×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionių istorijos ir patarimai

Kaip išsirinkti tinkamiausią viešbutį Kipre?

4+
Skaitymo trukmė: 4 min.
Planuodami savo atostogas dažniausiai koncentruojate mintis ties pabėgimu nuo kasdieninės aplinkos ir buties. Deja, dažnai nepagalvojate apie vieną iš svarbiausių atostogų detalių, tai apie erdvę, kurioje apsistosite ir praleisite didesnę ar mažesnę atostogų dalį. 

Kipre viešbučių pasirinkimo spektras labai platus, tad gali atitikti ir patenkinti kiekvieno poilsiautojo lūkesčius. Žinoma, jei tinkamai patys įvertinsite kokie jie ir ko Jūs pageidaujate. Baltic Tours komanda pažada, kad kiekvienas iš Jūsų rasite viską ko tikitės, jei iš anksto įvertinsite savo norus ir galimybes.

Viešbučiai su viskas įskaičiuota

Dalis keliautojų norintys gerai pailsėti ir neišleisti daugiau, nei yra suplanavę, renkasi kelionių paketus su „viskas įskaičiuota“. Tai puiki išeitis tiems, kurie nenori papildomo streso. Kipras yra nuostabi vieta poilsiui, todėl pateikiame kelis viešbučius, kurie gali atitikti Jūsų lūkesčius.

Asterias Beach viešbutis

Ant jūros kranto esantis Asterias Beach viešbutis siūlo apsilankyti sveikatingumo centre, kuriame atliekami masažai, taip pat yra pirtys ir sūkurinė vonia. Vienas iš didžiausių šio viešbučių privalumų – vaikų žaidimų kambarys, aikštelė ir baseinas.

Golden Coast Beach

Šeimoms draugiškas pakrantėje esantis Golden Coast Beach 4 žvaigždučių viešbutis siūlo nemokamus užsiėmimus su vaikais. Jeigu prireiktų auklės, kad vaikus pažiūrėtų viešbučio kambaryje, galite kreiptis į registratūrą.

Nissi Beach Resort

Nissi Beach Resort viešbutis išsiskiria savo didžiuliais atogrąžų sodais. Viešbutis puikiai tinka tiek šeimoms, tiek poroms, nes turi nemažą erdvę, kuri puikiai pritaikyta vaikams. Šį viešbutį rekomenduojama rinktis norintiems ramaus poilsio.

Populiariausi ir geriausių atsiliepimų sulaukiantys Kipro viešbučiai

Kipras gali nustebinti viešbučiais, kurie turi virš 3 tūkst. geriausių atsiliepimų.

  • Pafoso miesto centre esantis The King Jason Paphos 4 žvaigždučių viešbutis yra vieno kilometro atstumu nuo jūros. Šis viešbutis išsiskiria ypač aukšto lygio aptarnavimu.
  • Alexander The Great Beach 4 žvaigždučių viešbutis įsikūręs ant jūros kranto. Viešbučio lankytojai klientų aptarnavimą vertina geriausiai įvertinimais.
  • Dar vienas 4 žvaigždučių viešbutis – Louis Imperial Beach. Šis viešbutis yra puikioje vietoje, vos du kilometrai nuo miesto centro.
  • Elysium Hotel yra 5 žvaigždučių viešbutis ir vienas populiariausių Pafoso mieste. Šis viešbutis itin gerai vertinamas porų. Ši apgyvendinimo įstaiga išsiskiria kelių aukštų lauko baseinu ir vandens masažo zona.
  • Išskirtinis 4 žvaigždučių šeimos viešbutis Avanti Hotel įsikūręs Pafoso širdyje. Viešbutis randasi 250 metrai nuo paplūdimio. Šiame viešbutyje veiklos ras ir suaugę ir vaikai – SPA, treniruoklių salė, teniso kortai, pramoginiai renginiai ir kt.

Čiupk kelionę su Baltic Tours ir mėgaukis poilsiu!

Baltic Tours
Emocijos, profesionalumas ir dalijimasis kelionių džiaugsmu – tai, kas daro mus išskirtiniais. Baltic Tours kelionių agentūra – daugiau nei kelionės įsigijimo vieta ar paslaugos. Tai patirties mainai, atspindintys inovatyvius kelionių organizavimo ypatumus. Baltic Tours kelionių ekspertai it gerų atostogų riteriai, šiuose unikaliuose kelionių įrašuose pasakojantys ne tik istorijas iš savo patirties, bet gvildenantys keliautojų istorijas ir paslaptis, kuriomis gaubiasi kiekviena kryptis.