×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Šardžą

Keliones i Sardza

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Šardžą: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionės, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Šardžos viešbučiai, Šardžos miestas, reikalingi dokumentai vykstantiems į Šardžą, Šardžos klimatas, lauktuvės iš Šardžos, Šardžos maistas, Šardžos valiuta, ekskursijos po Šardžą.

Kelionės į Šardžą, į trečią pagal dydį emyratą – teisingas pasirinkimas mėgstantiems ramybę. Atostogos Šardžoje neleis pasiklysti tarp didelių turistų srautų, suteiks galimybę pasimėgauti ramesniais paplūdimiais ir įkvėpti emyrato kultūros. Šardža – vienintelis emyratas įsikūręs tarp dviejų pakrančių, Persijos įlankos ir Indijos vandenyno bei labiausiai puoselėjantis islamišką kultūrą, 2015 m pripažintas arabų kultūros sostine. Lagūną Halid puošiantis 100 m. aukščio fontanas – emyrato pasididžiavimas, kuris simbolizuoja ištryškusią naftos srovę, atnešusią šaliai neapčiuopiamus turtus. Poilsis Šardžoje privers laikytis tam tikrų taisyklių, čia galioja „sausas“ alkoholio vartojimo įstatymas, kuris reiškia, kad neturėsite galimybės gurkšnoti alkoholinių gėrimu net ir viešbučio teritorijoje.

Jau nusprendėte, kad atostogos Šardžoje kaip tik jums? Visas kelionės smulkmenas su džiaugsmu padės suplanuoti Baltic Tours su parneriais Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour, o pasirinkę paskutinės minutės pasiūlymą, kelionę įsigysite žema kaina, nepavėluokite!

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti keliaujant į Šardžą?

  • Lankomiausių vietų top 10: Feisalo mečetė, Laukinės gamtos muziejus, Istorijos muziejus, 100 m. aukščio fontanas Halid Lagūnoje, Sharjah miesto Centras, Centrinis turgus, Kultūros paveldo muziejus, Bait Al Naboodah tradicinis namas, Shardžos parkai (mieste jų net 35), Mega prekybos centras.
  • Rekomenduojama kelionės trukmė: 7-14 dienų.
  • Klimatas Šardžoje: kaip ir visuose emyratuose, taip ir Šardžoje būsite lepinami šiltais, saulėtais orais. Mėgautis atostogomis Šardžoje rekomenduojame lapkričio-balandžio mėnesiais, šiuo metu temperatūra termometro stulpelyje pakyla ties 26-30°C riba, o vėliau kentėsite nuo kaitrių saulės spindulių, įšildančių oro temperatūrą iki 50°C.
  • Maistas Šardžoje: ne paslaptis, jog pasisotinus daug lengviau ir įdomiau šlifuoti atostogoms pasirinktų vietovių gatves, tad ir Šardžoje nelaikykite tuščio skrandžio. Populiariausi patiekalai gaminami iš avienos, nors pajūriuose gausu ir jūros gėrybių. Išmėginkite legendinį patiekalą Iraqi bacha, jo pateikimu būsite nustebinti, mėgaukitės šafrano ryžiais bei humusu, o desertui nepamirškite batheeth, gardėsio iš riešutų bei figų.
  • Ekskursijos Šardžoje: neapsiribokite vien Šardžos miesto teritorija, aplankę įspūdingiausius objektus leiskitės į Jungtinių arabų emyratų platybes. Gidas suorganizuos jums ekskursiją prie Indijos vandenyno, kuriame legvabūdiškai irstosi vėžliai, o pakeliui gardėsiu palepinkite kupranugarį apsilankę, šių dykumos gyvūnų fermoje. Atostogos tam ir reikalingos, kad patirtumėte kuo daugiau naujų potyrių, tad skirkite dieną ekskursijoms po Dubajų ar Abu Dabį – turiningas poilsis garantuotas!
  • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Šardžą būtina turėti galiojantį pasą.
  • Populiariausi viešbučiai: Grand Excelsior Hotel Sharjah 5*, Sheraton Sharjah Beach Resort & Spa 5*, Radisson Blu Resort Sharjah 5*, Hilton Sharjah 5*, Sharjah Grand Hotel 4*, Coral Beach Resort Sharjah 4*, Shartjah Carlton Hotel 4*, CityMax Hotel Sharjah 3*, Golden Beach Motel 3*.
  • Šventės ir festivaliai: ramiame mieste dominuoja religinės šventės, kaip ir visuose Jungtinių Arabų Emyratuose. Ramadanas, Afrado diena, Chadžo pabaiga – svarbūs komponentai vietinių gyvenime. Lankantis Šardžoje minėtų švenčių dienomis įsiliekite į tenykščių kultūrą, būkite pakantūs ir įkvėpkite kitokios patirties.
  • Lauktuvės iš Šardžos: centriniame Šardžos turguje lauktuvių tikrai išsirinksite! Kašmyro, šilko šaliai, kiti dirbiniai nustebins kiekvieną damą, prieskonių turguje išrinkti pikantiški patiekalų pagardai – džiaugsmas kiekvienam gurmanui. Pavaišinkite draugus sultingomis datulėmis, drakono vaisiais bei kitais gardėsiais iš Šardžos.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Šardžą, iš Rygos į Šardžą, iš Varšuvos į Šardžą.