžius. Leiskitės į paskutinės minutės kelionę į Ispaniją ir pažinkite naujas kultūras. Susipažinkite su čia gyvenančiais žmonėmis, atraskite Ispanijos kulinarijos paslaptis. Visa tai padės ne tik atsigauti po sunkių darbų ir rutinos, bet ir praplės horizontus ir sužinosite daug naujo. Internetu užsisakykite bilietus skrydžiui į Ispaniją ir atraskite gero poilsio paslaptis. Skrydžiai į Ispaniją vyksta iš Vilniaus, Kauno, Varšuvos bei Rygos oro uostų. Todėl rasite patogiausią kelionės variantą. Ar jūs jau pasiruošę svaiginančiai ir įsimintinai paskutinės minutės kelionės į Ispaniją išvykai? Degančios nuolaidos ir pasaulis jūsų laukia!

  Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones
  BALTICTOURS-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS