×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Bankoką

Keliones_i_Bankoka

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Bankoką: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Bankoko viešbučiai, žymiausi Bankoko kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Bankoką, Bankoko klimatas, lauktuvės iš Bankoko, tailandietiškas maistas, Bankoko valiuta, ekskursijos po Bankoką.

Kelionės į Bankoką – egzotiškos atostogos kontrastų kupinoje Tailando sostinėje! Poilsis Bankoke, klestinčiame metropolyje, kuris žinomas dėl savo puošnių šventyklų ir energingo gatvės gyvenimo, akimirksniu nukels į dar neatrastą pasaulį… Neįtikėtino skonio maistas, besišypsantys, ir visuomet bandantys pralinksminti, vietos gyventojai, šventyklų ir dangoraižių kontrastai, gyvybingos gatvės prekyvietės – visos šios Bankoko pagundos virs ingredientais visą keičiančioje sielos ir kūno palaimos kelionėje. Mėgaukitės kiekvienu kelionės momentu, atsiduodami šiltam atostogų ritmui. Atostogos Bankoke įkvėps naujiems gastronominiams atradimams, padės suprasti religijos vietą šių žmonių gyvenime ir pamiršti visus rūpesčius, nes čia gyvenama laikantis taisyklės, kad kiekvienas veiksmas turi džiuginti, kitaip to net neverta imtis.

Kelionė į Bankoką – tai, ko negalėsite pamiršti visą gyvenimą… Atostogų metu susipažinsite su dinamišku miestu, budistų šventyklomis bei paslaptingai žavingomis religinėmis ceremonijomis. Viešnagė ir poilsis Bankoke – įspūdinga, egzotinių ritmų kupina kelionė. Čia puikiai jausitės su šeima ir vaikais, smagiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Bankokas – stulbinantis kraštas jūsų kelionei. Pigios kelionės į Bankoką – Baltic Tours nuopelnas, tad nepraleiskite progos ištyrinėti šį nuostabų pasaulio kampelį žema kaina!

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti keliaujant į Bankoką?

  • Lankomiausių vietų top: Karalių rūmų kompleksas, Chatuchak turgus, Wat Phra Kaew šventyklų kompleksas, Dusit rūmų parkas, Jim Thompson namas, Wat Arun šventykla, Wat Traimit auksinė Buda, Wat Suthat šventykla, Bankoko muziejus ir dar daugiau…
  • Rekomenduojama kelionės trukmė: 9-16 dienų.
  • Klimatas Bankoke: Bankokas priklauso tropinio klimato juostai ir turi tris sezonus: karštąjį (kovas-gegužė), lietingąjį (birželis-spalis), ir vėsųjį (spalis-vasaris). Tačiau net taip vadinamas vėsusis sezonas čia prilygsta šilčiausiems lietuviškiems liepos-rugpjūčio mėnesiams – vidutinė metinė oro temperatūra Bankoke siekia 28 ºC .
  • Maistas Bankoke: Tailandietiška virtuvė jau savaime yra puiki priežastis aplankyti šią šalį. Tajų maistas ne veltui išplito po visą pasaulį – tai tikra dievų virtuvė! Dauguma patiekalų yra aštrūs, naudojama gausybė įvairiausių egzotinių prieskonių. Tradiciškai patiekalai patiekiami su ryžiais arba ryžių makaronais. Būtinai paragaukite Pad Tai ryžių makaronų, pagardintų įvairiais priedais – kiaušiniais, vištiena, daržovėmis ar jūros gėrybėmis. Taip pat išmėginkite suktinukus Pa Pie Ta, mums geriau žinomus kaip springrolls. Žaliasis karis su vištiena Gaeng Keow Wan Kai – dar vienas dėmesio vertas patiekalas. Be šių, tikrai apetitą žadinančių patiekalų, Tailande galima išbandyti ir itin egzotiškų gėrybių, tokių kaip kepti traškūs žiogai, tarakonai, skorpionai ir kiti gyviai. Ar išdrįsite paragauti? Kainos vietiniuose restoranėliuose tikrai nesikandžioja, pietūs asmeniui – iki 3 € (apie 117 Tailando batų).
  • Ekskursijos Bankoke: atostogų Bankoke metu skirkite laiko ekskursijoms po šio Angelų miesto šventyklas ir kitus religiniu objektus – tai įspūdinga architektūra, kurios niekur kitur nepamatysite. Apsilankykite Karalių rūmuose, Wat Pho šventykloje, pasiplaukiokite Čao Prajos upe. Būtinai nuvykite į Chatuchak turgų – gausybė įvairiausių egzotiškų produktų, vaisių čia susuks galvą. Norintys apsipirkti čia atras tikrą pirkinių meką – Bankoke gausu šiuolaikinių milžiniškų prekybos centrų. Sudalyvaukite tradiciniuose pasirodymuose, stebėkite šokius bei dainas. Naktimis gyvenimas čia verda dar stipriau, gatvėse siūlydamas įvairiausių skonių ir kvapų gamą, aplink šurmuliuojant tuk tukams ir vietinių gyventojų klegesiui.
  • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Bankoką, būtina turėti galiojantį asmens pasą.
  • Populiariausi viešbučiai: Amari Boulevard Hotel 4*, Amari Don Muang Airport Hotel 4*, Amari Watergate Hotel 5*, Ambassador Bangkok Riverside Reosrt & Spa 5*, Anantara Bangkok Sathorn 5*, Arnoma Grand Bangkok 4*, Bayyoke Sky Hotel 4*, Bangkok Palace Hotel 4*.
  • Šventės ir festivaliai Bankoke: Songkran vandens festivalis švenčiamas per Naujuosius metus. Vandeniu apsivaloma nuo nelaimių ir blogos auros, taip pasitinkant Naujus metus. Lapkričio mėnesį vyksta labai gražus tajų festivalis Loi Krathong, kai į vandenį paleidžiami šimtai lotoso formos laivelių, pripildytų gėlėmis ir žvakėmis. Kinų naujieji metai Bankoke nugriaudėja su įspūdingais drakonų paradais, liūtų šokiais ir fejerverkais. Bankoko vegetarų festivalis rengiamas spalio mėnesį, kurio metu kinų rajonas užsipildo prekystaliais, siūlančiais įvairiausius vegetariškus patiekalus, lankomos šventyklos, o žmonės apsirengia baltais drabužiais, kaip kūno išvalymo simboliu.
  • Lauktuvės iš Bankoko: Mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams – šilkas, brangakmeniai, pinti dirbiniai, tajų rankų darbo namų interjero detalės, žibintai, kokosų aliejus, tajų SPA produktai, prieskoniai, tajų alkoholiniai gėrimai: Alambic romas, Sang Som viskis.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Bankoką, iš Rygos į Bankoką, iš Varšuvos į Bankoką.