×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės autobusu į Norvegiją

Norvegija, Geiranger fjordas

Kelionės autobusu į Norvegiją – atraskite šiaurės žavesį!

Nebrangus poilsis Norvegijoje yra lengvai pasiekiamas jeigu pasinaudosite „Baltic Tours“ degančiais pasiūlymais! Skaitykite kelionių autobusu variantų aprašymus, keliautojų atsiliepimus, gaudykite karštas akcijas, paskutinės minutės pasiūlymus su „viskas įskaičiuota“ (angl. „all inclusive“) paslauga už itin žemą kainą ir neabejodami sėskite į autobusą Norvegijos link! Siūlome kelionės autobusu į Norvegiją pasiūlymus individualiems keliautojams, grupėms ar keliaujantiems su vaikais!

Kodėl verta keliauti į Norvegiją su „Baltic Tours“?

Neabejojame, kad jus domina pigūs kelionių autobusu pasiūlymai. Būtent dėl šios priežasties „Baltic Tours“ kviečia prenumeruoti naujienlaiškį ir atrasti kelionių autobusu į Norvegiją pasiūlymus pigiau internetu. Patikėkite atostogų planus „Baltic Tours“ profesionalams bei ištikimiems kelionių organizavimo partneriams („Tez Tour“, „Novaturas“, „Kidy Tour“) – padarysime viską, kad kelionės autobusu į Norvegiją virstų įsimintina išvyka.

Kodėl kelionės autobusu į Norvegiją?

Poilsinės, pažintinės ar turistinės kelionės autobusu į šią šalį jūsų tikrai nenuvils! Norvegija garsi savo nuostabia jūra, kalnais ir turtinga kultūra. Pasinerkite į šią palaptingą, atšiaurią, bet pavyzdinę socioekonominiu išsivystymo lygiu šalį ir patirkite geriausius įspūdžius Norvegijoje! Būtent kelionių autobusu metu geriausiai galima patirti Norvegijos kalnų ir jūros grožį.

Kada keliauti?

Rekomenduojamas kelionės į Norvegiją laikas yra vasara – nuo birželio iki rugpjūčio mėnesio. Norinčius sužinoti daugiau apie Norvegijos klimatą kviečiame pasikonsultuoti su „Baltic Tours“ patyrusių kelionių ekspertų komanda ir taip išsirinkti tinkamiausią laiką savo kelionei. Norvegija – nemaža šalis, tad reikia nepamiršti, kad šiaurėje visuomet bus šalčiau nei pietinėje šalies dalyje, pavyzdžiui, Osle.

Ką reikia žinoti keliaujant į Norvegiją autobusu?

Ką pasiimti keliaujant į Norvegiją? Kelionės daiktų sąrašas keliaujant autobusu į Norvegiją labai nesiskirs nuo sąrašo daiktų, reikalingų kelionėse kitomis kryptimis – būtina pasiimti maisto, atsarginių šiltų drabužių, pinigų ir būtiniausių medikamentų. Autobuse pravers apklotas ir patogi kelioninė pagalvėlė. Norvegijos valiuta – norvegiškos kronos. Už vieną eurą gausite maždaug 10 kronų.

Kur keliauti?

Norvegija labiausiai garsėja savo kvapą gniaužiančiu kraštovaizdžiu. Dauguma šios valstybės teritorijos yra išvagota žavingų fjordų, stačiais krantais pereinančių į Skandinavijos kalnus, kuriuose gausu ne tik įspūdingų viršūnių, bet ir plačiai besidriekiančių ledynų. Bene labiausiai lankoma vieta yra Lofoteno salos. Šios salos savo aukštais kalnais besirėžiančiais į jūrinius fjordus primena milžinišką drakoną. Šiaurinėje šalies dalyje žiemą galima stebėti vieną gražiausių pasaulyje gamtos reiškinių – šiaurės pašvaistes. Tačiau norvegai taip pat gali didžiuotis savo išskirtine kultūra. Šiuo metu ypač išpopuliarėjęs skandinaviškas dizainas ir gyvenimo stilius čia atsiskleidžia bene gryniausiai. Tokie miestai kaip Bergenas, Trondheimas ar Olesundas drąsiai galėtų rungtis Europos gražiausio miesto konkurse. Na, o įspūdingasis Oslas stebina ne tik savo puikia infrastruktūra bei gražiuoju Vigelando skulptūrų parku, bet ir moderniais naujosios architektūros statiniais.

Paskutinės minutės degantys pasiūlymai, stulbinančios akcijos ir žema kaina leidžia pigiai pasiekti norimą šalį. Įsigykite autobusų bilietus internetu į Norvegiją. Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Panevėžio miestų!

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

  Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones