×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionių istorijos ir patarimai

Dubajus

Jungtiniai Arabų Emyratai: ekskursijos ir pramogos

1+
Išgirdus žodžius Jungtiniai Arabų Emyratai, prieš akis kaipmat iškyla prabanga, didžiausi pasaulio statiniai, palmės ir kupranugariai. Šią kryptį renkasi egzotikos, kitokios kultūros ir fantastiško poilsio išsiilgę keliautojai.

Tačiau ką gi smagaus dar galima nuveikti, apart saulės vonių paplūdimiuose ar paprastų pasivaikščiojimų mieste? Baltic Tours pataria išbandyti daugybę Jungtiniuose Arabų Emyratuose siūlomų pramogų ir ekskursijų, kurios jūsų išvykai pridės dar daugiau žavesio ir neišdildomų įspūdžių! Tad žemiau pateikiame pačias smagiausias:

GAMTA

JAE gatvėse įprasta matyti vienus prabangiausių pasaulio automobilių, kuriais pasivėžinti tikriausiai norėtų kiekvienas. Visgi, bent trumpam palikite prabanga persismelkusius miestus užnugaryje ir pramogauti vykite į džipų safarį. Patyrę profesionalai jus vėžins dykumoje, kurioje vėliau apsistosite specialiai jums paruoštoje stovykloje. Čia pat gausite fantastišką vakarienę ir netgi galėsite stebėti pilvo šokių programą ar tiesiog grožėtis žvaigždėmis nusėtu dangumi, kurio netgi pačiuose Emyratuose bet kur neišvysite.
Kaina asmeniui: nuo 65 €.

O gal keliaujame nerealių vaizdų ieškot prie Indijos vandenyno? Jus pasitiks nuostabūs žvejų kaimeliai, seniausios JAE mečetės juose ir k e r i n t i kalnų panorama. Jei tik norėsite – vandenyno platybėse galėsite panardyti akvalangu ir atrasti žavingąjį povandeninį pasaulį.
Kaina asmeniui: nuo 65 €.

MIESTAI

Grįžkime į didmiesčius. Jei nesate čia apsistoję ir atostogoms pasirinkote kitą Emyratų miestą, tuomet gal suvilios ekskursijos į Abu Dabį? JAE sostinė ir vienas gražiausių miestų, atspindinčių arabišką kultūrą, neabejotinai nustebins kiekvieną jame apsilankiusį. Tik pamanykite: dar visai neseniai šiame moderniame didmiestyje stūkstojo paprastos trobelės. Neįtikėtinai sparčiai išaugęs Abu Dabis kviečia į pažintį, kurios metu ištyrinėsite architektūrinius šedevrus, gamtovaizdį ir kultūrą.
Kaina asmeniui: nuo 80 €.

Abu Dabis

Galbūt mąstote, ką pamatyti Dubajuje? Šis miestas saugo tiek paslapčių ir istorijos, kad į jį norisi sugrįžti vėl ir vėl. Kelionės metu pažinsite Džumeiros rajoną, didžiuosius prekybos centrus, pamatysite privačias vilas ir Emyratų valdovų rūmus. O tada… Tada – į kupranugarių hipodromą! Argi ne fantastika?
Kaina asmeniui: nuo 35 €.

O gal vis dėlto vykstam pasigrožėti įspūdingiausiais architektūriniais kūriniais visame pasaulyje? Ar žinai, kokios yra populiariausios lankytinos vietos Dubajuje? Jas galėsi ne tik pamatyti, tačiau ir pakilti į a u k š č i a u s i ą pastatą – Burj Khalifa ir aplankyti 7* (!) viešbutį Burj Al Arab. Kaina – nekukli, bet juk į ją įskaičiuotas ir arbatos puodelis viešbučio restorane. 😎
Kaina asmeniui: nuo 210 €.

Dubajus

Tai – tik keletas fantastiškų pramogų Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Visgi, Baltic Tours tikisi, kad jūsų išvyka į JAE papildys įspūdžių bagažą, o šypsena po kelionės dar ilgai nedings iš veido. Ekskursijos Dubajuje ar Abu Dabyje suteiks galimybę pažinti miestus ir kultūrą artimiau, o jei tik panorėsite – galėsite ištrūkti nuo miesto šurmulio ir atrasti prabangos nepaliestas Emyratų vietas. Ar jau užsimanei keliauti? Geriausius Baltic Tours kelionių pasiūlymus rasi ČIA 🌴

Simona Klimanskytė
Baltic Tours kolektyvas spalvingas, o į jį dar daugiau spalvų, estetikos ir ypatingos stiliaus nuovokos atneša Simona. Būtent Simona mūsų tinklaraščio įrašuose kalba apie tai, kad keliauti yra mažų mažiausiai madinga! Kviečiam ragauti, pažinti ir atrasti. Ir jeigu nežinote, ką krauti į lagaminą ar kokia emocija tyrinėt pasaulį, jūsų kelionės gidu privalo tapti Simonos patarimai.