×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Didimą

Kelione i Didima

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Didimą: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Didimo viešbučiai, žymiausi Turkijos kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Didimą, Didimo klimatas, lauktuvės iš Didimo, turkiškas maistas, Turkijos valiuta, ekskursijos po Didimą.

Kelionės į Didimą – jaukios atostogos Turkijoje! Poilsis Didime – nedideliame, Egėjo jūros įlankoje, tarp Bodrumo ir Kušadasio kurortų, įsikūrusiame mieste, leis pasimėgauti kaitriais saulės spinduliais bei maudynėmis ištisus metus šiltame įlankos vandenyje. Šis miestas, pirmiausiai užkariavęs turkų širdis kaip ideali vasaros atostogų oazė, dabar pritraukia ir turistus iš vakarų. Kelionė į Didimą apdovanos begale nepamirštamų akimirkų. Didimas – jaukus, tobulą poilisį garantuojantis Turkijos kurortas. Atostogos Didime užtikrins ramų poilsį ir įsimintinas akimirkas!

Kelionė į Didimą – atostogų svajonių išsipildymas! Kurortas pasižymi nuostabiais paplūdimiais, bene šilčiausiu vandeniu maudynėms bei viešbučių gausa. Didimas padovanos nuostabų poilsį prie jūros, o strategiškai patogi vieta leis pažinti regiono istoriją, aplankant šventyklas ir senovės miestų griuvėsius. Čia puikiai jausitės tiek su šeima ir vaikais, praleisite smagias atostogas su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Didimas – nuostabus pasirinkimas jūsų kelionei. Pigios kelionės į Didimą – Baltic Tours ir partnerių (Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour) nuopelnas, tad nepraleiskite progos ištyrinėti šiame nuostabiame kurorte!

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti keliaujant į Didimą?

  • Lankomiausių vietų top 10: Adaland vandens parkas, Apollo šventykla, Pamukkalės terminiai baseinai, Mileto griuvėsiai, Mileto muziejus, Altinkum paplūdimys, Priene  miestas, Dilek nacionalinis parkas, Efeso miestas, Bafa ežeras.
  • Rekomenduojama kelionės trukmė: 3-7 dienos.
  • Klimatas Didime: Viduržemio jūros subtropinis Didimo klimatas atsakingas už karštas, sausas vasaras ir malonias, lietingas žiemas. Atostogų sezonas Didime tęsiasi beveik ištisus metus, mat dėl dėkingos geografinės padėties kurortas džiaugiasi šilta jūra. Gausiausi turistų antplūdžiai – gegužę-spalį, tad tie, kurie nori išvengti grūsčių ir aukštesnių kainų, arba geriau pažinti regioną nevarginant dideliems karščiams, renkasi keliauti nuo rudens vidurio iki balandžio mėnesio.
  • Maistas Didime: čia galėsite pasimėgauti tradiciniais turkiškais patiekalais kofta, dolma bei čiorba sriuba, žymiaisiais turkiškais saldumynais Turkish Delight, baklava, bei kitais turkiškais gardumynais, o atsigaivinimui – stipri turkiška kava arba Kainos vietiniuose restoranėliuose tikrai nesikandžioja, pietūs asmeniui – iki 6€ (apie 20 Turkijos lirų).
  • Ekskursijos Didime: galėsite leistis į įvairias ekskursijas ir aplankyti Efesą, Pamukkalę,Miletą bei kitus netoliese esančius miestus. Mėgaukitės kelione laivu, paviršiniu nardymu, susipažinkite su turkiškos žvejybos ypatumais ar kartu su šeima ir draugais pramogaukite vandens atrakcionų parke. Didime tikrai nenuobodžiausite, todėl įspūdžių kupinos atostogos garantuotos!
  • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Didimą, būtina turėti galiojantį asmens pasą.
  • Populiariausi viešbučiai: Ramada Resort Akbuk 4 *, Venosa Beach Resort & Spa 5 *, Aurum Spa & Beach Resort 5, Ramada Resort Akbuk 4 *, Tuntas Hotel 3 *, Club Tarhan Beach 4*, Aurum Moon Holiday Resort 5*, Aquasis Deluxe Resort & Spa 5*.
  • Šventės ir festivaliai Didime: Didimas švenčia visas pagrindines Turkijos šventes, tačiau šiame krašte yra švenčiamos ir savitos, unikalios šventės. Spalio mėnesį vyksta Didimo Alyvuogių festivalis, kurio metu vyksta ne tik ekskursijos, supažindinančios su alyvuogių auginimo subtilybėmis, bet organizuojamos ir kitos pramogos. Rugpjūčio pabaigoje vyksta Didimo Taikos festivalis, kurio metu visi kviečiami stebėti įvairius muzikinius, teatrinius pasirodymus ir įsitraukti į viso miestelio šventę.
  • Lauktuvės iš Didimo: mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams – turkiška arbata, tradicinis arbatinis ir arbatos stiklinės, rožių vanduo, kava, prieskoniai, kilimai, turkiški saldumynai, tradiciniais raštais išmarginti drabužiai bei aksesuarai, juvelyriniai, odos dirbiniai.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Didimą, iš Rygos į Didimą, iš Varšuvos į Didimą.