×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Italiją

Keliones i Italija

Karšti pasiūlymai į Italiją

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Italiją: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Italijos viešbučiai, žymiausi Italijos kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Italiją, Italijos klimatas, lauktuvės iš Italijos, itališkas maistas, Italijos valiuta, ekskursijos po Italiją.

Geriausi pasiūlymai atostogoms

Kelionės į Italiją – nuostabios kultūros persmelktos atostogos! Poilsis Italijoje, vienoje gražiausių Viduržemio jūros regiono valstybių, apsvaigins ir privers pamilti šią šalį. Kiekviena kelionės akimirka ilgam išliks atmintyje, nes čia ne tik pažinsite Europos kultūrų lopšį, bet ir mėgausitės dangišku maistu ir vynu vienuose romantiškiausių Europos miestų. Sardinija, Sicilija, Ligūrija, Amalfi, Apulija ir Leričis – žymiausi Italijos kurortai, kuriuose puikias atostogas garantuoja balto smėlio paplūdimiai, įstabios uolos, gausybė vandens ir sausumos pramogų. Jei trokštate įspūdžių kupino laiko, atostogos Italijoje bus kaip tik tokios!

Nėra jokios abejonės – kelionės į Italiją pažadins kiekvieną grožio išsiilgusią sielą! Vien šalies forma, primenanti dailų batelį, sufleruoja apie Italijos išskirtinumą, estetikos suvokimą ir grožį. Nuo antikinių miestų, kuriuose harmoningai susijungia istorija bei šiuolaikinė kultūra, unikalių, ypatingai tradicijas išsaugojusių salų šalies pietuose, iki snieguotų Alpių viršūnių – visa tai vienoje šalyje, kurioje geriausios atostogos garantuotos. Čia puikiai jausitės tiek su šeima ir vaikais, puikiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Italija – magiškas kraštas jūsų kelionei. Pigios kelionės į Italiją – Baltic Tours ir partnerių (Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour) nuopelnas, tad nepraleiskite progos ištyrinėti šią nuostabią šalį žema kaina!

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top 10: svyrantis Pizos bokštas, Milano katedra, Romos Koliziejus, Venecijos kanalai, Como ežeras, Pompėjos miestas su Vezuvijumi už jo, Kaprio sala, Amalfi, Vatikanas, Trevi fontanas.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 7-10 dienų.
 • Klimatas Italijoje: vidutinių platumų ir subtropinis Italijos klimatas – tai, kas garantuoja atostogas be rūpesčių. Orai priklauso nuo vietovės – kuo toliau į pietus, tuo vasaros karštesnės ir sausesnės, o žiemos – švelnesnės. Atostogų sezonas Italijoje tęsiasi ištisus metus, priklausomai ar renkatės daugiau poilsinę, ar pažintinę kelionę. Gausiausi turistų antplūdžiai – balandį-spalį, tad norintys išvengti grūsčių ir aukštų kainų, renkasi keliauti žiemos pabaigoje, ankstyvą pavasarį ir vėlyvą rudenį.
 • Maistas Italijoje: šalies pavadinimas jau pats kalba už save. Italija – visame pasaulyje pamiltų valgių, tokių kaip pica, įvairiausių rūšių makaronai, nuostabūs desertai ir kava, tėvynė. Dėka puikaus klimato ir gilių tradicijų, šalis gali didžiuotis vynais bei išskirtinės kokybės alyvuogių aliejumi. Viešint Italijoje, būtina pasimėgauti sūriais, neapolietiška pica, rizotu, patiekalais su jūros gėrybėmis. Išvažiuoti neparagavus tikrų itališkų ledų būtų tas pats, kas iš viso nepabuvoti šioje europietiškų ledų tėvynėje. Kainos vietiniuose restoranėliuose tikrai nesikandžioja, pietūs asmeniui – apie 15 €. Viva la Cucina Italiana!
 • Italijoje: nuo lankytinų vietų gausybės gali imti svaigti galva! Galėsite aplankyti senove ir didybe alsuojančius Romos paminklus ir griuvėsius, leistis į romantišką ekskursiją gondolomis Venecijoje, stebėti baletą žymiojoje Milano La Skaloje ar mėgautis pietų Italijos paplūdimiais. Veiklų čia tikrai nepritrūks, nes apžiūrėję muziejus galėsite pasinerti į itališkos virtuvės subtilybes, ar pasiduoti vedami gyvybingo naktinio gyvenimo . O kur dar žiemos sportas Alpėse?
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Italiją, būtina turėti galiojančius kelionės dokumentus: tapatybės kortelę arba pasą.
 • Populiariausi viešbučiai: Meeting Hotel (Livigno) 4*, Torren Del Sole (Terracina) 4*, Pullman Timi Ama (Villasimius) 5*, Belvedere Hotel (Vigo) 3*, Nettuno Hotel 4*, Miramonti Hotel (Maddona Di Campiglio) 4*, Regina E Fassa Hotel Club (Mazzin) 3*, Voi Baia Di Tindari Resort 4*, Post Hotel (Valdaora) 4*, 3 Signori (St. Caterina) 4*, Aaritz (Selva) 4*, Abamar (Rimini) 3*, Abano Ritz (Abano Terme) 5*, Villa Pamphili (Rome) 4*, Naxos Beach 4*.
 • Šventės ir festivaliai Italijoje: vienas įspūdingiausių ir daugeliui italų svarbiausių festivalių – Venecijos karnavalas, vykstantis sausio pabaigoje – vasario pradžioje. Tai paslaptinga ir elegantiška puota viename gražiausių Italijos miestų ant vandens. San Remo muzikos festivalis – itališka Eurovizijos versija – vyksta vasario viduryje ir yra vienas svarbiausių muzikai dedikuotų renginių šalyje. Be šių festivalių Italijoje nuolat vyksta tradicinės tautinės ir religinės šventės, taip pat kino, muzikos, teatro festivaliai.
 • Lauktuvės iš Italijos: mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams – vynas, Venecijos kaukės, alyvuogių aliejus, citrinų likeris limoncello, makaronai, šilkiniai šaliai ir kaklaraiščiai, odos ir juvelyriniai dirbiniai, kava.

 

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Italiją, iš Rygos į Italiją, iš Varšuvos į Italiją.

  Geriausi pasiūlymai atostogoms
  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS