×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Paskutinės minutės kelionės autobusu

keliones autobusu

Tiems, kurie visada stengiasi sutaupyti, Baltic Tours parengė dosnų kelionių kąsnelį! Paskutinės minutės pasiūlymai kelionei į privers suklusti kiekvieną, kuris laiko save spontanišku ir taupančiu keliautoju. Paskutinių minutės pasiūlymų į gausa ir įvairovė – visai ne mitas. Išlaukite tinkamo momento ir kelkite sparnus į ilgai svajotą kraštą – . Paskutinės minutės kelionės pasiūlymai į maloniai priblokš net ir daug mačiusius, tad pasiruoškite įvairiausiems siurprizams ir netikėtumams. Į paskutinės minutės pasiūlymų sūkurį įtraukite šeimą, draugus, kolegas ir mylimuosius, juk kelionės – suartina ir leidžia geriau pažinti vienas kitą. Juk sakoma, kad geriausi dalykai – nelaukti, tad atsiduokite spontaniškumui į rankas ir žiūrėkite, į kokį pasaulio kampelį jus nuneš keliautojo dvasia. Paskutinės minutės kelionės į leis išvaduoti sielą iš kasdienybės, mėgautis kelionės momentais. Baltic Tours kviečia prenumeruoti dinamišką ir informatyvų kelionių pasiūlymų naujienlaiškį, kupiną įvairiausių įdomybių. Paskutinės minutės pasiūlymai, žemos kainos, degančios akcijos internetu, pigių skrydžių pasiūlymai, pigūs lėktuvo bilietai ir keliautojų atsiliepimai bei pasakojimai. Visa tai – visuma, sudaranti puikias galimybes paskutinės minutės kelionės į formavimuisi. Užteks skaityti kelionių aprašymus, leiskitės į paskutinės minutės kelionę į ir pažinkite naujas kultūras, susipažinkite su vietiniais, atraskite gastronomijos paslaptis. Ar jūs pasiruošę svaiginančiai ir įsimintinai paskutinės minutės kelionės į išvykai? Pasaulis jūsų laukia!

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Savaitgalio kelionė autobusu – puikus trumpų atostogų variantas!

Savaitgalio poilsis jūsų pasirinktoje šalyje yra lengvai įgyvendinama svajonė, jeigu pasinaudosite karštomis  „Baltic Tours“ nuolaidomis ir leisitės į įdomius nuotykius! Jaučiatės pavargę nuo susikaupusių darbų, trokštate pailsėti ir pabėgti nuo rutinos? Visa tai lengvai padarysite su mūsų kelionių ekspertais. Rinkitės iš geriausių savaitgalio kelionių autobusu variantų, medžiokite degančius paskutinės minutės pasiūlymus už itin gerą kainą ir nedvejodami leiskitės į nepakartojamą kelių dienų nuotykį svetur.

Kodėl verta keliauti su „Baltic Tours“?

Pripažinkime, geras kainos ir kokybės santykis visada vilioja, ypač, jei planuojame kelionę. Štai kodėl verta rinktis „Baltic Tours“kartu su ilgamečiais partneriais  („Tez Tour“, „Novaturas“, „Kidy Tour“) padarysime viską, kad pateisintumėme jūsų lūkesčius ir pasiūlytumėme geriausius savaitgalio kelionių autobusu pasiūlymus. Neabejokite, rinkitės geriausius paskutinės minutės pasiūlymus ir patirkite galybę įspūdžių keliaudami su „Baltic Tours“.

Kodėl savaitgalio kelionės autobusu?

Pažintinės savaitgalio kelionės autobusu leis jums trumpam atsikvėpti nuo kasdienybės ir pasisėmus galybės įspūdžių kibti į darbus su naujomis jėgomis. Pamilkite spontaniškumą! Griebkite paskutinės minutės pasiūlymus išties karštomis kainomis ir tapkite svajonių kelionės herojumi. Siūlome savaitgalio keliones autobusu, kad spėtumėte aplankyti kuo daugiau įsimintinų objektų pakeliui ir prasmingai išnaudotumėte kiekvieną kelionės akimirką.

Kada keliauti?

Keliaukite kada tik panorėsite! Jaučiatės pavargę nuo rutinos ir esate pasiruošę įdomiems nuotykiams? „Baltic Tours“ siūlo įvairias savaitgalio kelionių autobusu kryptis, tad ruduo, žiema, vasara ar pavasaris – rasite sau tinkamą kelionės variantą. Šiltuoju metų sezonu siūlome atrasti Austrijos, Čekijos, Lenkijos ir Vokietijos grožį. Galėsite kerėtis autentiškais ir didingais šių šalių miestais – Varšuva, Krokuva, Viena,  Brno, Berlynu. O spaudžiant šaltukui ir artėjant gražiausioms žiemos šventėms paruošėme jums kitus ypatingus pasiūlymus, tad nenuobodžiaukite sutinkant Naujuosius metus, ryžkitės nuotykiams užsienyje!

Ką reikia žinoti ruošiantis savaitgalio kelionei autobusu?

Besiruošiant trumpoms kelių dienų atostogoms užsienyje jums nekils didelių sunkumų, kadangi su savimi verta pasiimti tik pačius būtiniausius daiktus. Būtinai pasiimkite maisto, vandens, priklausomai nuo sezono – šiltesnių ar plonesnių drabužių, būtiniausių medikamentų, pinigų, dokumentus. Tokioje išvykoje taip pat pravers kelioninė pagalvėlė bei apklotas.

Kur keliauti?

Kelionių organizatorius „Baltic Tours“ specialiai jums paruošė puikius trumpų kelionių autobusu pasiūlymus degančiomis kainomis! Kol dar lepina šilti orai, keliaukite atrasti centrinės Europos grožį. Planuokite artėjančios žiemos savaitgalius ir džiaukitės žiemiškomis pramogomis slidinėdami Slovakijos, Lenkijos arba Čekijos kalnuose. Atsipalaiduokite ir mėgaukitės SPA malonumais Jūrmaloje. Stebėkite įspūdingus Naujųjų metų fejerverkus Vienoje, Budapešte, Vroclave arba Grandske. Grožėkitės siautulinguoju Brno arba pasidžiaukite jaukiomis Kalėdinėmis mugėmis Drezdene ir Niurnberge. Keliauti su  „Baltic Tours“ įdomu ir lengva, ir visa tai už išties karštą kainą!

  Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones