×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Paskutinės minutės kelionės į Bulgariją

Keliones_i_Bulgarija

Tiems, kurie visada stengiasi sutaupyti, Baltic Tours parengė dosnų kelionių kąsnelį! Paskutinės minutės pasiūlymai kelionei į Bulgariją privers suklusti kiekvieną, kuris laiko save spontanišku ir taupančiu keliautoju. Paskutinių minutės pasiūlymų į Bulgariją gausa ir įvairovė – visai ne mitas. Išlaukite tinkamo momento ir kelkite sparnus į ilgai svajotą kraštą – Bulgariją. Paskutinės minutės kelionės pasiūlymai į Bulgariją maloniai priblokš net ir daug mačiusius, tad pasiruoškite įvairiausiems siurprizams ir netikėtumams. Į paskutinės minutės pasiūlymų sūkurį įtraukite šeimą, draugus, kolegas ir mylimuosius, juk kelionės – suartina ir leidžia geriau pažinti vienas kitą. Juk sakoma, kad geriausi dalykai – nelaukti, tad atsiduokite spontaniškumui į rankas ir žiūrėkite, į kokį pasaulio kampelį jus nuneš keliautojo dvasia. Paskutinės minutės kelionės į Bulgariją leis išvaduoti sielą iš kasdienybės, mėgautis kelionės momentais. Baltic Tours kviečia prenumeruoti dinamišką ir informatyvų kelionių pasiūlymų naujienlaiškį, kupiną įvairiausių įdomybių. Paskutinės minutės pasiūlymai, žemos kainos, degančios akcijos internetu, pigių skrydžių pasiūlymai, pigūs lėktuvo bilietai ir keliautojų atsiliepimai bei pasakojimai. Visa tai – visuma, sudaranti puikias galimybes paskutinės minutės kelionės į Bulgariją formavimuisi. Užteks skaityti kelionių aprašymus, leiskitės į paskutinės minutės kelionę į Bulgariją ir pažinkite naujas kultūras, susipažinkite su vietiniais, atraskite gastronomijos paslaptis. Ar jūs pasiruošę svaiginančiai ir įsimintinai paskutinės minutės kelionės į Bulgariją išvykai? Pasaulis jūsų laukia!

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Pigios paskutinės minutės kelionės į Bulgariją – tikriems avantiūristams!

Tiems, kurie visada stengiasi sutaupyti, Baltic Tours parengė dosnų kelionių kąsnelį! Paskutinės minutės pasiūlymai kelionei į Bulgariją privers suklusti kiekvieną, kuris laiko save spontanišku ir taupančiu keliautoju. Su Baltic Tours paskutinės minutės pasiūlymais ir viskas įskaičiuota (angl. all inclusive) kelionių paketais atostogos taps tikra atgaiva po įtemptų darbų ir rutinos namuose. Pasakykite savo pareigoms ir atsakomybėms trumpą „stop” ir palepinkite save nepamirštamomis paskutinės minutės atostogomis!

Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

Baltic Tours komanda griauna mitus apie tai, jog keliauti yra didelė prabanga. Esame kelionių organizavimo ekspertai, organizuojame keliones jau ilgą laiką bendradarbiaudami su patikimais partneriais („Tez Tour”, „Novaturas”, „Kidy Tour”, „Top Travel” bei „Eco Travel”). Todėl mūsų siūlomi ir specialiai jums paruošti karšti paskutinės minutės pasiūlymai ir specialios nuolaidos leis pasirinkti išskirtinai pigų kelionės variantą į Bulgariją už visiems prieinamą kainą.

Kodėl rinktis paskutinės minutės keliones į Bulgariją?

Paskutinės minutės pasiūlymų į Bulgariją gausa ir įvairovė – visai ne mitas. Laukite tinkamo momento ir kelkite sparnus į išsvajotą kraštą – Bulgariją. Geriausią kainą ir kokybę užtikrinantys kelionės pasiūlymai mūsų aukščiausi prioritetai. Todėl paskutinės minutės kelionės pasiūlymai į Bulgariją maloniai priblokš net ir daug mačiusius. Žinoma, užsukę į Baltic Tours biurą pasikonsultuoti dėl savo svajonių atostogų, būkite pasiruošę įvairiausiems siurprizams ir netikėtumams. Juk taip gera turėti atpalaiduojančias išsvajotas atostogas už itin žemą kainą, ar ne?

Kada keliauti?

Baltic Tours kviečia prenumeruoti dinamišką ir informatyvų kelionių pasiūlymų naujienlaiškį, kupiną įvairiausių įdomybių. Naujienlaiškis jus informuos apie pigiausius paskutinės minutės kelionių į Bulgariją pasiūlymus, todėl būsite tikri, jog išsirinkote pigiausias atostogas! Išsirinkus kelionę, jums tereikės susikrauti daiktus, sėsti į lėktuvą ir pasiruošti nepamirštamam atostogų skrydžiui! O geriausia tai, jog Bulgarija – tai šalis, kurioje visada rasite, ką nuveikti. Karštuoju metų laiku birželio–rugsėjo mėnesiais mėgaukitės nerūpestingu poilsiu Juodosios jūros pakrantėje. Pavasarį balandžio–gegužės mėnesiais vykite susipažinti su įspūdinga Bulgarijos gamta ir jos kultūriniu palikimu. Žiemos Bulgarijoje snieguotos, todėl čia atvykę gruodžio–vasario mėnesiais galėsite mėgautis ekstremaliaisiais žiemos sportais. Į paskutinės minutės pasiūlymų sūkurį įtraukite šeimą, draugus, kolegas ir mylimuosius. Juk kelionės suartina ir leidžia geriau pažinti vienas kitą. Pigios paskutinės minutės kelionės į Bulgariją leis išvaduoti sielą iš kasdienybės bei mėgautis nepamirštamais kelionės momentais.

Kur keliauti?

Burgasas, Smėlėtasis krantas, Auksinės kopos – trys patys geriausi Bulgarijos kurortai. Juose pailsėję, suprasite kitą žodžio atostogos prasmę. Ilsėdamiesi geriausiuose Bulgarijos kurortų viešbučiuose atsigaus jūsų kūnas ir siela. Mintys prašviesės nuo namuose paliktų rūpesčių, o kaitri saulė papuoš jūsų kūną bronziniu įdegiu.

Aktyviems žmonėms per atostogas siūlome aplankyti Belogradchik fortą, žavingus septynis Rilos ežerus, į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą įtrauktą Srebarna gamtos rezervatą, įspūdingą Šv. Aleksandro Nevskio katedrą bei daug kitų unikalių Bulgarijos objektų, kurie padės iš arčiau susipažinti su šia kerinčia šalimi ir jos kultūra.

Paskutinės minutės pasiūlymai, žemos kainos, degančios akcijos internetu, pigių skrydžių pasiūlymai, pigūs lėktuvo bilietai ir keliautojų atsiliepimai bei pasakojimai. Visa tai – visuma, sudaranti puikias galimybes paskutinės minutės kelionei į Bulgariją formavimuisi. Užteks skaityti kelionių aprašymus, leiskitės į paskutinės minutės kelionę į Bulgariją ir pažinkite naujas kultūras, susipažinkite su vietiniais, atraskite nepakartojamos Bulgarijos virtuvės paslaptis. Skrydžiai išsvajotoms atostogoms vyksta iš Vilniaus, Kauno, Palangos, Rygos bei Varšuvos oro uostų, todėl rasime jums patogiausią kelionės pasiūlymą. Ar jūs pasiruošę svaiginančiai ir įsimintinai paskutinės minutės kelionei į Bulgariją? Pasaulis jūsų laukia!

  Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones