×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus

Keliones i JAE

Karšti pasiūlymai į Jungtinius Arabų Emyratus

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Jungtinių Arabų Emyratus: akcijos, nuolaidos,paskutinės minutės kelionės, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, JAE viešbučiai, žymiausi JAE kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į JAE, JAE klimatas, lauktuvės iš JAE, JAE maistas, JAE valiuta, ekskursijos po JAE.

Geriausi pasiūlymai atostogoms

Kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus! Išgirdus šios šalies pavadinimą, daugeliui kyla asociacijos su prabanga žibančia šalimi. Sutiksime – visai ne be pagrindo! Juk Jungtiniai Arabų Emyratai – prabangios mašinos, garsiausi prekės ženklai ir tiesiog tviskantys 5*, ar net 7* viešbučiai. Galbūt skamba neįtikėtinai, bet pigios kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus tikrai egzistuoja! Baltic Tours, partnerių Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour pagalba, pradžiugins jus žema kaina, o paskutinės minutės pasiūlymai virs sėkme!

Poilsis Jungtiniuose Arbų Emyratuose tikrai neprailgs, juk JAE sudaryti iš 7 dėmesį traukiančių emyratų, iš kurių kiekvienas privers stebėtis: Abu Dabis– didžiausias ir turtingiausias emyratas iš visų, Jungtinių Arabų Emyratų sostinė. Fudžeira– nardytojų lobis, juk būtent šio emyrato krantus skalauja stiklo skaidrumo jūra bei puošia užburiantys koraliniai rifai. Ras al Chaima: vos tik kirtus emyrato teritoriją, jus pasitiks žalios palmių giraitės! Šardža– vienintelis emyratas įsikūręs tarp dviejų pakrančių, Persijos įlankos ir Indijos vandenyno. Adžmanas – gyvybės šaltiniu – geriamuoju vandeniu – aprūpina Persijos įlankos šalis ir yra žinomas mineralinių šaltinių dėka. Jeigu esat žirgų mylėtojas, privalote užsukti į Um El Kaivainas emyratą – žirgų žemę!

Norėdami „išsiurbti” iš šio karaliaus viską, ką jis siūlo, teks atmerktomis akimis praleisti 24 val. per parą! Jau skrendant lėktuvu jums moja Dubajaus palmė – dirbtinis „Palma Jumeirah” salynas prilygstantis pasaulio stebuklui ir vėją gaudo garsioji burė „Burj Al Arab”. Dubajų pamils kiekvienas aktyvių pramogų mylėtojas, nes būtent čia puikuojasi “Jumeirah Beach Park” paplūdimys siūlantis įsimintinas vandens pramogas, romantikai galės mėgautis spalvingais fontanų šokiais, o mėgstantys apsipirkti apsilankys penktame didžiausiame prekybos centre pasaulyje „Dubai Mall“, kuris prilygsta 50 futbolo aikščių dydžiui… neišsigąskite, prekybos centre galėsite naudotis taxi paslaugomis! Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Dubajų, bilietai internetu – dar pigesni, grįžusių įspūdžiai – neišdildomi, o atsiliepimai – pavydėtini! Argi ne to reikia tobuloms atostogoms?

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top 10: Burj Khalifa (aukščiauisias pasaulio pastatas), Džumeiros mečetė, Dubajaus muziejus, Al Ahmadija mokykla, Bastakija rajonas, Šindaga rajonas, Burj al Arab viešbutis, Dubajaus prieplauka, Palmių salynas, Miracle Garden.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 7-9 dienos.
 • Klimatas Jungtiniuose Arabų Emyratuose: saulė čia – pagrindinė palydovė. JAE vyrauja sausas subtropinis klimatas. Vasaros metu temperatūra gali siekti net 50 laipsnių. Patirtis kalba – tinkamiausias laikas keliauti į JAE ir mėgautis 26-30 laipsnių temperatūra yra lapkričio-balandžio mėnesiai. Neabejojame, oraidžiugins, atostogos taps palaima!
 • Maistas Jungtiniuose Arabų Emyratuose: sutikite, kad maistas ir atostogos yra neatsiejami kompanionai, o tradiciniai valgiai leidžia dar labiau pažinti šalį. Turbūt jau atspėjote, kad populiariausi patiekalai gaminami iš avienos, rekomenduojame kouzi kartu su ryžiais keptą avienos kepsnį bei arayess avieną su prieskoniais įdaryta tešlos paplotėlyje. Nedrįstate valgyti avienos? Skrandžio badu tikrai nekankinsite! Gausu restoranų, kurie siūlys jūros gėrybes, taip pat kitataučių specializuotų restoranėlių.Na o desertui, Batheeth – skanumynas iš figų ir riešutų!
 • Ekskursijos Jungtiniuose Arabų Emyratuose: rekomenduojame neatsisakyti apžvalginių ekskursijų po Abu Dabį ir Dubajų, kurių metu pabūvosite aukščiausiame pastate pasaulyje, žavėsitės kitomis miestų įžymybėmis, įsitaisius tarp dviejų kuprų pažinti dykumos pasaulį ir būtinai nusigauti iki Indijos vandenyno, kuriame plaukiojant sutiksite draugų… teiraujatės kokių? O gi vėžlių! Taip, tai tikras poilsis! Vienos ekskursijos kaina su profesionale gide svyruoja nuo 60-80 Eur. asmeniui dienai įskaitant ir pietus. Tikrai tikrai verta!
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į JAE būtina turėti galiojantį pasą.
 • Šventės ir festivaliai: pasibaigus ramadanui JAE kaip ir kitose islamiškose šalyse vyksta šventė – „Eid ul – Fitr“, kuri prilygsta Lietuvoje švenčiamus Naujus Metus. Lankantis šalyje spalio mėnesį, nepraleiskite progos pamatyti Abu Dabio filmų festivalį, o sausį įsisukite į Dubajaus apsipirkinėjimo festivalio sūkurį!
 • Lauktuvės iš JAE: nepamirškite artimųjų, nustebinkite juos kvapniais prieskoniais, burnoje tirpstančiomis datulėmis, suvenyriniais kupranugariais, pagamintais iš tikros odos. Galite pasinaudoti proga pigiau įsigyti aukso, įvairių medžiagų pluoštų, indiško šilko skarų.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į JAE, iš Rygos į JAE, iš Varšuvos į JAE.

  Geriausi pasiūlymai atostogoms
  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS