×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Portugaliją

Keliones i Portugalija

Karšti pasiūlymai į Portugaliją

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Portugaliją: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Portugalijos viešbučiai, žymiausi Portugalijos kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Portugaliją, Portugalijos klimatas, lauktuvės iš Portugalijos, portugališkas maistas, Portugalijos valiuta, ekskursijos po Portugaliją.

Kelionės į Portugaliją – kupinos įspūdžių atostogos! Poilsis Portugalijoje, pačiame Europos pietvakarių krašte įsikūrusioje jūrinėje valstybėje, nepaliks abejingo nei vieno. Tai nepelnytai primiršta valstybė, kurioje galima mėgautis pasakiško grožio Atlanto vandenyno pakrante, istoriniais ir kultūriniais paminklais, bei išskirtine virtuve. Faro, Lagos, Funchal, Ericeira – vieni iš žymiausių Portugalijos kurortų, viliojantys auksinio smėlio paplūdimiais ir kvapą gniaužiančių uolėtų pakrančių didybe, kurios taps neatsiejama atostogų dalimi. Švelnus subtropinis klimatas, lankytinų objektų gausa ir kaitinanti saulė – tai, kas pavers poilsį nepamirštamu. Laukia pasakiškos atostogos Portugalijoje!

Be jokių abejonių, kelionė į Portugaliją – tikra dovana tiek poilsio, tiek pažinimo trokštančiam keliautojui. Šalies istorija itin spalvinga, o jos vardas neatsiejamas nuo Didžiųjų Geografinių atradimų. Viešnagė ir poilsis Portugalijoje – geriausia atostogų idėja. Čia puikiai jausitės tiek su šeima ir vaikais, puikiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Portugalija – stulbinantis kraštas jūsų kelionei. Pigios kelionės į Portugaliją – Baltic Tours ir partnerio Novaturas nuopelnas, tad nepraleiskite progos ištyrinėti šią nuostabią vietą žema kaina!

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Kelionės į Portugaliją – neatrasta istorija stulbinančioje gamtoje

Atostogos Portugalijoje – poilsis įstabios gamtos prieglobstyje. Atostogos lankant reljefiškiausius architektūros pavyzdžius, subtiliausius muziejus ir dramatiškiausius kalnus.

Ką reikia žinoti keliaujant į Portugaliją?

Lankomiausių vietų top: Bom Jesus do Monte, Calouste Gulbenkian muziejus, Convento do Cristo, Gimarainso pilis, Koimbros universitetas, Lisabonos okeanariumas, Mosteiro dos Jerónimos, Nacionaliniai Mafros rūmai ir vienuolynas, katedra ir romėnų šventykla Evoroje, Serra do Gerês kalnynas, Sintros nacionaliniai rūmai, Torre de Belém, Torre de Clérigos ir kt.

Rekomenduojama kelionės trukmė 7–14 dienų.

Klimatas Portugalijoje. Kokie orai ir temperatūra? Viduržemio jūros klimatas su drėgnuoju sezonu žiemą. Tada vidutinė temperatūra 16 °C. Šiuo sezonu Portugalijos kurortuose daug drėgniau, vidutiniškai būna tik 14 sausų dienų, bet per dieną lyja tik 5–6 valandas. Pavasarį gegužės mėnesį vidutiniškai sušyla iki 22 °C. Vasaros mėnesiais vidutiniškai šyla iki 25 °C ir per dieną galima tikėtis 11–12 valandų saulės.

Portugalijos virtuvė. Caldo verde – tradicinė Portugalijos sriuba su skirtingomis daržovėmis ir čoriso dešra. Bacalhau – šio patiekalo pravardė: ištikimas draugas. Tai yra svogūnai, bulvės, petražolės, kiaušiniai ir, žinoma, menkė. Cataplana de Marisco – jūrų gėrybės, pagamintos specialiame inde su ryžiais ar bulvytėmis. Tvirtų skrandžių turėtojams francesinha – dvi riekės duonos, kumpis, dešra, čoriso su Etamo sūriu ir aštriais padažais. O visa tai vainikuoja keptas kiaušinis… Taigi Portugalijoje jūsų laukia ne tik įspūdžiai akims, bet ir skrandžiui.

Ekskursijos Portugalijoje. Aplankykite žymiausius muziejus (pavyzdžiui, Calouste Gulbenkian muziejus) patirkite Algarvės paplūdimių grožį, kilkite ir žygiuokite į Serra do Gerês kalnyną. Su gidais pasivaikščiokite po objektus, įtrauktus į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą.

Reikalingi dokumentai. Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Portugaliją, būtina turėti galiojantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę arba pasą).

Sveikata. Vykstantiems į Portugaliją nėra privalomų skiepų.

Populiariausi viešbučiai: Dom Petro Baia Club 4*, Imperatriz Aparthotel 3*, Madeira Bright Star 4*, Mirachoro Praia 4*, Orquidea 4*, Residencial Monumental 2*, Santa Catarina Algarve 3*, Terrace Mar Suite Hotel 4*, Turim Estrela Do Vau 4*, Vila Recife 3*, Vila Senhora Da Rocha 3*.

Šventės ir festivaliai Portugalijoje. Vasario mėnesį vykstantis karnavalas visą Portugaliją nusėja pramogomis ir maloniu šurmuliu. Kovą / balandį Semana Santa arba Šventoji savaitė Braga miestą papuošia gėlėmis ir šviesomis. Pera mieste organizuojamas (kovas–rugpjūtis) tarptautinis skulptūrų festivalis FIESA. Naktį visas skulptūras apšviečia, o dieną vyksta dirbtuvės ir kitos veiklos. Birželį vyksta braziliško muzikos festivalio Rock In Rio atitikmuo Portugalijoje. Penkių dienų roko muzikos festivalis Lisabonoje – tai vienas iš didžiausių Europos festivalių.

Lauktuvės iš Portugalijos. Čia galima rasti įvairių suvenyrų. Pavyzdžiui, portugališkų plytelių, vadinamų azulejos. Jos papuoš jūsų namus ir sukurs portugališkų leitmotyvų turinčią atmosferą. Portugalija – didžiausia korkinės medžiagos tiekėja pasaulyje. Korkinius kamščius galima naudoti ir kaip namų akcentą. O gal maisto? Galima atvežti sardinių skardinėse ar kitų konservuotų žuvų, presunto – džiovinto kumpio. Savo eilės laukia portugališkas sūris. Atkreipkite dėmesį į portugališkus desertus, ypač į jų pavadinimus: toucinho do céu (rūkyta kiauliena iš dangaus), papos de anjo (angelo pagurklis), barriga de freiras (vienuolių pilvukai) ir pan.

Keliautojai dalijasi:

Avėkite patogius batus, ypač Lisabonoje ir kt.

Angliškai puikiai susikalbėsite Algarvėje, Lisabonoje ir Porte.

Pernelyg neatsipalaiduokite ir saugokite savo daiktus. Būdami kavinėse ir restoranuose rankinių ir kitų daiktų nepalikite be priežiūros kur nors ant žemės ir pan.

Kai užsisakysite kavos, Portugalijoje pagal nutylėjimą jums atneš espresso. Jeigu ji jums per stipri, tada patys neklausiami patikslinkite, kokios kavos pageidaujate.

Pagalbos numeris 112.

Susimokėkite už viešąjį transportą, nes net policija čia kartais sustoja patikrinti, ar visi susimokėję.

Būtinai naudokite kremą nuo saulės ir venkite būti saulėje nuo vidurdienio iki trečios valandos popiet.

Automobilių stovėjimo aikštelėse dažnai pamatysite žmones, kurie padeda susirasti stovėjimo vietą. Parodę, kur statyti automobilį, gali paprašyti arbatpinigių.

Poilsis Portugalijoje – atradimai tikriems keliautojams. Juk vėliau patys galėsite rašyti patarimų ir įspūdžių kupinus aprašymus! Nesvarbu, ar ieškote pažintinės kelionės su grupe, ar poilsinės dviese, Baltic Tours komanda su partneriais („Novaturas“, „Tez Tour“, „Kidy Tour“) pasirūpins jūsų kelione į Portugaliją! Rinkitės keliones tiek su viskas įskaičiuota (angl. all inclusive) pasiūlymu, tiek pigias keliones ir skrydžius.

Kelionės į Portugaliją – poilsis ir atostogos įspūdžių sklidiname krašte. Rinkitės kelionę, per kurią atostogos ir poilsis atvers naują puslapį jūsų gyvenime. Juk kelionė – ne tik gražios nuotraukos jūsų socialiniuose tinkluose, bet ir kelionė į save.

Skrydžių bilietai ir kelionės į Portugaliją lengvai pasiekiami. Juos už mažą kainą galima įsigyti internetu arba apsilankyti kelionių agentūroje Baltic Tours. Čia gausite optimaliausią pigios kelionės į Portugaliją pasiūlymą už gerą kainą. Ieškokite degančių paskutinės minutės pasiūlymų ir išskirtinių nuolaidų. Dažnai nuolaidos ir akcijos taikomos kelionėms lėktuvu. Nuolaidos ir akcijos taikomos tiek tiesioginiams, tiek skrydžiams su persėdimu. Skrydžiai vyksta iš Vilniaus į Lisaboną, iš Lisabonos į Vilnių, iš Vilniaus į Portą, iš Porto į Vilnių ir kt. Poilsis Portugalijoje – kad galėtumėte dalyti patarimus ir rašyti atsiliepimus tiesiogiai kitiems keliautojams!

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Portugaliją, iš Rygos į Portugaliją, iš Varšuvos į Portugaliją.

    BALTICTOURS-KELIONĖS
    NOVATURO-KELIONĖS
    EGZOTINĖS-KELIONĖS