×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės autobusu į Paryžių (Kelionės autobusu į Prancūziją)

Eifelio bokštas, Paryžius

Karšti pasiūlymai autobusu į Paryžių

Kelionės autobusu į Paryžių – poilsis romantiškiausiame pasaulio mieste!

Nebrangus poilsis frankofoniškos kultūros centre Paryžiuje yra lengvai pasiekiamas jeigu pasinaudosite „Baltic Tours“ degančiais pasiūlymais! Skaitykite kelionių autobusu variantų aprašymus, keliautojų atsiliepimus, gaudykite karštas akcijas, paskutinės minutės pasiūlymus su „viskas įskaičiuota“ (angl. „all inclusive“) paslauga už itin žemą kainą ir neabejodami sėskite į autobusą Paryžiaus link! Siūlome kelionės autobusu į Paryžių pasiūlymus individualiems keliautojams, grupėms ar keliaujantiems su vaikais!

Kodėl verta keliauti į Paryžių su „Baltic Tours“?

Neabejojame, kad jus domina pigūs kelionių autobusu pasiūlymai. Būtent dėl šios priežasties „Baltic Tours“ kviečia prenumeruoti naujienlaiškį ir atrasti kelionių autobusu į Paryžių pasiūlymus pigiau internetu. Užsimerkite, atsipalaiduokite ir jūs jau grožitės nepakartojamu Paryžiaus grožiu! Patikėkite atostogų planus „Baltic Tours“ profesionalams bei ištikimiems kelionių organizavimo partneriams („Tez Tour“, „Novaturas“, „Kidy Tour“) – padarysime viską, kad kelionė autobusu į Paryžių virstų įsimintina išvyka.

Kodėl kelionės autobusu į Paryžių?

Poilsinės, pažintinės ar turistinės kelionės autobusu į Paryžių jūsų tikrai nenuvils! Šis vienas romantiškiausių ir gražiausių pasaulio miestų nepalieka abejingų! Juk ne veltui tai yra vienas labiausiai turistų lankomų miestų pasaulyje! Be to, keliaujant į Paryžių autobusu bus galima aplankyti ir kitus pakeliui esančius lankytinus objektus.

Kada keliauti?

Patyrę keliautojai rekomenduoja atostogų į Paryžių vykti birželio – rugpjūčio mėnesiais. Tiesa, tuo laikotarpiu mieste gausu turistų. Norintiems išvengti didelių žmonių minių Paryžiuje patiks lankytis pavasarį, pavyzdžiui gegužę, kai pražysta augalai. Tačiau Paryžių verta pamatyti visais metų laikais – čia pramogų netrūksta ir žiemą. Keliautojo į Paryžių atmintinė sako: miestas pasiruošęs jus nudžiuginti vasarą, rudenį, žiemą ir pavasarį!

Ką reikia žinoti keliaujant į Paryžių autobusu?

Nors Prancūzija yra Šengeno zonoje, kartais jos ar Lenkijos pasienyje vyksta pasienio tarnybos reidai, taigi, privalu turėti galiojantį pasą ar asmens tapatybės kortelę. Ką pasiimti keliaujant į Paryžių? Kelionės daiktų sąrašas keliaujant autobusu į Paryžių labai nesiskirs nuo sąrašo daiktų, reikalingų kelionėse kitomis kryptimis – būtina pasiimti maisto, atsarginių drabužių, pinigų ir būtiniausių medikamentų. Autobuse pravers apklotas ir patogi kelioninė pagalvėlė.

Kur keliauti?

Nepatikėsite, bet pats lankomiausias objektas Paryžiuje yra ne Eifelio bokštas ir Luvras, bet Disneilendas! Būdamas vieninteliu tokiu pramogų parku Europoje jis pritraukia ypač didelį lankytojų skaičių. Paryžius garsėja savo parkais ir sodais. Ko gero, garsiausias parkas yra šalia Versalio rūmų. Centrinėje Paryžiaus dalyje yra tiesiog būtina aplankyti Eliziejaus laukus, šalia Eifelio bokšto esančius Marso laukus, Liuksemburgo bei Tuileries sodus. Paryžiaus simbolis – Eifelio bokštas taip pat yra puiki atrakcija ne tik dėl savo unikalios architektūros, bet ir dėl viršuje atsiveriančios kerinčios Paryžiaus panoramos. Paryžius – muziejų sostinė, pirmasis miestas, pradėjęs organizuoti vėliau visame pasaulyje išpopuliarėjusią Muziejų naktį. Pagrindiniai rekomenduojami muziejai – įspūdingasis Luvras, iš traukinių stoties į galeriją perdarytas Musée d’Orsay, ekstravagantiškos architektūros modernaus ir šiuolaikinio meno Žoržo Pompidu centras, Afrikos, Azijos ir Amerikos čiabuvių kultūras pristatantis Musée du quai Branly.

Paskutinės minutės degantys pasiūlymai, stulbinančios akcijos ir žema kaina leidžia pigiai pasiekti norimą miestą. Įsigykite autobusų bilietus internetu į Paryžių! Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Panevėžio miestų!

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

  Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones