×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Maroką

Keliones i Maroka

Karšti pasiūlymai į Maroką

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Maroką: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Maroko viešbučiai, žymiausi Maroko kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Maroką, Maroko klimatas, lauktuvės iš Maroko, marokietiškas maistas, Maroko valiuta, ekskursijos po Maroką.

Kelionės į Maroką – pasakiškos atostogos Afrikoje! Poilsis Maroke, vienoje spalvingiausių Afrikos šalių, žavinčių savo aukštomis kalnų viršūnėmis, raižyta pakrante, bei klaidžiais medinų kvartalais, sugražins į vaikystę, primindamas tiek kartų girdėtas pasakas apie skraidančius kilimus, stebuklingas lempas, žiniuonius ir kitus magiškus dalykus. Mėgaukitės kiekvienu kelionės momentu, gėrėdamiesi unikaliais miestais, dykumos smėlynais ir jos gyventojų kasdienybe. Agadir, Essaouira, Casablanca, Saidia ir Rabat – vieni žymiausių Maroko kurortų, viliojantys nuostabiausiais paplūdimiais bei spalvingais miestais – tuo, ko ir reikia įsimintinoms atostogoms! Nuo neaprėpiamų Saharos kopų iki šurmuliuojančio Marakešo turgaus – tai šalis, kurios stulbinanti įvairovė garantuoja, kad atostogos Maroke virs vienu nepamirštamu nuotykiu!

Kelionė į Maroką – tai, ko nusipelnėte savo puikiam poilsiui… Tai šalis, kurią nuo Europos skiria tik nedidelis Gibraltaro sąsiauris, ir vis dėlto tai tikrų tikriausia Afrika, su kupranugarių karavanais ir dykumų žmonėmis. Marokas – tai ne tik dykumų oazės. Ši šalis yra tikras banglentininkų rojus, todėl poilsis Maroke – geriausia atostogų vieta norintiems aktyviai praleisti laisvalaikį. Čia puikiai jausitės su šeima ir vaikais, smagiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Marokas – nepaprastai įdomus kraštas jūsų kelionei. Pigios kelionės į Maroką – Baltic Tours ir partnerio Novaturas nuopelnas, tad nepraleiskite progos ištyrinėti šią nuostabią vietą žema kaina!

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top: Marakešo miestas (senamiestis įtrauktas į UNESCO), Jemna El Fna aikštė, Majorele botanikos sodas, Kasablankos senamiestis, Atlaso kalnai, Merzouga, Feso senamiestis, Essaouira senamiestis (UNESCO), Chefchaouanas, Mekneso miestas (UNESCO), Rabatas (UNESCO).
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 7-14 dienų.
 • Klimatas Maroke: Maroke vyrauja Viduržemio jūros klimatas. Vasaros šalyje – karštos ir itin sausos, žiemos – vėsios ir lietingos. Lietingas sezonas tęsiasi nuo spalio iki gegužės mėnesio.
 • Maistas Maroke: Maroko virtuvė kildinama iš berberų virtuvės. Šalies virtuvei turėjo įtakos ir aplinkinės Afrikos šalys bei Europos Viduržemio jūros valstybės. Tradicinis patiekalas – kuskusas, be kurio marokietiška virtuvė neįsivaizduojama. Maroko pasididžiavimas – tadžinai. Tai daržovių ir mėsos troškiniai, gaminami ir patiekiami specialiuose uždaruose induose. Saldumynų mėgėjai čia liks patenkinti – Maroko saldumynai gausiai išmirkyti meduje, o datulių saldumas taip pat dieviškas. Kainos vietiniuose restoranėliuose tikrai nesikandžioja, pietūs asmeniui – iki 4 € (apie 33 Maroko dirhamai).
 • Ekskursijos Maroke: atostogų metu galėsite aplankyti žymųjį Marakešą, su savo spalvingomis, gyvybingomis prekyvietėmis, įspūdingomis mečetėmis, rūmais bei sodais. Aplankykite Kasablankos senamiestį, Mekneso ir Rabato miestus. Viešint Maroke nuodėmė neišvykti į ekskursiją su nakvyne Saharos dykumoje – čia pajusite tikrąją šalies magiją ir gamtos didybę, pajodinėsite kupranugariais bei susipažinsite su beduinais.
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Maroką, būtina turėti galiojantį asmens pasą.
 • Populiariausi viešbučiai: Appart Tagadirt 3*, Aferni 3*, Adrar 3*, Hrm Les Omayades 4*, Blue Sea Le Tivoli 4*, Omega 4*, Tildi 4*, Palais Des Roses & Spa 4*, Royad Mogador Al Madina 4*, Club Almoggar 4*, Argana 4*, Anezi Tower Hotel & Appartments 4*, Tulip Inn Oasis 4*, Caribbean Village Agador 3*.
 • Šventės ir festivaliai Maroke: šventės – svarbi Maroko kultūros dalis. Čia, kaip ir kitose musulmoniškose šalyse, švenčiamas ramadanas, kurio metu musulmonai laikosi griežtų tradicijų nuo saulėtekio iki saulėlydžio. Tai ypatingas metas, kai šalies miestai ir miesteliai atgyja nusileidus saulei, gatvės prisipildo žmonių, kurie bendrauja ir valgo iki vėlumos. Smėlio maratonas vyksta balandžio mėnesį ir tęsiasi 6 dienas, kuomet daugiau nei 600 dalyvių bėga per Saharos dykumą. Rožių festivalis vyksta gegužės mėnesį Kelaa-des-Mgouna oazėje, dovanodamas nepaprasto grožio reginius bei kvapus. Maroke taip pat galite sudalyvauti dideliuose muzikos festivaliuose, pritraukiančiuose minias žmonių, filmų festivalyje ar net datulių šventėje – tiek visko vyksta šioje spalvingoje šalyje!
 • Lauktuvės iš Maroko: Mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams – argano aliejus, keramika, tradiciniai drabužiai, odos dirbiniai, žibintai, metalo dirbiniai, tradiciniai muzikos instrumentai, prieskoniai, datulės, kilimai, arbata, rožių vanduo.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Maroką, iš Rygos į Maroką, iš Varšuvos į Maroką.

  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS