×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės autobusu i Heides parką

keliones autobusu
Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Kelionės autobusu į Heidės parką – čia tai bent atostogos!

Kelionė autobusu – tai tikras poilsis ir malonumas. Nereikia skubėti, nereikia rūpintis, tik atsilošti patogiame krėsle, mėgautis nuostabiais kelionės vaizdais ar bendrauti su visad smagia ekskursijos kompanija. Gaudyk degančias „Baltic Tours“ akcijas ir nuolaidas, naudokis geriausiais kelionių pasiūlymais! „Baltic Tours“ tarp daugybės poilsinių, pažintinių ir turistinių kelionių siūlo autobusu nukeliauti į Heidės parką Vokietijoje. Naudokis proga už gerą kainą apsilankyti didžiausiame atrakcionų parke šiaurės Vokietijoje ir tu! Užsisakyk kelionę internetu ir lauk naujų potyrių. Ruoškis

Kodėl verta keliauti su „Baltic Tours“?

„Baltic Tours“ kartu su ilgamečiais partneriais „Tez Tour“, „Novaturas“, „Kidy Tour“, „Topturas“, „Eco travel“ ir kt. organizuoja vis daugiau gerų atsiliepimų sulaukiančių kelionių grupėms, kolektyvams ar su vaikais keliaujančioms šeimoms visoje Europoje. Paskutinės minutės pasiūlymai su „viskas įskaičiuota“ maitinimo tipu, degančios akcijos, patraukli kaina ir išsamūs kelionių aprašymai išsiruošti į kelionę vilioja dar labiau. Pasidomėkite apie „Baltic Tours“ internetinėje svetainėje vykstančias akcijas ir susiplanuokite savo kelionę jau šiandien! Jei trūksta kelionių įkvėpimo, atsiverskite „Baltic Tours“ kelionių tinklaraštį, kuriame laukia kelionių aprašymai, patarimai ir daugybė keliautojų įspūdžiais persmelktų istorijų.

Kodėl keliauti autobusu į Heidės parką?

Atostogos įkvepia nuveikti ką nors įdomaus ir neįprasto. Kai trūksta naujų įspūdžių ir norisi nuotykių, svarbiausia keliauti, o atrakcionų parke viso to gausite šimtą kartų daugiau! Heidės parke veikia 9 linksmieji kalneliai, 3 vandens „pasivažinėjimai“, iš viso 41 atrakcionas. Parkas suskirstytas į 5 teminius plotus: galėsite užsukti į piratų, Transilvanijos, Žemutinės Saksonijos, Pamirštos žemės ir Laukinių Vakarų pasaulius.

Kada keliauti į Heidės parką?

Heidės parko lankymo sezonas tęsiasi nuo kovo pabaigos iki lapkričio pradžios, taigi, ankstyvas pavasaris, vasara ir rudens pradžia – geriausias laikas pramogauti. Parkas paprastai dirba nuo 10 iki 17 val., šiltuoju metų laiku darbo laikas pratęsiamas iki 22 valandos. Aktyvus ir naujų įspūdžių kupinas poilsis, šiek tiek smagaus adrenalino – ar esate pasiruošę?

Ką reikia žinoti ruošiantis kelionei autobusu?

Kelionės daiktų sąrašas paprastai priklauso nuo keliautojo tipo. Lagaminą ima tie, kurie stengiasi apgalvoti kiekvieną kelionės situaciją, o minimalizmo šalininkai, anaiptol, išsiverčia su viena kuprine. Ką pasiimti? Pasiimkite vandens, maisto kelioms pietų pertraukėlėms ir užkandžių. Kelionėje pravers batonėliai, riešutai, vaisiai ir šiek tiek saldėsių. Drabužių įsidėkite priklausomai nuo sezono, pasiimkite reikiamus dokumentus, medikamentų, pinigų (jei reikia, valiutą išsikeiskite). Autobuse praverčia kelioninė pagalvėlė bei apklotas.

Kur keliauti?

Turbūt kiekvienas yra girdėjęs apie legendinį Heidės atrakcionų parką. Bene 850 tūkst. m² plotą užimantis parkas išties nustebins kiekvieną. Pramogų, atrakcionų ir paslaugų pasirinkimas Heidės parke yra daugiau nei platus. Stebina atrakcionų tematika ir tipai: su mediniais, plieniniais linksmaisiais kalneliais nersite, suksitės ratu, skrisite įvairiomis trajektorijomis. Mėgaukitės arba įveikite baimę, nes linksmuosiuose kalneliuose pasieksite stulbinamą aukštį ir greitį. Pavyzdžiui, Colossos“ atrakcionas pakelia net į 52 m aukštį, 120 km/h greičiu! Jei nesate pasiruošę patiems didžiausiems išbandymams, rinkitės mažiau ekstremalius kalnelius: bobslėjaus trasos įkvėptus kalnelius, ratu sukantį atrakcioną ir kt. Lankytojų atsiliepimai galutinai jus įtikins, kodėl verta keliauti į Heidės parką autobusu! Primename, kad autobusai vyksta iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Lazdijų, Marijampolės ir Alytaus.

  Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones