×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionių istorijos ir patarimai

Graikijos salų TOP 5: ekspertų patarimai bei turistų patirtys

1+
Skaitymo trukmė: 5 min.
Virš 2000 salų savo teritorijoje turinti Graikija, puikiai žinoma dėl žmonijos kultūros bei politikos pagrindus padėjusios graikų civilizacijos, kurios paveldas šiandien kviečia keliautojus iš viso pasaulio ne tik atminti istorinius šaltinius, tačiau taip pat, pasidžiaugti šios šalies salų siūlomu poilsiu. Pažinčiai su Graikijos salomis „Baltic Tours“ kelionių ekspertai kviečia peržvelgti įspūdingiausių šios šalies salų top penketuką ir išsirinkti tinkamiausią savo būsimoms atostogoms.

Homero išrinktoji, Korfu

Vietinių vadinama Kerkyra, Korfu sala, išliaupsinta senovės mitų, šiandien jums garantuos pramogų bei poilsio mišinį. Pirmąją vietą Graikijos salų penketuke, Korfu užtikrina ne kartą salą aplankiusi grafikos dizainerė bei kelionių entuziastė Teklė Uršulė Šečkutė. Mergina dalijasi, jog būtent šioje Graikijos saloje su šeima rado jaukų poilsį bei atostogas atitinkančias visų poreikius: tiek naujų vietų pažinimą, tiek ramias akimirkas mylimos knygos skaitymui, tiek maudynes bei įdegį. Viešėjusi rugpjūčio mėnesį, pašnekovė prisimena, jog figmedžiai tuo metu nusėti vaisiais, tad juos rinko tiesiog pakėlėse. Visiems atvykusiams, keliautoja pataria būtinai nuvykti į aukščiausią salos kalną kur aplankysite senajį Mergelei Marijai skirtą vienuolyną. Na, o vakarus praleidę garsiąjame Korfu senamiestyje, atostogas paversite vienomis įsimintiniausių.

Šeimos atostogų sala, Kreta

Daugeliui jau žinoma didžiausia Graikijos sala Kreta siūlo gausiausią paslaugų, viešbučių bei restoranų pasirinkimą. Kreta taip yra itin patraukli šeimoms, kadangi čia jų lauks poilsis nereikalaujantis didelių sumų lyginant su kitomis salomis. Kelionių agentūros „Baltic Tours“ ekspertas Andrius Paulionis pabrėžia, jog Kretos sala žavi savo įvairiapusiškumu, juk čia atvykę ir nusprendę ne tik gulėti paplūdimiuose, automobiliu lengvai apkeliausite visą salą, kur galėsite susipažinti su vietinių svetingumu, na, o pasirinkę laivus ar keltus nesunkiai pasieksite kitokius kraštovaizdžius siūlančias Graikijos salas.

300 saulėtų dienų Rodo saloje

Rodo sala dažnai minima kaip saulėčiausia vieta Europoje. Kitaip būti ir negalėtų, juk čia saulė visus džiugina net 300 dienų per metus! Ši klimato ypatybė garantuoja neįkainojamo grožio augmeniją, nesibaigiančius balto smėlio paplūdimius bei visad pakilią vietinių nuotaiką, teikiančią aukščiausią paslaugų kokybę. Ši sala puikiai tiks ir ieškantiems aktyvaus poilsio bei ekstremalių vandens pramogų, na, o atidavę savo kelionės planavimą į „Baltic Tours“ kelionių ekspertų rankas, tokias savaitę trunkančias atostogas su viskas įskaičiuota paketu šioje saloje galite gauti nuo 400 eurų asmeniui.

Realybė atitinkanti paveikslėlį Santorino saloje

Įsimylėjėlių pamėgta Santorino sala iš tiesų alsuoja romantika bei gamtos sukurta prabangą. Tiesa, viena brangiausių Graikijos salų vadinamas Santorinas, iš tiesų reikalauja ne mažų pajamų už siūlomą poilsį paveikslėliui prilygstančio kraštovaizdžio apsuptyje. Nors savo kaina ir atmosfera ši sala dažniausiai pritraukia medaus mėnesio atvykusius jaunavedžius, čia apsilankyti verta kiekvienam. „Baltic Tours“ kelionių ekspertas Andrius Paulionis pataria, jog tą padaryti galite tiesiog atvykę pasižvalgyti vienai dienai iš kitos salos. Tarkime, apsistoję Kretos saloje, nesunkiai rasite ekskursiją laivu į šią rojumi žemėje vadinamą salą.

Nenuobodi romantika Zakinto saloje

Romantiškumu nepasiduodantis Santorinui, Zakintas, puiki sala ramiam poilsiui, tinkanti ir vaikams! Čia jus pasitiks įspūdingiausias salos Navagio paplūdimys bei būtinos aplankyti mėlynosios olos, na o vaikai galės džiaugtis stebėdami nuolatinius salos gyventojus – didžiuosius jūrinius vėžlius. Norintys pabėgti nuo kasdienio poilsio pajūryje taip pat galės aplankyti jaukumu garsėjančius nedidelius salos miestelius Bochali, Zante ar Argasi, pabrėžiančius tikrąją salos atmosferą.

Graikijos salų įspūdingumas bei jų gausi pasiūla gali suklaidinti keliautoją, o ypač lankantis Graikijoje pirmąjį kartą. „Baltic Tours“ ekspertų komanda tikisi, jog šis penketukas bus kelias į jūsų būsimas ir labiausiai lūkesčius atitinkančias atostogas Graikijos salose.

Baltic Tours
Emocijos, profesionalumas ir dalijimasis kelionių džiaugsmu – tai, kas daro mus išskirtiniais. Baltic Tours kelionių agentūra – daugiau nei kelionės įsigijimo vieta ar paslaugos. Tai patirties mainai, atspindintys inovatyvius kelionių organizavimo ypatumus. Baltic Tours kelionių ekspertai it gerų atostogų riteriai, šiuose unikaliuose kelionių įrašuose pasakojantys ne tik istorijas iš savo patirties, bet gvildenantys keliautojų istorijas ir paslaptis, kuriomis gaubiasi kiekviena kryptis.