×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Sidę

Keliones_i_Side

Karšti pasiūlymai į Sidę

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Sidę: akcijos, nuolaidos,paskutinės minutės kelionės, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Sidės viešbučiai,Sidės kurortas, reikalingi dokumentai vykstantiems į Sidę, Sidės klimatas, lauktuvės iš Sidės, Sidės maistas, Sidės valiuta, ekskursijos po Sidę.

Kelionės į Sidę – istorijos mėgėjų atostogos! Vos tik priartėsite prie Sidės jums jau šypsosis akvedukai ir akį merks nimfėja – dekoratyvinis fontanas. Nors iš šio kurorto įžymybių likę tik lukučiai, pamatyti juos verta! Čia dvelkia Antikinės Romos dvasia, įsitikinkite tuo aplankę saulės šviesos dievo Apolono ir išminties deivės Atėnės šventyklos likučius bei Sidės teatro likučius. Dar vienas išskirtinis Sidės bruožas, dėl kurio Baltic Tours su partneriais Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour rekomenduoja atostogauti Sidėje – švelnaus glostančio saulėto smėlio paplūdimys Kumkoy įlankoje. Sidės centre vingiuoja siauros gatvelės, kuriomis lyg labirintu klaidžioja besišypsantys turistai bei vietiniai gyventojai. Savotiško žavesio suteikia mediniai namukai, išskirtinė augmenija bei grakščios mečetės. Jei dar neaplankėte šio kerinčio kurorto spragtelkite kompiuterinės pelės klavišu ir čiupkite viliojantį paskutinės minutės pasiūlymą!

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti keliaujant į Sidę?

  • Lankomiausių vietų top 10: Manavgat krioklys, Apolo šventykla, Nimfeuma fontanas, Sidės muziejus, Senoji gatvė, Aspendos amfiteatras, griūvėsiai išlikę nuo romėnų laikų, Aspendos tiltas.
  • Rekomenduojama kelionės trukmė: 7-9 dienos.
  • Klimatas Sidėje: orai Sidėje tikrai nenuskriaus ir leis mėgautis šiltutėliu jūros vandeniu, kurio temperatūra rugpjūčio mėnesį siekia net 28 °C – galėsit plekšentis kiaurą dieną! Nuo balandžio pabaigos iki pat spalio oro temperatūra bus puiki jūsų atostogų palydovė. Kitais mėnesiai Sidėje ganėtinai vėsu 11-15 °C, o sausis laikomas lietingiausiu mėnesiu.
  • Maistas Sidėje: paklaidžiojus miesto labirintais ir pristačius deimantinio smėlio pilių turėjote išalkti. Siūlome pasistiprinti turkiškomis sriubomis giuzleme, borek bei išskirtinėmis jūros gėrybėmis, pasmalyžiauti baklavos gabalėliu ar gardžiuoju desertu kunefe.
  • Ekskursijos Sidėje: rekomenduotina paklaidžioti po visą Sidės kurortą, galbūt net užsisakyti gido paslaugas, kuris plačiai supažindis su Sidės gatvelėmės, Apolono ir Atėnės šventovių likučiais, Sidės teatro likučiais, Sidės muziejumi bei užburiančiu Sidės uostu. Skirti dieną apsilankymui Aspendoje ir įsiamžinti prie Aspendos amfiteatro, tikrai vertinga. Poilsis jūsų kūnui ir sielai – Pamukalės mineralinės versmės su akinančio baltumo kalcio terasomis. Pamukalė nuo Sidės nutolusi kiek tolėliau, bet ekskursiniai autobusai iš Sidės kursuoja dažnai – nepavėluokite įlipti į juos!
  • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Beleką būtina turėti galiojantį pasą.
  • Populiariausi viešbučiai: Starlight Convention Center Thalasso& Spa 5*, Club Hotel Turan Prince World 5*, Crystal Admiral Resort Suites & Spa 5*, Kamelyak Club HV-1, Kamelya Fulya Hotel 5*, Sunrise Park resort & Spa 5*, Sentido Turan Prince 5*, Royal Dragon Hotel 5*, Crystal Palace Luxury resort & Spa 5*, Royal Alhambra Palace 5*, Barut Sorgun 5*, Crystal Sunrise Queem Luxury resort & Spa 5*, Voyage Sorgun 5*
  • Šventės ir festivaliai: atostogos Sidėje būtų dar turiningesnės, jei čia poilsiautumėte rugsėjo mėnesį. Kodėl? Kiekvienų metų rugsėjį Sidė džiugina kultūros ir meno festivaliu, o birželio-liepos mėnesiais aistruoliai traukia į operos, miuziklų, baleto bei klasikinės muzikos Aspendos festivalį. Prisijunkite!
  • Lauktuvės iš Sidės: turkiški skanėstai (baklava, lakumas), įvairūs džiovinti vaisiai, šilkmedžio uogos ar net alyvuogės, turkiška arbata ir specialios skaniosios arbatos stiklinaitės – puikios ir praktiškos lauktuvės artimiesiems. Ieškantiems dar daugiau: kokybiški rankų darbo kilimai, dirbiniai iš odos bei keramikos, o moteriškos lyties atstoves galite nustebinti rožių vandeniu!

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Sidę, iš Rygos į Sidę, iš Varšuvos į Sidę.